Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Małgorzata Gadomska

Małgorzata Gadomska

Kraków

Śpiewam w Grodzkiej Gospel od czterech lat, nadal z tą samą przyjemnością. Przyszłam, bo chciałam śpiewać, a tu nie wymagano znajomości nut ani nikt nie robił krępujących przesłuchań. Zostałam już nie tylko dla muzyki...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3700 PLN z 3500 PLN

42 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

105%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.06.2014.

Grodzka Gospel jedzie na festiwal do Walii

O projekcie

   

       Wybieramy się na festiwal liczną grupą – około 30 osób. Chcemy jechać w komplecie, potrzebujemy jednak wsparcia finansowego. Dlatego za pośrednictwem Polakpotrafi.pl prosimy Was o pomoc w pokryciu części kosztów podróży (jeśli przekroczymy zakładaną kwotę, pokryjemy dalsze wydatki związane z transportem).

Każda wpłacona złotówka przybliży nas do Llangollen. Dziękujemy za pomoc!


Cięźko pracujemy przed wyjazdem (zdjęcie z ostatniej wtorkowej próby i koncertu w kościele św.Idziego w Krakowie).

Przerwa w próbie

Koncert

Jak doszliśmy do tego miejsca?

 Jamna

    Nasz chór Grodzka Gospel jest wielobarwnym, wielopokoleniowym i różnorodnym kolażem głosów i talentów. Zaczynaliśmy 6 lat temu od podstaw. Dzięki pasji do gospel i ciężkiej, ale bardzo przyjemnej wspólnej pracy zaczęliśmy koncertować, dzielić się radością ze śpiewania tej muzyki oraz jej przesłaniem.

    W ubiegłym roku nasza zorientowana w świecie chórzystka zaproponowała, żebyśmy zgłosili się do udziału w międzynarodowym festiwalu muzyki i tańca Llangollen w Walii. Nie myśląc zbyt długo, wysłaliśmy zgłoszenie i… zostaliśmy zakwalifikowani! Weźmiemy udział w prestiżowej imprezie – przeglądzie chórów z całego świata! Od marca żyjemy tą radością, która jeszcze bardziej motywuje nas do działania i dodaje nam skrzydeł. Będziemy w Llangollen pierwszym chórem gospel z Polski i  jak dotychczas  jedynym z Małopolski!

Tu znajdziesz FILM reklamujący to wydarzenie.

    Ważne jest dla nas to, że festiwal w Llangollen stoi ponad różnicami kulturowymi i uprzedzeniami, że od 1947 roku niesie ludziom wraz ze śpiewem i tańcem przesłanie pokoju. Dowodem międzynarodowego uznania dla wydarzenia była nominacja do Pokojowej Nagrody Nobla. Możliwość znalezienia się w walijskim Llangollen to dla nas szansa na spotkanie ludzi z całego świata, którzy uwielbiają śpiewać i myślą podobnie jak my.

A jeśli ktoś chce dołączyć do naszego chóru, zapraszamy na próby we wtorki o 19.00.

Szczegóły na stronie:
http://grodzka.gospel.com.pl/kontakt/


Image title

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.06.2014 18:06