Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Go4 Tech

Go4 Tech

Warszawa

Poczuj moc realizmu VR/AR/XR
Augmented reality glove XR-G4T
Dzięki Glove XR G4T gracze spełniają swoje marzenia o prędkości i swobodzie działania. Tu zaciera się granica wyobraźni z twardą realną rzeczywistością.
Rozwiń skrzydła i wyjdź grać na świeże powietrze, zadbaj o zdrowie, bądź aktywny fizycznie.
Swobodnie korzystaj z przedmiotów w otoczeniu.
Chowaj się za krzakami, ścianą czy fotelem przed wrogiem, korzystaj z narzędzi wirtualnych jak i rzeczywistych, karm wirtualne zwierzęta realną karmą, niech piją wirtualną wodę z miseczki realnie istniejącej.
Granice miedzy rzeczywistością, a wirtualnym światem znikną dzięki XR-G4T.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

160 PLN z 7000 PLN

6 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 04.09.2019 22:10

Niesamowita Rękawica Kontroler Gier G4T wraz z grami AR

This project is also available in english version. Click here to change language

O projekcie

 Poczuj bezpośrednią interakcje z wirtualną rzeczywistością !

 

Rękawice G4T dają wam wolność swobodnego posługiwania się rękoma.

Uzyskaj pełną kontrolę nad wirtualnym światem dzięki rękawicom G4T.

 Obejrzyjcie film i zobaczcie jakie nowe możliwości otwierają się przed wami dzięki rękawicom G4T.

 CEL:

Celem naszego projektu jest stworzenie rękawicy G4T oraz gier: strzelanka 'Kottos' i opieka nad pupilkiem 'Cuddly'. Potrzebujemy zakupić materiały i różnoraki sprzęt w tym: drukarka UV.

TWÓRCY PROJEKTU:

Jest to autorski projekt zespołu Go4 Tech

TERMIN REALIZACJI PROJEKTU:

Realizacja projektu zajmie nam około 2 miesięcy.

KONTAKT:

http://go4.tech

https://www.facebook.com/XRG4T

https://www.facebook.com/pg/XRG4T/groups/

Futurystyczna wizja przyszłości, w której świat rzeczywisty miesza się z generowanym komputerowo jest realizowana już dziś poprzez technologię Go4 Tech. Rękawice G4T pozwalają trzymać rzeczywistą broń w dłoniach podczas walki z wirtualnym potworem czy głaskać przytulankę w wirtualnym świecie.  Mamy teraz szansę przeżywania rzeczywistości w sposób jaki znany nam był tylko z filmów science fiction.

Do realizacji tej fantastycznej wizji przyszłości potrzebujemy waszego wsparcia. Dzięki wam będziemy mogli rozwijać nowe technologie jak np. zbroja G4T, czy rękawice drugiej i trzeciej generacji.

Czym jest rękawica G4T?

 

To wygodna w użytkowaniu, zaawansowana technologia pozwalająca na kontrolowanie urządzeń sterowanych elektronicznie w tym naszych komputerów, telefonów etc.

 

Mamy możliwość zastosowania jej jako myszki w przestrzeni trójwymiarowej. Czyli nasz komputer czy telefon będzie postrzegał rękawicę G4T jako mysz, a my będziemy mogli poruszać ręką w dowolnych kierunkach poruszając kursorem po ekranie. G4T pozwala również na sterowanie aplikacjami, grami, wszelkimi programami na naszym komputerze.

 

Dwie rękawice pozwalają nam na sterowanie rozszerzone o działanie klawiatury. To często niezbędny element przy grach komputerowych, w których do sterowania używamy myszki jak i klawiatury. Dlatego oferujemy również zestawy pary rękawic G4T do tego typu rozwiązań. 

 

Kolejną ważną funkcja Rękawic G4T jest gamepad. Pozwala on na sterowanie grami jako standardowy gamepad z szerokimi możliwościami dostosowania. Możemy dowolnie przekładać rękawice z lewej na prawą w zależności od wygody sterowania postaciami w grze. Jest to również wygoda dla lewo i prawo ręcznych.

 

Najważniejszą cechą Rękawic G4T jest swoboda działania. Poruszając rękoma naturalnie sterujemy grami. Daje nam to nieskończone możliwości wykorzystania rękawic G4T w rożnych formach i aplikacjach. Np. podczas gry możemy trzymać prawdziwą zabawkę dla naszego wirtualnego pupilka, czy podczas szkolenia w firmie wkręcać wirtualną śrubę fizycznym śrubokrętem.

 

Trudno spisać w jednym artykule wszystkie zastosowania czy funkcje rękawic G4T.  Więcej nowości i informacji na temat naszych rozwiązań technicznych znajdziecie na stronie www.go4.tech.

 Zobaczcie film i jakie gry przygotowaliśmy dla was.

Czym byłyby kontrolery bez Gier ?

 

Chcemy wam dać gry jakich jeszcze nie było! Połączyć rzeczywistość wirtualną z realną, tak by stała się wręcz namacalna. Do takiego połączenia XR potrzebowaliśmy nowych kontrolerów. Mając rękawice G4T możemy wam zaprezentować nową wizję rzeczywistości dzięki grom "Kottos" oraz "Cuddly".

 

Po krótce by przybliżyć wam formułę gier:

 

"Kottos" czy "Cuddly" to gra rozszerzonej rzeczywistości, a dokładnie XR co oznacza, że zakładamy okulary z telefonem komórkowym w środku, a na dłonie rękawice G4T będące kontrolerami.

 

Dzięki temu nie musimy naciskać żadnych przycisków, nie potrzebujemy klawiatury, myszy, nie jesteśmy uwiązani kablem do komputera. Po prostu poruszamy się jak w rzeczywistym świecie bez skrepowania, a w nim ukazują się nam stworzenia wirtualne.

 

Gra strzelanka "Kottos" to historia bohatera, który ma za zadanie obronić ziemię przed najazdem obcych. Sztuka w tym jak gracz to zrobi i czy zjedna sobie odpowiednio potężnych przyjaciół.

 

Gra "Cuddly" -opieka nad przytulanką. To edukacja przez zabawę. Uczymy się jak dbać o drugą osobę, tworzymy świat tej istoty Przekazywane będą również pozytywne zachowania.

 

Fabułą gry będzie opieka nad "Cuddly"- naszym pupilkiem np. zwierzątkiem, dla którego będziemy budować dom, pielęgnować ogród, uczyć go zachowań, karmić, poić, głaskać itp.

 

Szersze opisy obu gier będą się pojawiać na naszych stronach www.go4.tech.

 

Nagrody podzielone są na trzy kategorie:

1.Gry

2.Rękawice

3. Pakiet Rękawice plus Gra.

 

To jedyna taka okazja by otrzymać rękawice oraz gry G4T w okazyjnych pakietach, a do tego zorganizowaliśmy dwie super promocje dla pierwszych 21 osób.

 

Gry będą przesyłane w wersjach Beta wraz z kolejnymi aktualizacjami – chcemy by wszyscy otrzymali je jak najszybciej.

 

Dziękujemy za wasze wsparcie !

 

Po więcej informacji wejdź na nasza stronę www.go4.tech