Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

GAP CUP II

GAP CUP II

Kraków

Jesteśmy wesołą ekipą studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, którzy uwielbiają futsal i chcą się podzielić swoją pasją z innymi. Dlatego wspólnie z Akademią Przyszłości tworzymy projekt GAP CUP II, będący turniejem futsalu dla drużyn z Krakowa i okolic, który ma na celu promoje tej dyscypliny oraz wsparcie i zaangażowanie dzieciaków z Akademii Przyszłości w dobrą zabawę i zdrową sportową rywalizację.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2151 PLN z 2500 PLN

38 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

86%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.01.2017.

GAP CUP II - Turniej futsalu w Krakowie

O projekcie


 

Kopiemy w piłkę i pomagamy dzieciakom !
Inicjatywa garstki studentów, którzy poza piłką kochają także pomagać !

Zbieramy środki na organizację drugiej edycji turnieju GAP CUP. Żeby zaplanowana na 10-12 lutego 2017 impreza doszła do skutku, potrzebujemy Waszego niewielkiego wsparcia.

TO NIE JEST TYPOWY TURNIEJ PIŁKARSKI ! TO COŚ WIĘCEJ !

Turniej jest współorganizowany z Akademią Przyszłości - jednym ze sztandarowych programów Stowarzyszenia Wiosna znanego wszystkim dobrze między innymi z akcji Świąteczna Paczka. I to właśnie Akademia Przyszłości zainspirowała nas do zorganizowania niecodziennej imprezy sportowej, która poza rywalizacją i pobieganiem za piłką ma jeszcze jeden cel - POMOC DZIECIAKOM ! Akademia Przyszłości jest programem stowarzyszenia Wiosna, który  przeprowadza dzieci od długotrwałej porażki w szkole do sukcesu w życiu.
Robi to dzięki unikalnemu i innowacyjnemu Systemowi Motywatorów Zmiany.
AKADEMIA sprawia, że dzieci, które dotychczas czuły się nieważne, mogą poczuć się wyjątkowe.
Stają się czyimś oczkiem w głowie. To uczucie przeprowadza je do lepszego życia. Dzieci otrzymują pomoc osobistych tutorów oraz dzięki pomocy darczyńców otrzymuje wyprawkę na początek roku w tym indeks. Zajęcia dla podopiecznych odbywają się przynajmniej raz w tygodniu, w trakcie roku dzieci biorą udział
w odrywczych wyprawach, poznają znane osobistości, a przede wsystkim uczą się że wszystko jest możliwe i mogą osiągnąć co tylko chcą, w czym kibicujemy
im my i wy - darczyńcy, osoby które chcą pomóc innym uwierzyć
w siebie. Zwieńczeniem projektu jest Gala Sukesu na koniec roku.

JAK MOŻEMY POMÓC?

Przede wszystkim, chcemy podarować dzieciom wspaniałe przeżycia, pokazać im że mogą być kim chcą a przyszłość zależy tylko od nich.

Na naszym turnieju
to dzieci są najważniejszą częścią publiczności. Pozwolimy im także wejść na boisko, postrzelać karne bramkarzom, pokiwać się z zawodnikami, by mogły się poczuć jak zawodowi piłkarze.

To nie wszystkie atrakcje jakie przygotowaliśmy !

Podopieczni stowarzyszenia Wiosna będą mogli zaprojektować swoje własne piłkarskie koszulki, pokolorować gigantyczna kolorowankę z zawodnikami DRUŻYNY GWIAZD, pobawić się z animatorami zabaw, zwiedzić kampus
i wiele innych !
Dodatkowo chcielibyśmy wesprzeć konto stowarzyszenia. W tym celu chcemy poprosić drużyny by zamiast tradycyjnego wpisowego, przekazały darowiznę w postaci np. wykupienia indeksu dla jednego z uczniów
Akademii Przyszłości.
Tym samym nasz turniej jest bezpłatny, a drużyny mogą przyczynić się do zapewnienia lepszego startu swoim młodszym kolegom.

Chcemy, aby dzieciaki z Akademii mogły obejrzeć rywalizację najlepszych futsalowych drużyn z Krakowa i okolic, oraz spędzić miło i kreatywnie czas podczas udziału w zabawach zaplanowanych w przerwach turnieju. Liczymy także na jak największą frekwencję na trybunach. W pracy z podopiecznymi szczególnie ważne jest pokazywanie im, że bycie częścią dużych wydarzeń leży w granicach ich możliwości.  Do zapewnienia odpowiedniej rangi turnieju brakuje nam jednak nieznacznych środków – chociażby na zakwaterowanie zawodników i druk materiałów promocyjnych.

 

Dla uczestników i kibiców przewidzieliśmy znaczną atrakcję w postaci Meczu Gwiazd. Na zakończenie właściwych zmagań turniejowych wybierzemy najlepszych graczy, którzy stworzą wspólną drużynę i zmierzą się z byłymi Reprezentantami Polski. W poprzedniej edycji byli to m.in. Marek Koźmiński, Mirosław Szymkowiak, Kazimierz Węgrzyn, Krzysztof Bukalski i Marcin Kuźba. Obserwowanie tak utytułowanych piłkarzy może mieć pozytywny wpływ zarówno  na podopiecznych Akademii, jak i aspirujących futsalistów.

Współorganizatorem projektu jest


 Fundacja GAP została powołana do wspierania szeroko rozumianej aktywności studenckiej. Pracownicy katedry Gospodarki i Administracji Publicznej pomagają przyszłym absolwentom nie tylko w przedsięwzięciach naukowych, ale także artystycznych, kulturalnych i sportowych.

 

To był spontaniczny pomysł, chcieliśmy zrobić coś fajnego, coś innego. Dlatego zdecydowaliśmy się odkopać projekt GAP CUP i zrobić jego kolejną edycję. Zrobić coś dobrego dla innych, zostawić po sobie jakiś ślad kończąc te studia !

Poznajcie nas:

 
Marcin Gajewski - student trzeciego roku Gospodarki i Administracji Publicznej na Uniwersytecie Ekonomicznym
w Krakowie. V-ce prezes ds. Sportu w KU AZS UEK. Reprezentant Kadry GAP oraz głowny organizator GAP CUP II.

15216107_1328181087214152_2053167484_o.jpg
Daniel Bukalski - absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, tytułowany magister. Prezes zarządu KU AZS UEK, reprezentant Kadry GAP. Główny organizator poprzedniej edycji turnieju GAP CUP.


15645673_1465655203463340_878617634_n.jpg
Dominika Krynicka - studentka trzeciego roku Marketingu i Komunikacji Rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, członek zarządu KU AZS UEK. Współorganizator turnieju GAP CUP II, odpowiedzialna za kontakt ze stowarzyszeniem Wiosna. Znana również jako “człowiek orkiestra”. :)

 
Sandra Juszczak - studentka pierwszego roku Towaroznawstwa. Reprezentantka Kadry GAP. Współorganizator turnieju GAP CUP II, odpowiedzialna za kontakt ze stowarzyszeniem Wiosna.

 
Magda Ostrowska - studentka trzeciego roku Marketingu i Komunikacji Rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, współorganizator turnieju GAP CUP II. Odpowiedzialna za crowdfunding.

 
Ula Kowal - studentka trzeciego roku Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. V-ce prezes
ds. Marketingu KU AZS UEK. Reprezentantka Kadry GAP. Współorganizator turnieju GAP CUP II, odpowiedzialna za drużyny biorące udział w turnieju GAP CUP II.

 
Krzysiek Marut - Reprezentant Kadry GAP, kapitan naszej reprezentacji podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20. Współorganizator turnieju GAP CUP II, odpowiedzialny za drużyny biorące udział w turnieju GAP CUP II.

 
Asia Winiarz - studentka trzeciego roku Administracji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Członek zarządu KU AZS UEK. Współorganizator turnieju GAP CUP II, odpowiedzialna za kontakt
z mediami podczas turnieju GAP CUP II.


Na co zbieramy pieniądze:

Fundusze zebrane podczas trwania naszego projektu crowdfoundingowego, zamierzamy przeznaczyć między innymi na:
-druk materiałów promocyjnych (plataky, ulotki, informatory)
-zakwaterowanie drużyn
-opiekę medyczną
-nagrody dla zwyciezców turnieju
-koszulki dla podopiecznych Akademii Przyszłości
-zapewnienie animatorów oraz atrakcji dla dzieci na czas turnieju


Co jeśli zbierzemy więcej niż zakładaliśmy?

Jeżeli wasze zaufanie przekroczy potrzebną nam normę i uda się zebrać kwotę większą od ustalonej na starcie, to przeznaczymy ją na:

- dodatkowe nagrody i upominki dla uczestników turnieju oraz dzieci z Akademii
- promocję wydarzenia w mediach społecznościowych i radio
- oprawę medialną zawodów

 

 

Osoby, które wspierają nasz projekt

Profesor Jerzy Hausner

Profesor doktor habilitowany nauk ekonomicznych, profesor zwyczajny, pracownik Katedry Gospodarki i Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego
w Krakowie, społeczny Pełnomocnik Rektora ds. Kultury i Sportu.
Twórca KADRY GAP.
W latach 2001–2005 poseł na
SejmIV kadencji oraz minister w rządach Leszka Millera i Marka Belki
, w latach 2003–2005 wiceprezes Rady Ministrów. Członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Członek Rady Polityki Pieniężnej (kadencja: 24.I.2010-24.I.2016). Członek Komitetu Nauk Ekonomicznych PAN.
Od 2014 r. działa w Bruegel, Brussels European and Global Economic Laboratory. Od 2015 r. członek Polskiego Komitetu do spraw UNESCO. Nagroda Kisiela.


Andrzej Kozubowski 

Trener przygotowania motorycznego, ulubieniec studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, opiekun sekcji ergometru wioślarskiego oraz dwuboju siłowego, odnoszący sukcesy wraz ze swoimi podopiecznymi.
Na swoim koncie ma między innymi przygotowanie zawodniczki olimpijskiej
do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.  


 Dlaczego crowdfunding?


Szukając wsparcia dla naszego projektu, wybraliśmy formułę crowdfoundingu, ponieważ wysoko cenimy samoorganizujące się społeczności. Portal „Polak potrafi.pl” jest dla nas przykładem miejsca, w którym niewymuszony odruch dobrej woli może spotkać odpowiednią dla siebie formę działania. Mamy nadzieję,
że relacja między darczyńcą a zrealizowanym przedsięwzięciem przyczynia się
do budowania więzi społecznych i promowania interpersonalnej współpracy.

Możecie nas znaleźć na:

GAP CUP

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI

KADRA GAP

KU AZS UEK

  

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.01.2017 21:09