Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jakub Mazan

Jakub Mazan

Toruń, Polska

Skrzydłowy Seahawks Gdynia i Reprezentacji Polski,
Wicemistrz Polski 2016, Mistrz Polski 2015.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

18377 PLN z 17000 PLN

287 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.11.2016.

Za ocean po marzenia, sen polskiego futbolisty!

O projekcie

Cześć! Nazywam się Jakub Mazan i gram w futbol amerykański w drużynie Seahawks Gdynia. W październiku otrzymałem wyjątkową propozycję. Zaproszono mnie do udziału w meczu USA vs. Europa „Euro-American Challenge”.

Obecnie pracuję jako specjalista ds. obsługi klienta w Pure Health & Fitness. Moją pasją od kilku lat jest futbol amerykański i wiążę z nim swoją przyszłość. Pomimo, że rozwija się on w naszym kraju dość dynamicznie to na dzień dziesiejszy nie da się z niego żyć, dlatego liczę na Waszą pomoc.

Dla mnie możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w USA – kolebce futbolu amerykańskiego, to spełnienie marzeń. To wyjątkowa możliwość rozwoju, nabrania doświadczenia i kto wie może początek kariery na amerykańskich boiskach.Moja historia


Przygodę z futbolem amerykańskim rozpocząłem w drugoligowej drużynie Angels Toruń, z którą związany byłem przez 2 lata i osiągnąłem m.in. :

  • tytuł najlepszego zawodnika sezonu 2013r. i 2014r.
  • Top 3 najlepiej punktujących w lidze
  • awans wraz z drużyną do pierwszej ligi (PLFA I )

W sezonie 2015 podjąłem współpracę z drużyną Seahawks Gdynia, która gra w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce - Top Lidze.

Gra w tak prestiżowej drużynie to duże wyzwanie. To nie tylko wyższy poziom gry, ale przede wszystkim niełatwo było dorównać bardziej doświadczonym zawodnikom. Mimo tych wyzwań już po kilku meczach trafiłem do podstawowego składu, a sezon 2015 zakończyłem z tytułem Mistrza Polski, otrzymując tytuł najbardziej wartościowego zawodnika formacji ataku (MVP) X Superfinału. Zwieńczeniem tak udanego sezonu było powołanie mnie do Reprezentacji Polski.


W sezonie 2016 kontynuowałem współpracę z Seahawks Gdynia. Sezon zakończyliśmy z tytułem Wicemistrza Polski, a ja zostałem autorem najbardziej spektakularnej akcji XI Superfinału. Statystycznie byłem również jednym z najlepszych i najskuteczniejszych polskich skrzydłowych. Sezon 2016 to również kolejny rok gry w Reprezentacji Polski, z którą przygotowuję się do Światowych Igrzysk Sportowych - The World  Games Wrocław 2017r.
Cel akcji

 

Zaproszono mnie do udziału w meczu USA vs. Europa „Euro-American Challenge”, który 16.12.2016 odbędzie się w Carolinie Południowej w Stanach Zjednoczonych. Jest to dla mnie wyjątkowa możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i być może początek kariery na amerykańskich boiskach.

Na co dzień udowadniam sobie i innym, że ciężką pracą można spełniać marzenia. W przypadku tego marzenia potrzeba czegoś więcej. Abym mógł wziąć udział w meczu USA vs. Europa potrzebne jest mi Wasze wsparcie finansowe, ponieważ wszystkie koszty muszę pokryć samodzielnie.

 

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na:

  • przelot do USA i powrót
  • opłatę wpisową
  • zakwaterowanie
  • wyżywienie

Jeżeli uda się zebrać powyżej 100% kwoty projektu, wówczas nadwyżkę
przeznaczę na niezbędny sprzęt i przygotowania do sezonu 2017.

Natomiast gdyby nie udało mi się zebrać wymaganej kwoty, wszystkie wpłaty zostaną zwrócone.

Mimo tego, że futbol amerykański w naszym kraju rozwija się niezwykle dynamicznie, to w Polsce z gry w futbol amerykański jeszcze nie da się żyć.

Szansę, którą dostałem, otrzymują nieliczni i bardzo chcę ją wykorzystać.

Pomóżcie mi spełnić mój wielki amerykański sen!

 

Media o Twoim projekcie:

Jakub Mazan – wyślijmy jastrzębia za ocean, po marzenia!

gogdynia.pl | 2016-11-19

Jakub Mazan to skrzydłowy Seahawks Gdynia, jednej z najlepszych drużyn futbolu amerykańskiego w Polsce. Właśnie otrzymał wyjątkową propozycję – zaproszenie do udziału w meczu USA kontra Europa Euro-American Challenge. Taki występ to dla młodego zawodnika życiowa szansa i spełnienie marzeń. Ale aby tego dokonać, potrzebuje wsparcia.

Wyślij gdyńskiego jastrzębia do Stanów

www.portalpomorza.pl | 2016-11-17

Jakub Mazan to skrzydłowy Seahawks Gdynia, jednej z najlepszych drużyn futbolu amerykańskiego w Polsce. Właśnie otrzymał wyjątkową propozycję - zaproszenie do udziału w meczu USA kontra Europa Euro-American Challenge. Taki występ to dla młodego zawodnika życiowa szansa i spełnienie marzeń. Ale aby tego dokonać, potrzebuje wsparcia.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.11.2016 22:10