Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

grupabohema

grupabohema

Kędzierzyn - Koźle

Grupa Bohema – powstała na Opolszczyźnie w 1992 roku, w wyniku połączenia muzycznych pasji grupy przyjaciół. Zespół tworzy w nurcie piosenki autorskiej w gatunku folk, jazz, oraz rock.
Kompozycje Zespołu zostały docenione przez jurorów wielu festiwali uznanych w kraju i za granicą, jako medialne i prestiżowe.
Rafał wraz z Grupa Bohema otrzymał tytuł finalisty Debiutów Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2007 oraz wyróżnienie Międzynarodowego Vena Festiwal 2007.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7993 PLN z 7500 PLN

81 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.10.2013.

Grupa Bohema - zostań współtwórcą płyty.

O projekcie

Kochani, kolejna płyta to ogromne wyzwanie dla nas biorąc pod uwagę chęć spełnienia wszelkich oczekiwań artystycznych. Jednak jest to również i przede wszystkim bardzo ciężkie wyzwanie logistyczne. Wiążą się z nim pewne koszty związane z nagraniem oraz masteringiem.


Po długich debatach wyszliśmy z założenia że poprosimy Was o współudział w tym przedsięwzięciu... Każdy kto wpłaci cegiełkę o minimalnej wartości 5 zł ( zawsze można więcej:) ) stanie się po części współtwórcą naszej trzeciej płyty oraz zostanie wymieniony z imienia i nazwiska lub pseudonimu który poda w przelewie na odrębnej stronie stanowiącej część okładki płyty.

Zachęcamy również potencjalnych sponsorów (firmy oraz instytucje) do odrębnego kontaktu z nami na priv grupabohema@gmail.com Potrzebujemy dozbierać 7500 zł, niby nie dużo ale w dzisiejszych czasach jest to dość trudne...

Biorąc pod uwagę iż nasza muzyka jest za darmo do pobrania liczymy na Waszą pomoc we współtworzeniu naszego nowego krążka. Dziękujemy i serdecznie Was ściskamy!


Grupa Bohema
www.grupabohema.pl
www.facebook.com/bohema.grupa
grupabohema@gmail.com

 

Skład zespołu:

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.10.2013 18:06