Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Paweł Dymny

Paweł Dymny

Nowe

Programista HTML, CSS, PHP, MySQL, jak i C++.
Zwolennik gier przeglądarkowych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

25 PLN z 300 PLN

3 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

8%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.08.2013.

Wirtualne Państwo

O projekcie

O grze

Kto z nas nie marzył, aby poczuć delikatny chłód brązowej skóry, którą obity jest fotel premiera? Kto z nas nie chciał zająć miejsca w ławach poselskich, pragnąc decydować o losach kraju, czerpiąc z tego profity? Kto z nas nie żądał władzy, uważając że może rządzić lepiej niż inni?

Zarządzanie stanowiskami przez prezydenta.

Skryte marzenia i ukryte pragnienia, mogą zostać zrealizowane w Wirtualnym Państwie. To projekt innowacyjnej gry politycznej, będącej symulatorem życia politycznego kraju. Zaczynając od zwykłego obywatela, kreujesz swoją niepowtarzalną postać dzięki systemowi for oraz blogów w których dyskutujesz na najróżniejsze tematy – od spraw wirtualnego kraju, poprzez mechanikę gry aż do bieżących rzeczywistych tematów. W poznawaniu gry pomagają partie – organizacje graczy o podobnych poglądach, które mogą zaprowadzić cię na szczyt. Im bardziej energiczny, inteligentny, sprytny jesteś, tym większe szanse na zostanie posłem. Uzyskasz dostęp do parlamentu, w którym będziesz mógł dyskutować z innymi na tematy ustaw przedstawianych przez zwycięską partię. Wykażesz się tutaj znajomością ekonomii, finansów i rachunkowości, zagadnieniami związanymi ze administracją, prawem, transportem, sprawami wewnętrznymi, dyplomacją oraz armią i konfliktami. Jeżeli dopisze szczęście – zasiądziesz w rządzie, który będzie mógł korzystać z istniejących projektów ustaw lub pisać nowe, tworząc niepowtarzalną politykę. Jednakże władza jest obserwowana przez cały czas! Obywatele, opozycja oraz dziennikarze – twórcy blogów (gazet) wnet wychwycą wszelkie potknięcia, potrafiąc zniszczyć twoją karierę. Jeżeli im się to nie uda, możesz zostać prezydentem – głową państwa, który posiada rozliczne prerogatywy i przywileje. To niezwykle prestiżowa funkcja. Pragnąc odmiany, mógłbyś objąć stanowisko sędziego i rozstrzygać spory między graczami, według istniejącego prawa, podlegającego modyfikacji przez rząd.

Złorzenie pozwu w sądzie

To wciąż za mało? Ciężko wyrazić słowami atmosferę w partii – koleżeńskość, braterskość, wysyp planów na kampanie wyborcze wykorzystujące media społecznościowe, próby formowania gabinetu cieni, tworzenia programów, ustaw, ofensyw przeciwko władzy. Jeżeli miałbyś grono oddanych zwolenników, mógłbyś się pokusić o stworzenie nowej partii, ruchu który sam wykreujesz, któremu nasz kierunek taki, jaki zapragniesz!

To wciąż za mało? Trudno opisać działanie stowarzyszeń – formacji zrzeszających graczy w konkretnym celu. Dziennikarze, autorzy konkursów, byli posłowie, samorządowcy, hobbyści i wielu wielu innych – każda z tych grup mogłaby założyć własne stowarzyszenie i udzielać się społecznie, organizując panele dyskusyjne, chaty, konkursy z nagrodami. Możliwości jest bez liku!

To wciąż za mało? Jak wiele dyskusji możesz poprowadzić a jak w wielu się udzielać! Dzięki specjalnemu chatowi, możesz mieć namiastkę telewizji – mógłbyś stworzyć program publicystyczny z wybranym przez siebie graczem. Zaproś polityka, społecznika, dziennikarza i porusz tematy dotychczas przemilczane, czy to realne, czy to wirtualne.

Dodawanie odznak i nagród przez prezydenta

To wciąż za mało? Konkursy sypią się garściami – i administracja i gracze tworzą konkursy w których do wygrania słowa uznania a może i nagrody. Konkurs na najlepszy reportaż? Wywiad? Hasło wyborcze? Wiersz? Program? Projekt ustawy? Tylko twoja wyobraźnia cię ogranicza!

To wciąż za mało? Wykaż się znajomością prawa! Świat Wirtualnego Państwa podlega regułom, które zapewne często będą łamane, czego konsekwencją będą procesy. Jedni będą kłócić się o przezwisko, drudzy o kłamstwo, trzeci o złamanie umowy – ktoś musi zostać adwokatem! W grze mógłbyś poznać realia sprawy, zaplanować obronę i uzyskać prestiż dzięki sukcesom na sali rozpraw.

To wciąż za mało? Pomóż nam w budowie tej gry. Gdy się zarejestrujesz, twoje oczekiwania zostaną z pewnością zaspokojone.  

Informacje o postępach

Planowany start gry: 8 września 2013r.

Beta- testy już wkrótce. :)

Czemu potrzebujemy wsparcia

Kwota, którą chcemy uzyskać, jest nam potrzebna do wystartowania po ukończeniu gry, niestety środki zostały już rozplanowane i do ukończenia gry brakuje tylko 300 zł, które przydadzą się na wykup porządnego hostingu, domeny, czy reklamę, która by się przydała gdy byśmy uzbierali większą kwotę niż potrzebujemy, ponieważ te 300 zł to minimum na start.

Więcej informacji możesz uzyskać na:

https://www.facebook.com/VPanstwo

https://twitter.com/VPanstwo

https://plus.google.com/u/0/118387851628958288432/posts

Również pisali o nas na 

http://www.mpolska24.pl/blogi/post/4906/o-wirtualnym-panstwie

 http://wpz.salon24.pl/526940,wirtualne-panstwo-nie-zagrasz-nie-wybiora-cie

Media o Twoim projekcie:

Wirtualne Państwo - nie zagrasz, nie wybiorą Cię!

wpz.salon24.pl | 2013-08-13

„Kto z nas nie marzył, aby poczuć delikatny chłód brązowej skóry, którą obity jest fotel premiera? Kto z nas nie chciał zająć miejsca w ławach poselskich, pragnąc decydować o losach kraju, czerpiąc z tego profity? Kto z nas nie żądał władzy, uważając że może rządzić lepiej niż inni?”

O Wirtualnym Państwie.

www.mpolska24.pl | 2013-08-08

Kto z nas nie marzył, aby poczuć delikatny chłód brązowej skóry, którą obity jest fotel premiera? Kto z nas nie chciał zająć miejsca w ławach poselskich, pragnąc decydować o losach kraju, czerpiąc z tego profity? Kto z nas nie żądał władzy, uważając że może rządzić lepiej niż inni?

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.08.2013 18:06