Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

FunkyPUB

FunkyPUB

Bielawa

Mały pub z wielkimi marzeniami!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu

5315 PLN z 16821 PLN

70 Wspierający

26 dni do zakończenia

31%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 29.06.2020.

Funky PUB na krawędzi...

O projekcie

Hej!

 

Zwracamy się głównie do tych którzy znają i lubią Funky, a jeśli nie znacie chętnie wam opowiemy o tym czym jest i pokażemy ...o ile jeszcze będzie taka możliwość.

Jesteśmy małym, muzycznym pubem w uroczej miejscowości o nazwie Bielawa. Funky powstało trochę ponad dwa lata temu. Zostało stworzone z myślą o ludziach i dla nich.  Zawsze staraliśmy się aby atmosfera była miła i swobodna, chcieliśmy zrobić coś więcej niż zwykły bar. Od samego początku chcieliśmy żeby to miejsce tworzyli ludzie i tak jest. Dzięki nim nie tylko atmosfera jest super. Wiele udało się zrobić dzięki  bezposredniej ogromnej pomocy i zanagażowaniu przyjaciół.

 

Funky to nie tylko miejsce gdzie mozna się spotkać i pobawić, to miejsce którym można posłuchać muzyki na żywo, obejrzeć stand-up, wziąć udział w jam session ....czy posiedzieć przy ognisku w centrum miasta. Jesteśmy też otwarci na wszelkie wasze inicjatywy i projekty. Od pomysłów kipi głowa niestety możliwości są ograniczone, ale małymi kroczkami realizujemy mniejsze bądź większe inicjatywy. Od otwarcia minęło ponad dwa lata. Nie jest to żaden rekord <choć z punktu widzenia cięższych chwil...> , ale z perspektywy czasu... "Kto normalny otwiera lokal z pięcioma tysiącami w kieszeni?" Jakimś cudem i dzięki Wam jeszcze stoi. Choć nie ma marmurów i złotych klamek ani sali wielkiej i błyszczącej jak nocny czarnobyl. Za to mamy na koncie kilka koncertów, stand upów, akcji charytatywnych i innych wydarzeń.

Grali u nas m.in: Proletaryat, Akurat, Farben Lehre, The Sixpounder, Analogs, GaGA Zielone żabki, Gutek, Pajujo, Kwestia czasu i mnóstwo mniej badź bardziej znanych artystów od metalu po poezję śpiewaną.

 

Funky stoi na krawędzi.

 

Od połowy marca lokal jest zamknięty, co wiąże się z kompletnym brakiem dochodów, których co prawda nigdy dużo nie było, ale na rachunki starczało ;). Zarobki znikły, jednak koszty utrzymania zostały. Kwota którą zbieramy są to zaległości do dnia startu zbiórki. A nie wiemy kiedy będziemy mogli Was gościć ponownie.

Niestety obecna sytuacja zmusza nas do poproszenia Was o pomoc za którą choć w minimalnym stopniu chcemy się odwdzięcznyć, tym co mamy i możemy od siebie dać. A przedewszystkim chcielibyśmy uratować miejsce w którym możemy się spotkać.
Wiemy że wszystkich dotykają konsekwencje związane z wirusem. Dlatego próbowaliśmy radzić sobie samodzielnie i traktujemy tą akcje jako ostateczność...

 

Dzięki waszym pomysłom i za waszą namową zdecydowaliśmy się na zbiórkę. Może dzięki niej uda nam sie zbudować coś więcej niż dotychczas. czekamy również na wasze pomysły.

 

Z góry Dziękujemy!

 

Wszystkie nagrody będą do odebrania/wykorzystania po wcześniejszym kontakcie przez stronę facebook.com/PubFUNKY w Funky maksymalnie w ciągu roku od wymarzonego powrotu do życia ;-)

 

Poratuj złotóweczką Kierowniku...

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 29.06.2020 22:10