Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Siepietowski

Łukasz Siepietowski

Knurów, Polska

Inżynier i technolog chemik, który kiedyś był wspinaczem i taternikiem. Pasjonat nauk ścisłych, zwłaszcza chemii i matematyki, ale lubiący też poezję, w tym poezję śpiewaną. Autor dobrze ocenionego, choć nieopublikowanego, eseju filozoficznego. Przedsiębiorca i freelancer. Miłośnik malarstwa, ale stroniący od rzeźby, z wyjątkiem rzeźby ludowej.
Ulubiona książka: Eric-Emmanuel Schmitt - "Oskar i Pani Róża".
Jedna z dwóch ostatnio ulubionych piosenek: Bob Dylan "Blowin' In The Wind".
Ulubiony kierunek w malarstwie: impresjonizm.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

155 PLN z 4000 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.05.2018.

Gadżety dobroczynne

O projekcie

Budujemy Hospicjum!
Ze względu na wzrost potrzeb, Hospicjum "Miłosierdzia Bożego" w Gliwicach - Dom Ulgi w Cierpieniu podjęło decyzję o rozbudowie.
Koszt budowy to 10 mln złotych, czyli bardzo dużo. Potrzeba jest pilna i każda złotówka jest ważna!

 

 O Hospicjum

Hospicjum "Miłosierdzia Bożego" w Gliwicach - Dom Ulgi w Cierpieniu znajduje się na ulicy Daszyńskiego 29.

Każdego roku pomaga około 1800 chorych w ich domach oraz 500 osobom w oddziale medycyny paliatywnej.

Dodatkowo, przy Hospicjum działa poradnia medycyny paliatywnej, która rocznie udziela ponad 1200 porad.

Zapraszam do odwiedzenia strony Hospicjum w Gliwicach: www. hospicjum.gliwice.pl

 

Rozbudowa Hospicjum

Celem rozbudowy Hospicjum jest poprawa jakości, jak również zwiększenie dostępności opieki nad chorymi w zaawansowanej fazie chorób nieuleczalnych, w tym nowotworowych.

Rozbudowa rozpoczęła się od koncepcji architektonicznej, a obecnie jest już gotowy projekt, jak również wyłoniony tzw. inwestor zastępczy.

Czas na kolejne działania!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wizualizacja projektu nowego budynku Hospicjum.

 

Jak chcę pomóc

Z doświadczenia wiem, że bardzo dobrą formą zbiórki funduszy na takie projekty, jak rozbudowa Hospicjum, jest sprzedaż różnych gadżetów: kubki, T-shirty, długopisy, kalendarze, bawełniane torby na zakupy itp. I właśnie to chcę zrobić. Ale nie będą to po prostu towary z logo Hospicjum. Chcę przygotować profesjonalny design, atrakcyjny wizualnie dla nabywcy - tak, żeby mu się nie znudził przez bardzo długi czas.

Jak wiesz, produkcja takich rzeczy kosztuje (mimo otrzymywanych rabatów z racji szczytnego celu). A koszty to: przygotowanie projektu, koszty wytworzenia, promocja, utrzymanie dedykowanego sklepu internetowego, wynagrodzenia.

 

Jaki będzie efekt końcowy Projektu "Gadżety dobroczynne"

Zebrane środki zostaną przeznaczone na produkcję gadżetów. Te zaś zostaną sprzedane w cenie:

 

"cena" = "koszt produkcji" + "marża"

 

Gdy sprzedam wytworzone gadżety dobroczynne, uzyskane środki zostaną przeznaczone na rozbudowę Hospicjum, promocję tego projektu oraz organizację kolejnych akcji pozyskiwania funduszy na ten wspaniały cel.

Czyli:

  1. koniec końców Twoja darowizna zostanie przeznaczona na rozbudowę Hospicjum "Miłosierdzia Bożego" w Gliwicach - Domu Ulgi w Cierpieniu,
  2. ale w między czasie, Twoja darowizna pozwoli zachęcić innych do wsparcia rozbudowy Hospicjum,
  3. każda Twoja złotówka, będzie się pomnażała, w celu jak najszybszej realizacji projektu!

 

A co jeśli uda się zebrać więcej, niż założyłem

Założyłem kwotę zbiórki 4 000,00 zł, która wynika z reguły "wszystko albo nic". Zebrana kwota pozwoli na produkcję kubków ceramicznych, długopisów i toreb na zakupy w jednym wzorze, ale mam nadzieję, że zebrana kwota będzie znacznie większa.

Zebranie 120% kwoty pozwoli na zwiększenie nakładu, a to spowoduje zmniejszenie ceny jednostkowej, czyli "jeszcze więcej, za mniej".

Zebranie 150% kwoty, pozwoli na dodanie kolejnego wzoru graficznego.

Zebranie 200% kwoty, będzie wystarczające na dodanie dodatkowych gadżetów, może parasole, może notesy i kalendarze...

Zebranie 500% kwoty pozwoli na produkcję serii graficznych, przykładowo zestawów czterech kubków, gdzie każdy będzie miał inny wzór.

Zebranie 1000%, pozwoli na dodanie do oferty gadżetów elektronicznych: pamięci USB i Power Banki z atrakcyjną grafiką.

Zebranie...

Nie wiem, ile uda się zebrać i ile docelowo pieniędzy zostanie przekazane na rzecz rozbudowy Hospicjum. Stoimy na brzegu morza potrzeb. Ale wiem, że nawet największe morze składa się z wielu kropel i każda taka kropla, choćby nawet najmniejsza, jest ważna. Wszystkie przekazane środki zostaną dobrze zagospodarowane.

 

O mnie

Na wstępie wyjaśniam - nie jestem pracownikiem Hospicjum. Więcej na mój temat dowiecie się klikając na mój awatar na górze strony.

Na dowód, że nie jest to "przekręt", czy też oszustwo, poniżej zamieszczam list intencyjny ze Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych "Hospicjum" w Gliwicach

Akcję można zweryfikować przez kontakt ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Chorych "Hospicjum" w Gliwicach: k.gryc@hospicjum.gliwice.pl lub pod numerem telefonu 608 020 379.

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.05.2018 22:10