Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kamila - Fotografia

Kamila - Fotografia

Kamień Pomorski

Z miłością do fotografii...
Z pasją do ludzi...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu

5 PLN z 5000 PLN

1 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 26.03.2021.

Fotografia to moja pasja

O projekcie

      Zwykła dziewczyna...Żona i matka dwójki dzieci,która w tym zwariowanym współczesnym świecie szukała swojego miejsca na ziemi.Szukała zajęcia,które na dłużej będzie przynosiło zyski.Każdy zawód do tej pory oparty był przede wszystkim na kontakcie z ludźmi.Niestety w każdej z dotychczas wykonywanej pracy było jakieś "ale"

...i właśnie TERAZ,zupełnie przez przypadek znalazło się "coś" co pokochałam,coś co sprawia mi niesamowitą radość,coś co mnie uzależniło.

Moim hobby stała się fotografia.Na początku był to mały zwykły podręczy aparat.  Potem udało mi się wylicytować okazyjnie lepszy aparat bezlusterkowy, mam go do dziś, ale nie jest to profesjonalny aparat. Fotografia tak mnie wciągneła,że od dłuższego czasu oszczędzałam  i udało mi się kupić lustrzankę. Dzięki mojej ciężkiej pracy oraz determinacji ( 50000 zdjęć amatorskich) potrafię już opanować aparat do tego stopnia,że odważyłam się wyjść do ludzi tuż przed Świętami.

Nawiązałam pierwszy kontakt z klientami,co ważne ludzie Ci powierzyli mi swoje zaufanie-udało się sprostać ich wymaganiom.Nie było to wpełni profesjonalne,bo brakowało studia,profesjonalnego oświetlenia,rekwizytów,ale chciałam i podjęłam próbę.To niesamowite uczucie,że pomimo braku całej tej "otoczki",którą mają profesjonalne studia,usłyszałam tyle ciepłych słów,że odwaliło się kawał dobrej roboty,że wrócą...

Chciałabym ich nie zawieść.Chciałabym,żeby mięli gdzie wrócić.Chciałabym być doskonalsza i co najważniejsze chciałabym robić to dalej.

Moim celem jest zrobienie profesjonalnego studia.Potrzebne jest oświetlenie,poszerzenie sprzętu,rekwizyty,ale i poszerzenie wiedzy pod okiem profesjonalisty.Chciałabym wziąść udział w jakimś kursie,warsztatch,na których poszerzę swoją wiedzę i praktykę.Chciałabym spełnić swoje marzenie i robić coś co kocham,dzięki czemu można rówież utrzymać rodzinę.Dopiero teraz zrozumiałam jak ważne jest lubienie tego co się robi.

Chciałabym zrealizować ten projekt. Proszę o pomoc.Bez Państwa niestety nie dam rady.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 26.03.2021 18:06