Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Stowarzyszenie Filart

Stowarzyszenie Filart

Słupsk

Jesteśmy organizacją działającą od 2015 roku, a w 2018 roku otrzymaliśmy status Organizacji Pożytku Publicznego.
Jesteśmy ludźmi z pasją i głowami pełnymi pomysłów. Lubimy wyzwania.
Działamy w regionie Słupskim w sferze kultury i szeroko rozumianej sztuki. Przez ostatni czas integrujemy społeczeństwo właśnie za pomocą gier planszowych. Zorganizowaliśmy kilkanaście wydarzeń związanych z planszówkami co zostało docenione przyznaniem nagrody za najlepsza inicjatywę obywatelską. Nasze projekty obywatelskie z budżetów partycypacyjnych zyskują z roku na rok coraz większe poparcie mieszkańców. Dzięki temu społeczeństwo może korzystać z oferty planszówkowej w naszym mieście. Współpracujemy z instytucjami kultury, artystami, wolontariuszami i wydawnictwami dzięki którym nasze stowarzyszenie wciąż się rozwija.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

325 PLN z 25000 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.02.2020.

GRAND GAME FESTIVAL 2

O projekcie

CEL PROJEKTU

Naszym celem jest organizacja dwudniowego festiwalu, na którym przede wszystkim będą królowały gry planszowe! Chcielibyśmy, aby ta forma spędzania wolenego czasu była coraz bardzej  popularna. Chcemy propagować gry plaszowe, wspólnie się bawić, i przede wszystkim ZGRAĆ się w naszym mieście!  Jesteśmy juz po pierwszej edycji tego festiwalu i jesteśmy przekonani , iż GRND GAME FETIVAL mogłóby na stałe zistnieć w słupskim kalendrzu imprez. 

GRAND GAME FESTIVAL jest festiwalem gier planszowych organizowanym w Słupsku.

W zeszłym roku w ramach Budżetu Obywatelskiego udało się zorganizować wspólnie z SŁUPSKIM OŚRODEKIEM KULTURY (bez którego nie udałoby nam się osiągnąc tak dużego sukcesu! - jeszcze raz dziękujemy i liczy na to, że i w tym roku również będziecie z nami) pierwszą edycję tego przedsięwzięcia. Wówczas zebraliśmy ponad 4 tysiące głosów mieszkańców i tym samym przeszliśmy do jego organizowania wraz z SOK Słupsk. Wynika z tego, iż jest olbrzymia potrzeba na organizowanie tego typu wydarzeń.
Tym razem chcielibyśmy zorganizować drugą edycje tego Festiwalu przy Waszej Pomocy. Wiemy, że jeśli czegoś naprawdę bardzo chcemy, to RAZEM jesteśmy w stanie osiągnąć dużo więcej!
W zeszłym roku Festiwal odwiedziło ponad 1100 osób. Na nas taka liczba naprawdę zrobiła wrażenie! To sprawia, iż jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani do działania przy kolejnej edycji.

KIM JESTEŚMY?
Jesteśmy grupą zgranych ludzi, których połączyła pasja do gier planszowych, poczucie humoru i chęć robienia czegoś dla innych. Jesteśmy mega pozytywnymi i zakręconymi ludźmi, którzy zarażają swoją energią innych. Każdy z nas jest zupełnie różny co sprawia, iż każdy z nas wnosi coś do grupy. A nasze zakręcenie i dawka pozytywnej energii po prostu uzależniają. ;)

Nasze Stowarzyszenie organizuje festiwal gier planszowych GRAND GAME FESTIVAL, który mamy nadzieję z roku na rok będzie cieszył się coraz większym zainteresowaniem. Chcielibyśmy, aby ta impreza na stałe wpisała się w mapę kulturalną naszego miasta.

 GGF to impreza, na której każdy może całkowicie bezpłatnie skorzystać z największej na Pomorzu Środkowym wypożyczalni gier planszowych (na ten moment posiadamy bibliotekę składającą się z ponad 500 różnych gier!!!)
Najprościej ujmując - dla Was to dwa dni (20 i 21 czerwca) świetnej zabawy z nowoczesnymi grami planszowymi. Dla Nas to projekt, do którego szykujemy się cały rok :)


GGF co to TAKIEGO?

Festiwal Gier Planszowych – GRAND GAME FESTIVAL to wydarzenie skierowane absolutnie do każdego.

W trakcie dwudniowego Festiwalu pokazujemy naszym gościom, jak wspaniałym hobby są gry planszowe. To nie tylko doskonały sposób na nudę, ale także niepowtarzalna okazja do spędzenia czasu wspólnie z rodziną i przyjaciółmi!
Weekend wypełnią spotkania z wydawcami i twórcami, prezentującymi produkty dla graczy w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją planszówkową przygodę, będą mieli szansę zagrać z tymi, którzy już wcześniej złapali bakcyla. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych, którym przyda się zabawa z dala od ekranu komputera i telewizora. Obok nich pojawią się także propozycje dla bardziej wymagających i doświadczonych graczy, dla których każda partia zamienia się w emocjonującą rozgrywkę na najwyższym poziomie. Na kolejnych stanowiskach odwiedzający będą mogli przetestować ofertę gier rodzinnych, w których o dobrej zabawie i rozgrywkowych sukcesach decyduje zręczność i refleks.
Jesteś fanem gier planszowych? Być może jeszcze nie poznałeś nowoczesnych i inspirujących „planszówek”? W połowie czerwca, zaproś rodzinę, przyjaciół i znajomych na największe wydarzenie związane z grami planszowymi na Pomorzu Środkowym. Ponad 500 różnych gier planszowych do wypożyczenia całkowicie za darmo! Kilkadziesiąt nagród do wygrania! Kilkanaście konkursów, a to wszystko całkowicie za darmo. Jeżeli szukasz ciekawej, inspirującej i rozwijającej rozrywki – koniecznie odwiedź GRAND GAME FESTIVAL 2020.

GDZIE?
Hala Gryfia
Ul Szczecińska 99
76-200 Słupsk

KIEDY?

20 – 21 czerwca 2020

Sobota, 20 czerwca 2020, w godzinach 10:00 – 20:00
Niedziela, 21 czerwca 2020, w godzinach 10:00 – 18:00

ZA ILE?

Oczywiście, że za darmo !

Od początku organizowane przez nas przedsięwzięcie jest całkowicie bezpłatne dla naszych gości!

Co więcej każdy, kto nas odwiedzi ma szanse na duże rabaty u naszych wystawców!

Oczywiście nasz festiwal jak zawsze będzie obfitował w nagrody, więc każdy kto tylko przyjdzie ma szanse wyjść z grą pod pachą!

ATRAKCJE

Największa wypożyczalnia gier planszowych – ponad 500 różnych tytułów! ( plus ok. 300 tytułów od wydawnictw to daje razem blisko 800 tytułów gier, mało?)

W tym roku, już tradycyjnie, będziecie mogli zobaczyć w wypożyczalni najnowsze światowe i Polskie premiery, a także dobrze już Wam znane tytuły. Kolejny rok z rzędu, tylko w trakcie GGF, będziecie mieli do dyspozycji tak dużą bibliotekę gier! Doskonała okazja, żeby wypróbować je przed zakupem.
Podczas dwudniowego festiwalu będziecie mogli skorzystać z warsztatów malowania figurek Warhammera, nauczycie się grać w gry bitewne, a także dowiedziecie się węcej o grach fabularnych. Przyjadą do nas wydawnictwa gier planszowych z całej Polski. One graja kluczową rolę, gdyż pokazują nowości, a także to u nich będzie można zakupić gry.
W zeszłym roku swoją obecością zaszczyciły nas: REBEL, TREFL, LACERTA, BARD, LUCRUM GAMES, BLACK MONK, CUBE i  wsparły nas: Portal Games, Granna, Egmont, Alexander, Nasza Księgarnia, Fox Games.

Co Was jeszcze czeka?

- Rozgrywki i turniej w Warhammera
- Warsztaty malowania Figurek, których każda pomalowana figurka staje się własnością uczestnika
- Sesje gier fabularnych ( D&D, Zew Cthulu)
- Sesje gier fabularnych dla dzieci ( Equestria, puść wodzę fantazji)
- konkursy o tematy gier planszowych
- turnieje z nagrodami
- strefa najmłodszego gracza
- Stefa z foodtruckami - przed halą Gryfią będą stały foodtrucki z jedzeniem, piciem, będą leżaki, miejsca do siedzenia.
- prelekcje "co się z czym je"

My i wolontariusze w białych koszulkach jesteśmy dla Was !!!!!

 

NA CO ZBIERMY?

- wynajem Hali Gryfia

- projekty materiałów promocyjnych

- wydruki matriałów- ulotki, plakaty, roll up, banery, informator festiwalu, 

- zakup koszulek, smyczy

- koszty  związane z prowadzeniem warsztatów i rozgrywek Warhammer 

- koszty związane z przyjazdem zproszonych gości ( noclegi, wyżywienie)

- nagrody turniejowe

- koszty osobowe oraz transportu imprezy

- wynajęcie firmy ochronarskiej, opieki medycznej, ekipy sprzątającej

 

NAGRODY

Dla osób, które nas wespra przewidziane są nagrody. W zależności o charakteru nagrody, po zakończonej zbiórce, kontaktujemy się ze wspierającymi i ustalamy szczegóły.  Większość nagród wyślemy  najpóźniej do miesiąca po zakończonej  zbiórce. 

Tutaj przykład naszych pięknych koszulek:D 

 

A więc! DO DZIEŁA! 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.02.2020 22:10