Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Iwona Manista-Kutryś

Iwona Manista-Kutryś

Lesznowola

Jestem wokalistką, kompozytorką, dyrygentem, z wykształcenia też aktorką, a z zamiłowania przede wszystkim pedagogiem. Ukończyłam studia edukacji artystycznej na Uniwersytecie Łódzkim oraz Dyrygenturę Chóralną na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy,a także szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Muzyka to moja największa pasja. Uwielbiam też teatr, film, książki, fotografię, dlatego lubię do swoich klipów dodawać zdjęcia, bo potrafią jak poezja i muzyka uchwycić to co ulotne. Prywatnie jestem mężatką i mamą jedenastoletniej Karolinki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10187 PLN z 9999 PLN

58 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.07.2015.

Godzina jeszcze młoda

O projekcie

Zapraszam Was bardzo serdecznie do wsparcia mojego projektu - płyta solowa.  Piosenką promującą płytę będzie utwór "Godzina jeszcze młoda", który brzmi w nagraniu powyżej z tekstem Grażyny Orlińskiej i muzyką Marcina Nierubca.Ten duet tworzył piosenki dla Maryli Rodowicz, Michała Bajora, Hanny Banaszak, Zbigniewa Wodeckiego, Krzysztofa Kiljańskiego, Andrzeja Zauchy i wielu innych.

Od niedwana zaczęłam komponować ale uzbierało się już trochę moich piosenek dlatego chciałabym nagrać płytę solową. Do tej pory wrzucałam piosenki na youtube inwestując w nagrania własne środki ale koszt całej płyty jest jednak zbyt duży, by samemu to udźwignąć. Stąd pomysł kampanii crowdfundingowej do której namówili mnie przyjaciele, znajomi realni i Ci wirtualni, za których wsparcie jestem bardzo wdzięczna. To właśnie projekt Grażyny Orlińskiej i Grzegorza Marchowskiego na Polak Potrafi "Kocio mi", który zakończył się sukcesem, zainspirował mnie by podjąć to wyzwanie.

Na płycie znalazłyby sie głównie moje kompozycje. Poniżej można posłuchać jednej z nich. "Taniec" w aranżacji Jakuba Krukowskiego do słów Ewy Jowik, zdjęcia Anna Zagórska, nagranie i miks Damian Biernacki. Piosenka wyróżniona na Ogólnopolskim Festiwalu Jonasza Kofty w Warszawie. Aktualnie znajduję się na Łagodnej Liście Przebojów internetowego Radia Aspekt gdzie debiutowała i z miejsca 36 wskoczyła na 9. Można sprawdzić poniżej w linku i również głosować.

http://www.radio-aspekt.de/lista1.html 

 Chciałabym aby wszystkie osoby, dzięki którym powstawały moje piosenki począwszy od autorów tekstów poprzez kompozyturów, muzyków, fotografów, realizatorów nagrań, były częścią tego projektu. Byśmy tą wspólną radością i satysfakcją z tworzenia mogli się z Wami podzielić.

 

 Kolejna moja kompozycja, która również znalazłaby się na płycie. Aranżacja i miks Jacek Tarkowski, słowa Bartek Paterak, zdjęcia Margot Bakenda

PROGI FINANSOWANIA

9999zł - kwota minimalna

Zebrane pieniądze pomogłyby mi nagrać płytę w studio, zmiksować cały materiał, zrobić projekt okładki, zdjęcia, zaprosić muzyków do współpracy, by wzbogacić brzmienie płyty, jej aranżację, wytłoczyć w minimalnym nakładzie.

14000zł

Gdyby udało się zebrać pieniądze ponad kwotę minimalną to mogłabym wytłoczyć płytę w większym nakładzie, wzbogacić jej grafikę i ilość piosenek.

17000zł

 Mogłabym pomyśleć o nagraniu profesjonalnego teledysku.

 

O mnie

Nazywam się Iwona Manista-Kutryś.

Jestem wokalistką, kompozytorką, dyrygentem, z wykształcenia też aktorką, a  z zamiłowania przede wszystkim pedagogiem. Ukończyłam studia edukacji artystycznej na Uniwersytecie Łódzkim oraz dyrygenturę chóralną na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, a także Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Muzyka to moja największa pasja. Uwielbiam też teatr, film, książki, fotografię, dlatego lubię do swoich klipów dodawać zdjęcia, bo potrafią jak poezja i muzyka uchwycić to co ulotne. Prywatnie jestem mężatką i mamą jedenastoletniej Karolinki.

Więcej o mnie na mojej stronie Art na FB.

https://www.facebook.com/pages/Iwona-Manista-Kutry%C5%9B/449417708513265 

oraz stronie prywatnej na FB.

https://www.facebook.com/iwona.manistakutrys 

kontakt:  e-mail [email protected] //

 

Tu można mnie usłyszeć i zobaczyć podczas recitalu. Kiedy sobie akompaniuję sama śpiewam piosnkę do słów Wojciecha Zacharjasza, która też znajdzie się na płycie.

Oprócz moich kompozycji i Marcina Nierubca znalazłaby się również na płycie pogodna "Bossa nova na prawą nogę" ze słowami Ewy Jowik oraz muzyką, akompaniamentem i w aranżacji Piotra Boczka. 

 

Tu piosenka z płyty zespołu "Heksa", ktrórą udało mi się z pomocą sponsorów nagrać profesjonalnie. Mam już w tym temacie doświadczenie, byłam odpowiedzialna za cztery projekty płytowe, które się udały. Pierwszy raz byłaby to całkowiecie moja płyta. Płyta Heksa w klimatach wielogłosowych, popowo-jazoowych jest też w pakiecie nagród. Posłucjacie mojej kompozycji do słów Radka Figury, autora scenariuszy do takich seriali m.in. jak "Magda M." czy "Szpilki na Giewoncie."

 

Dziękuję za uwagę tym, którzy wytrwali do końca. Jeśli Cię przekonałam to proszę wesprzyj mój projekt tak jak możesz. Każdy gest jest mile widziamy i za każdy z góry dziękuję. Udostepnij, prześlij dalej, pokaż komuś kto mógłby mi w jakikolwiek sposób pomoc w jego realizacji. Wpsierając finansowo, czy zapraszając na koncert lub pomagając w inny sposób. Jest to też forma zakupu płyty, na którą trzeba jedynie zaczekać, udzielając mi oczywiście kredytu zaufania. Jeśli nie zbiorę całej sumy wszystkie wpłaty wracają do Was, więc nie ryzykujesz, po prostu pomagasz wspierając. 

 MOJA TWÓRCZOŚĆ:

Poniżej jeszcze linki do innych moich piosenek lub coverów na youtube dla chętnych do posłuchania w następującej kolejnoći:

1."Promise me" z akompaniamentem gitarowym Marcina Czarneckiego.

2." I love you Cię" 3. "Chcę "4." Małe tęsknoty" 5. "Róża miłości" 6." Kabaret"

Zabawny spektakl komediowy "Adamm" - reż. Ewa Kłujszo z Tomasz Kłujszo

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.07.2015 17:05