Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

geometricstory

geometricstory

Kenia

Pomysł na nazwę Geometric Story, narodził się z fascynacji i pozytywnych uczuć względem geometrii. Jej obecność w sztuce, ubiorze przedstawicieli innych kultur, architekturze inspiruje mnie oraz dodaje entuzjazmu do kreowania oryginalnych ubrań pełnych kolorów, przeznaczonych dla młodych kobiet.
Warto postawić na propozycje ubioru, dzięki któremu jesteśmy w stanie wybić się z tłumu!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1520 PLN z 49000 PLN

7 Wspierający

56 dni do zakończenia

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 17.11.2021.

Geometric Story to połączenie miłości, egzotyki i pasji

O projekcie

Miłość to miłość. Świat potrzebuje zaakceptować każdy rodzaj miłości, ponieważ zmiana nastawienia jest kluczem do wolności. Wszystko co pozytywne kręci się wokół miłości. Gdy projektuję, robię to z pasją. Robię to z miłości.

Możesz dołączyć i stać się częścią prawdziwej afrykańskiej przygody!

Czy należysz do miłośników kolorów, którzy pragną wesprzeć krawcowe i rzemieślników z Kenii?

Czy chcesz dołączyć do tych, który cieszą się współtworzeniem mojego projektu?

 

Kim jestem

 

Nazywam się Marta Ryszczewska. Jestem projektantką i absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Moim marzeniem jako twórcy jest stworzenie własnej, niezależnej marki. Od początku mojej przygody z projektowaniem zaangażowałam się w wytwarzanie ubioru, w którym dostrzec można było głównie geometrię lub jej subtelne elementy. Pomysł na nazwę Geometric Story, narodził się z fascynacji i pozytywnych uczuć względem geometrii. Jej obecność w sztuce, ubiorze przedstawicieli innych kultur, architekturze inspiruje mnie oraz dodaje entuzjazmu do kreowania oryginalnych ubrań pełnych kolorów.

 

Jak to się zaczęło

 

W bardzo wielu ludziach drzemie fascynacja Czarnym Lądem, jego dzikimi krajobrazami, zwierzętami oraz zamieszkującą go ludnością. Zamiłowanie do Afryki w moim przypadku zaczęło się od filmów, które oglądałam w dzieciństwie. W 2010 roku odbyłam swoją pierwszą podróż do Kenii. Podczas podróży moją uwagę przykuły przepiękne afrykańskie printy, oryginalne rękodzieło oraz kolorowa biżuteria jako arcydzieło ludzkich rąk.

 

 

Dlaczego Kenia

 

Plemiona Samburu i Masajów należą do najbardziej przyjaznych mieszkańców Kenii. Do dnia dzisiejszego zachowały kulturową autentyczność, kontynuując tradycyjny sposób życia. Szczególne wrażenie robią ich tradycyjne stroje, czyli jaskrawe materiały, bogato zdobione naszyjniki i bransoletki. Moje projekty powoli zaczęły nasiąkać o akcenty tej wyjątkowej biżuterii. Ja natomiast nabrałam przekonania, że odnalazłam własny, niepowtarzalny styl. Kropką nad "i" były narodziny mojego synka, który ma afrykańskie korzenie Samburu. Wielu z Was ma dzieci. Z pewnością doświadczyliście przypływu nowej energii, nowej dawki pomysłów czy motywacji, która pojawia się wraz z doświadczeniem bycia rodzicem. Nie sądziłam, że zainteresują mnie ubranka dziecięce. Jednak pojawienie się w moim życiu małego wojownika obudziło we mnie chęć stworzenia modeli ubranek także dla najmłodszych. Łączą one w sobie materiały bogate w afrykańskie printy i tkaniny kojarzone z kulturą masajów. Na tym etapie twórczych poszukiwań nadszedł moment, w którym zapragnęłam podzielić się moimi pracami. Wierzę, że dzięki twórczości Geometric Story, także nasi najmłodsi użytkownicy staną się częścią ekscytującej, prawdziwej, pełnej kolorów egzotycznej przygody.

 

 Co pragnę osiągnąć

 

Czy szukasz w ubiorze czegoś unikatowego?

Czy marzysz o posiadaniu wyjątkowej, pełnej odważnych wzorów i niepowtarzalnej garderobie?

Czy pragniesz przeżyć prawdziwą przygodę i poczuć się częścią afrykańskiej podróży, dzięki mojemu nowatorskiemu podejściu do projektowania?

Czy chcesz przyczynić się do powstania i rozwinięcia marki Geometric Story zarówno dla siebie, dla nas jak i innych?

 

Pragnę, aby to wszystko oferowało Geometric Story:

- stworzenie wizerunku kobiety silnej i niezależnej, pewnej siebie, przyciągającej uwagę

- odważna moda i ciekawe wzory, wzbogacone o energię biżuterii i afrykańskich printów

- stworzenie modeli ubranek także dla najmłodszych

- przedsiębiorstwo generujące dochód, zapewniające możliwości zarobkowe dla kenijskich rzemieślników, głównie kobiet, które poprzez wykonywanie produktów otrzymają godziwą zapłatę

 

 

Na co przeznaczę Wasze pieniądze

 

Jak już wiesz pomysł na Geometric Story powstał z połączenia pasji do geometrii, barwnych odmiennych kultur, a także entuzjazmu tworzenia unikatowych projektów. Inspiruje mnie każdy, kto działa z entuzjazmem i zaangażowaniem. Z tego względu łączę mój cel z projektami społecznymi, które zapewnią spełnienie zawodowe i pomoc kenijskiej społeczności. Zlecając swoje usługi w Nairobi, pragnę przyczynić się do polepszenia warunków życia zwłaszcza kobietom, które poprzez godziwe wynagrodzenie będą w stanie zapewnić sobie niezależność oraz przyszłość swoim dzieciom poprzez ich edukację. Wytwarzanie odzieży oraz akcesoriów dla Geometric Story, przyczyni się do osiągnięcia bezpieczeństwa ekonomicznego poprzez zatrudnienie, a nie działalność charytatywną. Jak najbardziej możliwe jest prowadzenie działalności produkcyjnej przy jednoczesnym przestrzeganiu zasad społecznych. Co za tym idzie płacenia godziwych wynagrodzeń, przyjaznego miejsca pracy dla tych, którzy posiadają różne umiejętności i zdolności. Znam już swoje przyszłe krawcowe, które mają  doświadczenie w szyciu. Zebrane pieniądze pomogą mi w zamówieniu pierwszej (większej) partii produktów wraz z kosztami transportu, w szkoleniu kolejnych 2 krawcowych i stworzeniu sklepu internetowego.

 

W podziękowaniu za Twoje wsparcie nagram kilka filmów, gdzie zobaczysz kulisy naszej podróży.

Co dokładnie? Pozwól, że to będzie niespodzianka!

 

Chciałabym wyrazić podziękowanie za przeczytanie powyższego artykułu.          

Dołożę wszelkich starań, by spotkać się z satysfakcją  przyszłych nabywców.

 

Gdzie mnie znajdziecie

http://geometricstory.com/blog/

https://www.instagram.com/geometric_story

https://www.facebook.com/geometricstory

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 17.11.2021 18:06