Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fosfor

Fosfor

Wejherowo

Jesteśmy piątką przyjaciół, którzy nie wyobrażają sobie życia bez grania i dlatego gramy wspólnie już tak długo! Mamy za sobą dziesiątki udanych koncertów i dwa wydawnictwa- No motive 2001 oraz Defy 2008, oba zrealizowane i wydane własnym sumptem. w 2013 roku dzięi portalowi POLAKPOTRAFI i wsparciu fanów zrealizowaliśmy świetnie przyjęty album "Life in Flames". Po trzech latach jesteśmy gotowi z nowym materiałem " FROM ASHES" i nie możemy się doczekać aż pokażemy go światu!//We come from Poland and we KICK ASS!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12642 PLN z 10000 PLN

80 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

126%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.07.2016.

FOSFOR - From Ashes. ZOSTAŃ MECENASEM SZTUKI!

O projekcie

Trzy lata temu, dzięki waszej pomocy udało nam sie zrealizować nasz pierwszy projekt - płytę LIFE IN FLAMES. (kliknij na zdjęcie, żeby jej posłuchać )

To były niesamowite trzy lata spotkań, koncertów i festiwali.

A ukoronowaniem tej płyty, która powstała dzięki wam był występ na FESTIWALU W JAROCINIE w 2015 roku (kliknij na pierwsze zdjęcie, a zobaczysz nasze zaproszenie na festiwal )

Teraz nadszedł czas na FROM ASHES czyli naszą kolejną płytę. Jesteśmy sprawniejsi, starsi i głodni muzyki.

Przygotowaliśmy sporo nowych numerów, które dzięki waszej pomocy ujrzą światło dzienne juz wkrótce.

Po raz dugi do współpracy zaprosiliśmy Kubę " KIKUTA" Mańkowskiego, który tak cudownie zrealizował poprzednią płytę. Tym razem jednak SOUNDS GREAT PROMOTION STUDIO nie będzie jedynym miejscem, gdyż częśc materiału zostanie zrealizowana w STUDIO Custom 34!. Totalny odjazd!

Ostatnim razem dzięki zebranym pieniądzom udało nam się wydać LIFE IN LAMES w limitowanej edycji w metalowym opakowaniu.

TYM RAZEM MIERZYMY WYŻEJ - NASZYM CELEM JEST PRZECUDNA PŁYTA WINYLOWA!

FOSFOR to nie zespół, to rodzina, to maszyna, to czołg, to emocje, to przyczyna do dyskusji, to emocji erupcja, to mózgu rozwałka, to szczęki opad, to wszystko czego brakowało Ci na polskiej scenie muzycznej. Nawet jeśli nie byłeś/łaś tego świadomy/a :)

Już nie musisz szukać! Już nas masz!

Pięciu wariatów, którzy tworzą muzykę już od 15 lat w niezmienionym składzie 

( no... niektórzy są tam dłużej).

Tak ! Jesteśmy ewenementem! Tworzymy razem, pijemy razem (Tylas tylko Pepsi), razem się twórczo sprzeczamy, razem grilujemy, razem robimy miliony rzeczy.

To my jako pierwsi w regionie (o ile nam wiadomo) postawiliśmy na cyfryzację czego efektem była nagrana całkowicie samodzielnie płyta NO MOTIVE w roku 2001. a w roku 2008 po zmianach personalnych wydaliśmy EP DEFY, również zrealizowaną u Tylasa w małym pokoju :)

Graliśy na wielu scenach u boku największych. Zostaliśmy wyróżnieni przez Piotra Kaczkowskiego z radiowej Trójki, który umieścił nas na płycie MINIMAX 5.

Czas się przedstawić.

 

Czas się poznać

1 - Cezary Kejna czyli Cezar to miłośnik ogrodów, dobrego piwa, pięknych kobiet i gitar. Jest najcichszą wodą w zespole :) Potrafi godzinami opowiadać o roślinach ogrodowych, które sadzi przy dźwiękach jazzowej muzyki.

2. Leszek Grzywacz czyli Laska. Muzyczny mózg zespołu, bez którego nie powstało by 70% muzyki (no może 75 %). Uwielbia dyskutować o muzyce (czyli głównie o FOSFORze :) Zlutuje każdy kabel, mistrz napraw na zapałkę.

3. Maciej Blaszke czyli Blacha. Najrówniej grający perkusista na pomorzu. Uwielbia piwo i marudzenie. Razem z Laską tworzą sekcje o jakiej marzy nie jeden zespół. Miłośnik dobrego jedzenia i hektolitrów piwa.

4. Dariusz Tylki czyli Tylas. Pan pedagog. Najwększy mądrala w zespole ( to nie jego wina tylko tego, że od 20 lat jest nauczycielem). Jedyny muzyk na pomorzu z Międzynarodowym Orderem Usmiechu. Mistrz lini melodycznych z bomby.

5. Mariusz Rzepka czyli Rzepiak. Idealny organizator. Bez niego nie gralibyśmy koncertów :) Propagator dobrej muzyki i grania na żywo. Przez 14 lat właściciel klubu muzycznego FANTOMAS. Miłośnik potężnego brzmienia i przestrzeni.

Oto i my!

Przyjdź na kocert i pogadaj z nami!

Chesz zobaczyć nas na żywo w twoim mieście?

Napisz na fosformanagement@gmail.com albo zadzwoń do Mariusz 503 353 725

Nie oszukujmy się . 10 000 które chcemy zebrać w trakcie trwania projektu to tylko częśĆ potrzebnej kasy.

Bez naszych sponsorów oraz wkładu własnego nigdy nie uda się zrealizować takiego przedsięwzięcia.

POTRZEBNA JEST JESZCZE WASZA POMOC !

Więc jak to będzie wyglądało? Tak:

12 000 - nagranie i mastering ( w tym 2 000 za nagranie bębnów w CUSTOM 34)

2 500 - wydanie płyty

6 000 - wydanie płyty winylowej

3 000 - koszty logistyczne

Nie można zapomnieć o promocji, a to oznacza teledysk! Tak ! Będzie klip (no bo jak tak, bez obrazka?)

A to kolejne 3 000 - 5 000.

Razem prawie ponad 27 000 zł.

Teraz już wiecie na co wydamy nadwyżkę, jeśli takowa się pojawi :)

 

To bardzo ważne pytanie.

Wydawanie płyty wspólnie z fanami, to jak intymny koncert na pięknej sali i wypasionej scenie. Dzielimy się z wami emocjami na koncertach, na których jesteście z nami, gdy innym nie chce sie ruszyć tyłka z domu. Wspieracie nas, gdy gaśnie światło, to dzięki wam trwamy razem od tylu lat.

Dlatego nie wyobrażamy sobie innej formy wydania tej płyty! Zrobimy to wspólnie!

WY JESTEŚCIE NAJWAŻNIEJSI !

Wiemy, że nasi fani uwielbiają prezenty. W tym roku przygotowaliśmy naprawdę solidne nagrody

Znajdziesz tu płyty LIFE IN FLAMES w dwóch różnych wersjach. poprzednie płyty w formacie mp 3, cudowną płyte winylową z naszą nową muzyką, T- shirt i bluzy z logo zespołu i dużo, dużo więcej.

Masz pomysł na inną , bardziej indywidualna nagrodę?  Skontaktuj się z nami, a na pewno coś wymyślimy!

 

ZOSTAŃ MECENASEM SZTUKI ! CZEKAMY NA CIEBIE!

Zobacz nasz profil na FB i polub nas :)

Mała próbka tego, co was czeka na nowej płycie!

 

A to z poprzedniej płyty :)

 

DON"T ASK FOR MORE.

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.07.2016 22:10