Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Filip Jaskólski

Filip Jaskólski

Wrocław

Jestem wiceprezesem Fundacji Noosfera i studentem Politechniki Wrocławskiej (Wydział Elektroniki, Informatyka). W wolnym czasie zajmuję się fotografią, grafiką i muzyką. Lubię być w podróży i smacznie zjeść :-).

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2680 PLN z 2500 PLN

29 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.03.2014.

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny FOT-ON

O projekcie

Nagłówek

Kim jesteśmy?

Grono organizatorskie tworzą młodzi wolontariusze wrocławskiej Fundacji Noosfera, którzy wolny czas bezinteresownie przeznaczają na prowadzenie Konkursu.

Naszą główną motywacją jest umożliwianie rozwoju młodzieży ponadgimnazjalnej w dziedzinie fotografii. Od pięciu lat pracujemy nad budowaniem prestiżu i jakości naszej inicjatywy - cieszymy się z dotychczasowych osiągnieć!

Czego chcemy?

W tym roku po raz pierwszy w historii Konkursu mamy śmiałość otworzyć się na szersze grono uczestników. Do nadsyłania prac zaprosiliśmy uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski!

Chcielibyśmy, aby nagroda główna była adekwatna do zasięgu inicjatywy. Osobie, która zajmie pierwsze miejsce, planujemy przekazać dwuosobowy voucher na wyjazd w miejsce, gdzie będzie mogła rozwinąć talent i zrobić niesamowite fotografie. Ponieważ nasze działania są w pełni non-profit, potrzebujemy Twojego wsparcia!

Co dajemy w zamian?

Oprócz przyjemnego uczucia satysfakcji :-), przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawe prezenty. Najbardziej docenianą przez uczestników pamiątką jest nasz Album Konkursowy. Produkowany rokrocznie w zaprzyjaźnionej drukarni Alboom.pl, stanowi twardy dowód kreatywności uczestników Konkursu.

Albumy Konkursowe

Dzięki niezwykle sympatycznej współpracy z firmą Alboom.pl, możemy przekazać kody rabatowe na FOTOKSIĄŻKI!

Dodatkowo oferujemy wydrukowanie zdjęcia zwycięzcy w formacie plakatowym, wyjątkowe pocztówki, imienne podziękowania i gadżety Fundacji Noosfera.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Konkursu: http://foton.lo3.wroc.pl/ oraz Fundacji Noosfera: http://noosfera.org.pl/ .

Szczegółową historię Konkursu zawarliśmy w teczce prasowej, dostępnej pod adresem: http://foton.lo3.wroc.pl/foton_teczka_prasowa.pdf.

FOT-ON

Dziękujemy!

W tym miejscu chcielibyśmy pięknie podziękować wszystkim, którzy nas wspierali przez ostatnie 5 lat. To niezwykle przyjemne uczucie, że nasza inicjatywa znajduje aprobatę wśród tak wielu osób. Motywuje nas to do jeszcze bardziej intensywnego rozwoju Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego FOT-ON!

Szczególne podziękowania kierujemy do Basi Kurdej-Szatan za poświęcony dla nas czas i poparcie naszej inicjatywy!


Organizatorzy VI edycji
Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego FOT-ON

Media o Twoim projekcie:

Szalone matki, teatr na Filipinach i konkurs fotograficzny. Projekty z Wrocławia walczą o pieniądze w sieci

| 2014-02-26

Na największej w Polsce platformie crowdfundingowej o wsparcie internautów starają się trzy wrocławskie projekty. Dwie matki piszą książkę o niepełnosprawnych dzieciach, młoda kobieta chce wrócić na Filipiny, by kontynuować tam swój teatr lalkowy, a grupa wolontariuszy zbiera pieniądze na nagrodę główną w konkursie fotograficznym dla młodzieży.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.03.2014 18:06