Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PL_Rekin

PL_Rekin

Wałbrzych

Urodziłem się 9 stycznia 1985 r. w Wałbrzychu. Od 2004 r., w technikum elektronicznym zająłem się grafiką komputerową. Następnie wspólnie z bratem - Marcinem dzięki środkom z UE powołaliśmy do życia naszą pierwszą działalność - brostudio. Projektowaliśmy systemy i aplikacje internetowe. Po zakończeniu licencjata rozpocząłem swoją działalność - Graf,IT - projekty graficzne. (Webdesign i marketing + DTP). W 2010 r. ukończyłem Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu na kierunku Finanse i Rachunkowość (menedżer finansowy) - magister.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 2500 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.09.2011.

Generator aukcji internetowych

O projekcie

Idea

Z pewnością chciałeś sprzedać coś przez portale aukcyjne (Allegro, Świstak, Ebay i inne) – a może już to robiłeś?! Przygotowanie produktu zazwyczaj nie powoduje kłopotu. Pojawia się on wtedy, kiedy chcemy przygotować profesjonalny szablon aukcji. Możemy wykonać go samemu – jednakże musimy doskonale znać HTML i CSS.  Może wykonać je profesjonalista – chociaż cena wykonania szablonu jest często wysoka, w stosunku do oferowanych korzyści. Istnieje także możliwość wykorzystania standardowych szablonów, jednakże z doświadczenia zaobserwowaliśmy, że większość ludzi omija takie aukcje, kupując w ten sposób u konkurencji. 


Cel projektu

Dzięki pomocy z serwisem PolakPotrafi.pl pragniemy zaproponować Ci świetną alternatywę – generator aukcji internetowych, pozwalający na tworzenie szablonów aukcji internetowych (Allegro, Ebay, Świstak i inne) bez potrzeby znajomości języka programowania i doskonałej obsługi programów graficznych.
Za pomocą generatora możesz szybko wykonać świetny szablon do aukcji Twojego produktu. Projekt jest już w bardzo zaawansowanym stadium. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii (m. in. PHP 5.2, HTML 5, CSS 3, Zend Framework, Doctrine 2, jQuery) aplikacja jest prosta w użytkowaniu i bardzo stabilna. 


Wsparcie finansowe  

Jak wspominaliśmy, projekt jest już na zaawansowanym etapie.  Jednakże do pełnej sprawności potrzebujemy dobry serwer internetowy, na którym umieścilibyśmy aplikację i składowalibyśmy zdjęcia. Zależy nam przede wszystkim na szybkości i sprawności generowanych szablonów. Do tego celu potrzebujemy około 2500 zł. Wasza pomoc zostanie przeznaczona na modernizacje, aktualizacje i utrzymanie aplikacji. 
Informacje o postępach, nowościach i kierunkach rozwoju projektu przedstawiać będziemy na naszym blogu: http://www.brostudio.pl/blog


Jak działa generator?

Po zalogowaniu się do aplikacji możesz wybrać jeden z wielu profesjonalnych szablonów i zmodyfikować go dowolnie, według własnych potrzeb. Możesz bez żadnych ograniczeń zmieniać i dodawać teksty, zdjęcia, opisy, modyfikować rozmiar pola tekstowego, zmieniać nagłówki, grafikę i tło, a także dowolnie rozmieszczać elementy na stronie. To nie jest kolejny Wordpress – aplikacja działa w czasie rzeczywistym, to znaczy, że możesz pracować nad projektem bez żadnych przeładowań strony! Przygotowujemy projekt w taki sposób, aby był intuicyjny, użyteczny i dostępny dla każdego. Nie musisz znać się na języku programowania HTML/CSS. Nie musisz być także profesjonalnym grafikiem. Bez żadnej wiedzy możesz wykonać znakomity szablon aukcyjny, lub prostą stronę internetową szybko i sprawnie!


O nas

Jesteśmy braćmi zajmującymi się projektowaniem aplikacji w Internecie od ponad 8-miu lat. Wykonaliśmy wiele ciekawych stron, serwisów i portali. Przygotowaliśmy własny projekt sklepów internetowych i CMS. Projektowaliśmy elementy reklamowe i wizualne dla firm nie tylko z Polski, ale również Irlandii, Niemiec, Anglii i Włoch, co świadczy o naszym doświadczeniu. Postanowiliśmy przeorganizować naszą działalność, dlatego naszą misją jest dostarczenie profesjonalnych rozwiązań internetowych niezbędnych Tobie i Twojemu biznesowi. W ten sposób pragniemy dostarczyć aplikacje i projekty ułatwiające procesy sprzedażowe w środowisku internetowym. Więcej o nas i naszej działalności możecie dowiedzieć się na naszej stronie firmowej http://www.brostudio.pl


Przykładowe zdjęcia generatora:Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.09.2011 20:08