Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Paweł i ekipa Brzozówki

Paweł i ekipa Brzozówki

Osada Brzozówka

Osoby wspierające działania społeczne w ekoosadzie Brzozówka

Napisz wiadomość do Projektodawcy

71 PLN z 2900 PLN

4 Wspierający

13 dni do zakończenia

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 09.10.2020.

WSPIERAMY POWRÓT NA SCENĘ BARDA ROBERTA SKRZYPKA

O projekcie

Hej Tu Paweł i Agnieszka z ekoosady Brzozówka kilka dni temu Robert Skrzypek Bard i poeta, który wielokrotnie odwiedzał naszą osadę został pozbawiony gitary, która pozwalała mu na koncerty w Brzozówce i całej Polsce. Każdy z nas może sobie wyobrazić jak się czuje muzyk bez swojego instrumentu. Zwłaszcza utraconego w takich okolicznościach.....

Co się stało? Grupa piewców hasła "Bóg, Honor, Ojczyzna" odebrała mu gitarą kiedy wracał do domu i roztrzaskała o najbliżej stojący mur. Wszystko zadziało się w Rawie Mazowieckiej w biały dzień. Centrum polski, kamery na ulicach... Policja nie może nic zrobić. Czujemy wielki żal, że coś takiego ma miejsce w XXI wieku.

Zapraszamy Cię zadziałaj z nami! Niezgadzamy się na to by Robert nasz lokalny BARD, POETA, TWÓRCA został bez instrumentu dzięki, któremu może dla nas tworzyć. Chcemy sfinansować Robertowi gitarę by miał"wędkę do swojej dalszej pracy twórczej - koncert czekają nowa gitara poprostu musi się pojawić.

Środki zostaną przeznaczone na gitarę, struny i niewielkie akcesoria pozwalające ją stroić.

Twórczość Roberta poznasz tutaj

https://www.youtube.com/watch?v=-G7afS6yc3A

Robert jest osobą, która od wielu lat służy w Świątyni Hare Kryszna Mandir -5 lat spędziła na całodziennj służbie w świątyni w Mysiadle. Robert nadal mimo mieszkania poza świątynią codziennie jej służy jako rzecznik medialny. To on odpisuje Wam na maile i odbiera telefony oraz załatwia wiele innych potrzebnych w funkcjonowaniu świątyni spraw.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 09.10.2020 22:10