Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Gospel Joy

Gospel Joy

Poznań

Chór Gospel Joy olśniewa profesjonalnym brzmieniem, wielką pasją, niespotykaną radością i energią. Jako jedyny polski chór gospel występował dwukrotnie w USA, w Kanadzie, a także
na prestiżowym Festiwalu Gospel w Amsterdamie. Gospel Joy jest laureatem I miejsca
na Międzynarodowym Konkursie Chórów Gospel w Osieku. W 2013 roku został półfinalistą ogólnopolskiego konkursu „Mam Talent” w TVN. Gospel Joy, jako organizator Warsztatów Gospel, współpracuje z polskimi i zagranicznymi gwiazdami muzyki, w tym z Kirkiem Franklinem, Mietkiem Szcześniakiem, Sylwią Grzeszczak, Brianem Fentress, Natalią Niemen, MateO, Natalią Kukulską, a także raperami Mezo i Liber.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2491 PLN z 15000 PLN

54 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

16%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.10.2017.

Wydaj płytę z Gospel Joy!

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

Kojarzysz może określenie „kawał dobrego gospla” autorstwa wspaniałej grupy kabaretowej Łowcy.B? /pozdrawiamy!/ Właśnie chór Gospel Joy jest w trakcie pracy nad płytą z porządną dawką DOBREGO GOSPLA.

 Gospel Joy jest jednym z najstarszych chórów gospel w Polsce. Jako jedyny polski chór gospel występował dwukrotnie w USA, w Kanadzie, a także na prestiżowym Festiwalu Gospel w  Amsterdamie. W 2013 roku został półfinalistą programu „Mam Talent”. Występował z gwiazdami muzyki, takimi jak Kirk Franklin, Mietek Szcześniak, Sylwia Grzeszczak, Kasia Moś, Brian Fentress, Natalia Niemen, Mate.O, Natalia Kukulska, a także raperami Mezo i Liber.

Do zaoferowania ma propozycję nie do odrzucenia: właśnie Ty możesz stać się współautorem najnowszej płyty koncertowej!

Materiał, nad którym pracujemy, został nagrany podczas koncertu w Teatrze Muzycznym w Poznaniu dnia 5 grudnia 2016 roku. Teraz przyszedł czas na dogrywki, mixy, masteringi i inne rzeczy, które towarzyszą przy powstawaniu nowej płyty.

 Mamy przyjemność zaprosić Ciebie do pomocy. Mówiąc wprost - chcemy, abyś wydał z nami płytę.

Możesz nam wierzyć lub nie, ale to nie będzie zwyczajna płyta... Aranżerem i kompozytorem niektórych utworów jest jeden z najlepszych w tej dziedzinie muzyki, pochodzący z Jamajki, a działający na terenie Toronto, Corey Butler. Do tego instrumentaliści i żywiołowy chór... Aż dreszcze przechodzą! Energia jak z filmu Zakonnica w przebraniu a brzmienie jak z kultowego Blues Brothers.

Jesteśmy tutaj, bo bez Ciebie nie byłoby muzyki gospel w Polsce. Wierzymy, że tą kampanią dotrzemy do świadomości wielu rodaków, że w Polsce gospel ma się bardzo dobrze i wciąż prężnie się rozwija. Niech ten muzyczny styl zagra w każdym polskim sercu! :)

Zdarzyło nam się usłyszeć zapytanie, czy gospel jest muzyką cygańską, czy być może muzyczną odnogą heavy metalu... ;) Nowy album Gospel Joy ma szansę zmienić oblicze polskiej muzyki gospel, a to dzięki Twojej pomocy.

Mamy nadzieję uzbierać pieniądze na wydanie płyty. Co zrobimy, gdy nasz szalony projekt przekroczy próg realizacji i zacznie szybować powyżej 100%..? Szykujemy parę niespodzianek, o których będziemy na bieżąco informować :)

Tworzenie płyty to proces. Nagranie materiału, dogrywki w studiu, miksowanie, mastering, zamówienie tłoczenia, załatwianie formalności. Czas, czas, czas... Dzięki Twojej pomocy płyta ma szansę ukazać się już tegorocznej jesieni, a dokładniej w listopadzie. Już teraz chcemy Cię zaprosić na jej premierę, bo wierzymy, że się uda! A wiara czyni cuda :)

Czy potrzebujesz większej zachęty? Zapraszamy Cię w nasze internetowe miejsca i obiecujemy, że z czasem będzie się tam pojawiało duuużo nowości związanych z płytą :)

 SZUKAJ NAS NA:

 

 

 

 

Wszelkie środki zebrane podczas akcji zostaną przeznaczone na:

  1. koszty ZAIKS
  2. produkcja krążka i jego opakowanie
  3. mastering płyty w Kanadzie
  4. sesje nagraniowe i dogrywkowe w Karlin Studio
  5. miksy utworów
  6. dogrywki sekcji dętych oraz smyczkowych
  7. promocja płyty

 

Za realizację projektu, podczas jego trwania oraz w trakcie realizacji nagród, odpowiada Pani manager Małgorzata "Koossa" Kossowska. Jeżeli nurtować Cię będą jakiekolwiek pytania związane z naszą działalnością, to możecie śmiało się do niej zwrócić :)
malgorzata@gospeljoy.pl

 

A tak będziemy się cieszyć, gdy wydamy płytę :)

Wszelkie nagrody zostaną rozesłane po udanym i zakończonym projekcie :)

Już wkrótce wizualizacja nagród! :)

Nie zapominj zachęcić znajomych do projektu :)

Media o Twoim projekcie:

Wydaj płytę razem z Gospel Joy!

www.chrzescijanskiegranie.pl | 2017-09-26

Możesz stać się współautorem nowej płyty Gospel Joy! Do 14 października trwa akcja na www.polakpotrafi.pl. Dla najhojniejszych darczyńców zespół przewidział cenne nagrody, m.in. lekcje śpiewu, obiad z dyrygentką chóru czy też prywatny koncert gdziekolwiek w Polsce.

Gospel Joy przygotowuje wydanie nowej płyty - możesz ich wesprzeć !

ccm.pl | 2017-09-18

Zespół Gospel Joy z Poznania obchodzi w tym roku 20-lecie swojej działalności i jest zarazem jednym z najdłużej działających chórów gospel w Polsce. Z tej okazji zespół planuje wydać swoją kolejną płytę i potrzebuje twojej pomocy/udziału w wydaniu nowego krążka :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.10.2017 22:10