Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Monika

Monika

Zgierz

Jestem fotografem i dzwięko-terapeutką. Mieszkam w Zgierzu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5937 PLN z 5400 PLN

64 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

109%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.12.2012.

Gabinet masażu dzwiękiem

O projekcie

Moje największe życiowe marzenie.

Wiem, że jego realizacja wymagać będzie wiele pracy i wysiłku, ale i wsparcia osób trzecich. Wiem też, że każdy wielki projekt, a do takiego zaliczam stworzenie kliniki dla kobiet, zaczyna się od małych kroków.
Takim małym krokiem jest rozwój gabinetu, w którym już dzisiaj pomagam nie tylko kobietom w relaksacji ciała i umysłu. Robię to, wykorzystując misy tybetańskie oraz wykonując masaż czaszkowo – krzyżowy.

Kolejnym krokiem jest moja działalność koncertowo – terapeutyczna z wykorzystaniem gongu TAM-TAM. Jego energetyzujące dźwięki mają niewyobrażalną moc równoważenia energii człowieka, tego małego w brzuszku też ;-)

Mam marzenie i odwagę by zadać sobie i Tobie pytanie:
Czy możemy dziś wspólnie rozwinąć mały projekt jakim jest zakup gongu, na którym chcę koncertować dla przyszłych mam? Jeśli chcesz przyłączyć się do tego projektu, zobacz co przygotowałam dla Ciebie w podziękowaniu za wsparcie.

Kolejnym krokiem jest założenie przeze mnie kanału na fb, ( link ) gdzie będzie możliwość śledzenia informacji dotyczących poszerzania świadomości w temacie naturalnych porodów.

Źrodło: http://bitly.com/YPkxWk

Dziękuję serdecznie wszystkim wspierajacym oraz odwiedzajacym! ;-)
Monika Lotkowska

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.12.2012 18:06

Newsletter PolakPotrafi.pl

Newsletter
Zapisz się teraz ... a otrzymasz cotygodniowe wiadomości o nowych fascynujących projektach, które będą stawać się rzeczywistością dzięki Tobie na PolakPotrafi.pl

Nasza ekipa

Ta strona używa ciasteczek (cookies), bez nich nie byłoby możliwe wspieranie Projektów.

PolakPotrafi.pl to platforma crowdfundingowa, czyli platforma finansowania społecznościowego. Pomagamy uzyskać finansowanie ciekawych pomysłów i projektów, nie tylko z zakresu sztuki, designu czy filmu, ale także biznesu. PolakPotrafi.pl to platforma, dzięki której sfinansujesz swój pomysł poprzez crowdfunding i crowdsourcing zarazem. Crowdfunding to sposób finansowania różnego rodzaju projektów przy współpracy ze społecznością, natomiast crowdsourcing to wykorzystanie wiedzy i pomysłów społeczności internetowej do rozwijania własnych inicjatyw i idei. Dzięki PolakPotrafi.pl i crowdfundingowi, możesz zebrać środki na swoje wymarzone przedsięwzięcie biznesowe lub artystyczne. Skorzystaj z finansowania społecznościowego i nadaj nowej dynamiki Twojemu ciekawemu pomysłowi lub projektowi. Można powiedzieć, że portal PolakPotrafi.pl to swego rodzaju polski Kickstarter (Kickstarter.com) lub polskie Indiegogo (Indiegogo.com). Oba te portale odniosły ogromny sukces biznesowy na całym świecie. Dzięki ich wsparciu rozwinęło się wiele biznesów, inicjatyw kulturalnych, społecznych i innych. PolakPotrafi.pl - finansuj swój projekt razem ze społecznością!a