Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

jtarasewicz

jtarasewicz

Szczecinek

Na Uniwersytecie Gdańskim ukończyłam pedagogikę resocjalizacyjną, następnie
zafascynowana nurtem wiedzy społecznej zrobiłam studia podyplomowe – socjoterapia oraz TSR.
Pracowałam w placówce opiekuńczo wychowawczej, spędziłam też czas na rozmowach z więźniami i
kadrą pracowniczą, współpracowałam z różnymi instytucjami wspomagającymi społeczeństwo. W
tym samym czasie prywatnie zmagałam się z kwestią chorej tarczycy oraz różnego rodzaju traumami i
ograniczeniami nabytymi np. w okresie dziecięctwa.
Na gruncie tym poczyniłam wiele spostrzeżeń, które jednoznacznie , wyraźnie wskazywały na to, iż
należy szukać narzędzi pracy jeszcze gdzieś indziej. I tak to rozpoczęłam swoja historię z jogą,
mantrami , instrumentami terapeutycznymi, oddechem, kartami psychologicznymi i tak dalej, i tak
dalej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

765 PLN z 15000 PLN

8 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 06.05.2021.

Gong terapeutyczny

O projekcie

DOTYCHCZAS

Przez ostatnie dwa lata pracuję z instrumentami terapeutycznymi, organizując sesje w gronie przyjaciół. Na przestrzeni tego czasu obserwowałam zachodzące w nas pozytywne przemiany. Niejednokrotnie było to dla mnie zaskakujące i fascynujące. Dzięki temu, że narzędzie jakim jest gong testowałam na sobie samej i osobach dobrze mi znanych widziałam wielokrotnie co fala dźwięku jest w stanie zaoferować naszemu ciału oraz aspektom naszej psychiki.

Obserwując wydarzenia ostatniego roku, szybko doszłam do wniosku, iż w tym czasie, szczególnie, warto podzielić się takim odkryciem z większą ilością osób, aniżeli tylko bliskimi.

W szczególności pracuję z gongiem planetarnym księżyc. Pomaga on w uwalnianiu z psychiki i ciała trudnych emocji, doświadczeń. Kompatybilnym partnerem do niego jest gong planetarny słońce. Słońce otwiera nas na nasz potencjał, energię, moc. W połączeniu fundują nam bardzo szerokie spektrum benefitów.

Jeżeli macie chęć wesprzeć mnie w tej idei, być jej uczestnikami, zapraszam.

 

TROSZKĘ WIĘCEJ O MNIE

Cóż o mnie …. Na Uniwersytecie Gdańskim ukończyłam pedagogikę resocjalizacyjną, następnie zafascynowana nurtem wiedzy społecznej zrobiłam studia podyplomowe – socjoterapia oraz TSR. Poszukując kolejnych narzędzi do pracy z inni, a także własnego rozwoju rozpoczęłam przygodę z rozpoczęłam swoja historię z jogą, mantrami , instrumentami terapeutycznymi, oddechem, kartami psychologicznymi i tak dalej, i tak dalej. Szczerze – co chwilę cos na sobie testuję .

 

TERAZ TROSZKĘ O TECHNOLOGII

Na komórki naszego ciała oddziałuje wiele czynników zakłócających ich naturalny rytm drgań np. promieniowanie telefonów, stres. W toku życia doświadczamy także wielu różnych sytuacji -niektóre z nich są dla nas trudne, bywają i te traumatyczne, a pamięć tych wydarzeń zapisuje się nie tylko w psychice, ale i w ciele. Taki kod zapisu może nam towarzyszyć przez wiele lat, a jego wydźwięk będzie wpływał na naszą obecną jakość życia.

Gong planetarny jest instrumentem strojonym do konkretnych, naturalnych częstotliwości. Wytworzona przez niego, podczas sesji, fala subtelnie przenika przez nas, wspomagając komórki w ich regeneracji oraz powrocie, do optymalnej dla naszej biologii częstotliwości drgań.

Fale wydobywane z gongu pomagają w rozkodowywaniu zapisanych w nas bolesnych doświadczeń oraz schematów myślowych i przekonaniowych, blokujących nasz rozwój. Ma to bezpośrednie przełożenie na komfort naszego codziennego życia.

 

IDEA

 

Moją ideą i zamierzeniem jest prowadzenie różnorodnych spotkań, warsztatów, koncertów, sesji dźwiękowych indywidualnych oraz grupowych umożliwiających uczestnikom doświadczenie innych form oddziaływań aniżeli jedynie tych powszechnie przyjętych. Wskazanie różnorodności form pracy z codziennymi tematami w drodze do coraz szerszego rozwijania własnych talentów, atutów i możliwości.  

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 06.05.2021 18:06