Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mikołaj Łosiak

Mikołaj Łosiak

Poznań

Od prawie trzech lat jestem morsem. Od chwili kiedy spróbowałem namawiam innych do zimowych kąpieli. W życiu zawodowym jestem informatykiem. Generacja Morsów na PolakPotrafi.pl łączy moją pracę z zainteresowaniami. Jest to gwarancją profesjonalizmu i zapału jaki włożę w realizację projektu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

451 PLN z 5000 PLN

8 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

9%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.12.2011.

Generacja morsów

O projekcie

O projekcie
Masz dosyć jesiennej depresji? Męczą Cię coraz krótsze dni? Nie chcesz drżeć na myśl o mroźnej zimie?

Odkryj alternatywę i wesprzyj Generację Morsów! Nasz projekt ma za zadanie popularyzacje morsowania. Chcemy rozpowszechniać wiedzę na temat zimowych kąpieli i płynących z nich korzyści.


Co dokładnie zrobimy?
Pod adresem morsowanie.pl stworzymy Centrum Komunikacji Morsów (w skrócie CKM :-). Fundamentem będzie mapa Polski z zaznaczonymi punktami aktywności morsów. Osoby odwiedzające portal będą mogły po kliknięciu w dany obszar mapy dodać zdjęcie lub link do filmu. Zamieszczane materiały będą widoczne na mapie w postaci punktów. Po kliknięciu w interesujący nas punkt, np. znajdujący się w pobliżu miejsca naszego zamieszkania, zobaczymy szczegóły. Na mapie będzie można publikować także informacje o miejscach i terminach planowanych kąpieli.

Portal będzie umożliwiał organizowanie klubów morsa. Każdy klub otrzyma unikalny adres w ramach portalu. Członkowie klubu będą np. wymieniać zdjęcia ze wspólnych kąpieli, publikować informacje o najbliższym morsowaniu.

Aby ułatwić korzystanie z portalu zintegrujemy go z facebook’iem. Aktywności użytkowników będą widoczne na portalu facebook, do zalogowania się wystarczy konto na fejsie.


Co jeszcze?
Drugi element naszego projektu to nagranie serii filmów, które będą wskazówkami dla początkujących morsów. Udzielimy w nich praktycznych wskazówek dotyczących morsowania. Powiemy jak morsować i jak organizować wspólne kąpiele.


Jak możesz pomóc?
Przekaż informację o naszym projekcie znajomym i/lub wesprzyj nas finansowo.


Po co nam kasa?
Potrzebujemy pieniędzy na rozwój portalu. Część budżetu przeznaczymy na zakup odpowiedniego sprzętu do nagrywania filmów. Część przeznaczymy na zakup piły, której będziemy używać do robienia przerębli. Część przeznaczymy na reklamę w internecie, portalach społecznościowych itp.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.12.2011 23:11