Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fosfor

Fosfor

Wejherowo

Jesteśmy piątką przyjaciół, którzy nie wyobrażają sobie życia bez grania i dlatego gramy wspólnie już tak długo! Mamy za sobą dziesiątki udanych koncertów i dwa wydawnictwa- No motive 2001 oraz Defy 2008, oba zrealizowane i wydane własnym sumptem. w 2013 roku dzięi portalowi POLAKPOTRAFI i wsparciu fanów zrealizowaliśmy świetnie przyjęty album "Life in Flames". Po trzech latach jesteśmy gotowi z nowym materiałem " FROM ASHES" i nie możemy się doczekać aż pokażemy go światu!//We come from Poland and we KICK ASS!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5835 PLN z 4000 PLN

71 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

145%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.10.2013.

Fosfor - Life in Flames

O projekcie

Co łączy pięciu ludzi od tak wielu lat? FOSFOR! To nie tylko nazwa zespołu który od wielu lat jednoczy naszą piątkę, ale idea spełniania się, nie tylko jako muzyka, ale również jako człowieka. To wiele lat wspólnych działań ( w obecnym składzie od 10 lat, trójka wariatów od 17, a dwójka to chyba czekaj, czekaj tysiąc osiemset...eeee nie będę zdradzał!) oraz dzielenia się ze światem naszym pomysłem na muzykę.

  


Po pięciu latach od samodzielnego wydania naszej drugiej płyty - ep "DEFY" i 12 od pierwszej "NO MOTIVE" całkowicie zrealizowanych przez nas nie możemy się doczekać chwili, w której świat usłyszy nasz nowy materiał "LIFE IN FLAMES". Do realizacji tego celu potrzebne są pieniądze na tłocznię. Materiał już jest gotowy i czeka na zastrzyk gotówki. Kikut i Dziablas z SOUNDS GREAT PROMOTION STUDIO NAGRAŃ wiedzą co robią i jakość jaką dzięki nim osiągneliśmy wbije was w ziemię! 
Promocja już w toku! Na warsztatach tworzenia teledysków Yacha Paszkiewicza powstał klip do pierwszego utworu "Don't ask for more", a jego twórcami są nastolatkowie z Wejherowa. Twórcą okładki do płyty jest nasz przyjaciel Karol Formela.

   
                                                          

 A teraz czas na Ciebie!! Wyjmiij skarpetę z szafy, zbij świnkę skarbonkę, zaciągnij ojca do kompa i wspomóż  nas swoją (lub jego) kasą. Czekają na was niesamowite na-gro-dy , ale to już pewnikiem ogarnęliście na pasku po prawej.          

 

   Wideo promujące płytę. DON'T ASK FOR MORE - wstępny miks

a to "live" Ride (into the flames) także z nowej płyty

Jeśli uda nam się zebrać więcej  niż 100 % założonej kwoty obiecujemy zaskoczyć was LIMITOWANĄ edycją płyty LIFE IN FLAMES - może będzie to metalowy box a może coś całkiem innego. Mamy masę pomysłów!!

a to "Waiting" z epki "DEFY"

 

Masz smartfona z ANDROIDEM? To super! Stworzyliśmy aplikację, dzięki której możesz być z nami w stałym kontakcie! Fotki, video, piosenki, wiadomości na twoim telefonie a wszystko znajdziesz tu: http://www.reverbnation.com/mobile-app/363152/fosfor

 

Media o Twoim projekcie:

Sukces grupy FOSFOR na PolakPotrafi.pl WIDEO

www.telewizjattm.pl | 2013-10-30

Grupie Fosfor udało się zebrać pieniądze na portalu "Polak Potrafi" Akcja jeszcze się nie skończyła a na ich koncie jest już ponad 5 tysięcy złotych, choć zakładali że zbiorą tylko cztery, bo tyle wystarczy by ich płyta l”Life in Flames” trafiła do sprzedaży.

Zachęcamy do obejrzenia materiału:

border=>

Wejherowski FOSFOR w Polakpotrafi.pl

www.telewizjattm.pl | 2013-10-11

Finansowanie społecznościowe- hasło mało mówiące, ale dużo ze sobą niosące. Wejherowska grupa FOSFOR stoi u progu wydania nowego materiału, jednak za taką inicjatywą idą spore środki finansowe. Aby płytę udało się wydać grupa poszła po pomoc do portalu PolakPotrafi- który stoi za sukcesem innej wejherowskiej inicjatywy- Spichlerza Sztuki.

Wspomóż Fosfor na Polakpotrafi.pl!

m.nadmorski24.pl | 2013-10-03

Wejherowski zespół FOSFOR zbiera fundusze na stronie Polakpotrafi.pl na wydanie swojej nowej płyty „Life in Flames”. Potrzebują 4 tys. zł. Do zakończenia projektu zostało 27 dni, a chłopakom z zespołu udało się już zgromadzić ponad 1,5 tys. zł.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.10.2013 18:06