Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Formacja Nieżywych Schabuff

Formacja Nieżywych Schabuff

Częstochowa

Napisz wiadomość do Projektodawcy

136 PLN z 17000 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.08.2015.

Formacja Nieżywych Schabuff - Lato 2015

O projekcie

Pamiętacie piosenkę „Lato” z 1995 roku?

20 lat? Nam też trudno w to uwierzyć, ale od pierwszej emisji piosenki „Lato” w rozgłośniach radiowych upłynęły już dwie dekady!

Olek Klepacz

Kontakt z publicznością to najcenniejsze co mam jako muzyk. To dla Was piszę i komponuję, dla Was występuję. Dwadzieścia lat piosenki "Lato" jest dla mnie czymś absolutnie fantastycznym. Teraz mamy możliwość zorganizować się i spotkać na imprezie, która jednocześnie będzie planem filmowym klipu. Zróbmy to!

Edyta Rusak

Nie wyobrażam sobie klipu do piosenki "Lato 2015" bez Was. To ma być wyjątkowa impreza i wyjątkowy klip. Może trzeba go nazwać teledyskiem społecznościowym? Dla mnie ważne, żeby było muzycznie i naprawdę spontanicznie!

Wojtek Wierus

Zapraszam Was do wspólnego tworzenia remake’u klipu muzycznego do piosenki "Lato". Niech ten projekt prawdziwie połączy artystę z publicznością w niespotykany dotąd sposób. Zróbmy to razem!

Marcin Serwaciński

"Lato 2015" to nie koncert, "Lato 2015" to nie plan klipu muzycznego. To ma być nasza wspólna impreza. Zagramy dla Was, Wy będzie się bawić i wspólnie nakręcimy ten klip. To ma być dla nas wszystkich szczególne przeżycie i pamiątka na całe życie.

 

Z okazji tej rocznicy chcielibyśmy Was zaprosić do współtworzenia remake’u teledysku do tej piosenki. Liczymy na Wasz udział i wspólne świętowanie tej okazji!

Nagraliśmy już nową muzyczną wersję piosenki, którą nazwaliśmy „Lato 2015”, chcemy jednak pójść o krok dalej. Razem z Wami chcemy spędzić czas i  dobrze się bawić podczas kręcenia naszego nowego teledysku. Zapraszamy Was wszystkich na plan filmowy!

Dlaczego crowdfunding?

Mamy pomysł i chcemy to zrobić dla Was, ale i z Wami. Ten projekt jest wyjątkowy, a te 20 lat ma dla nas szczególne, osobiste znaczenie. Dlatego też Lato 2015 ma oddawać w całości wizję i przekaz Formacji Nieżywych Schabuff, bez pośredników, którzy wpływaliby na projekt. Tylko my i Wy - razem na planie teledysku.

Klip z 1995 roku nakręciliśmy podczas imprezy z naszymi przyjaciółmi i znakomitymi artystami. Bawili się razem z nami między innymi - Kaya, De-su, Piasek, DeMono, Nazar, Agnieszka Maciąg, Violka. Teraz chcemy zrobić jeszcze większą imprezę i oprócz przyjaciół, którzy byli z nami 20 lat temu zapraszamy również Was! Zostańcie naszymi nowymi przyjaciółmi, spędźmy razem czas na fantastycznej zabawie i stwórzmy wspólne wspomnienia na całe życie.

To właśnie dzięki Wam piosenka „Lato” na długo podbiła pierwsze miejsca list przebojów, zdobyła wiele nagród i na stałe wpisała się w kanon polskich piosenek kojarzących się z wakacjami. Nie wyobrażamy sobie świętowania tego 20-lecia piosenki bez Was!

Realizację klipu przewidujemy na przełomie sierpnia i września 2015 roku. Wierzymy, że dla każdego z nas będzie to bezcenna pamiątka i wyjątkowe wydarzenie muzyczno-towarzyskie.

Dołącz do Nas - czekamy na Ciebie!

 

Produkcja klipu (koszty ekipy filmowej, sprzętu i organizacji planu) 8 000 PLN
Organizacja imprezy (ochrona, obsługa uczestników, catering) 2 500 PLN
Materiał "making of" (film + fotografie) oraz promocja imprezy 2 000 PLN
Koszty nagród 3 500 PLN
Wysyłka i transport 1 000 PLN

Potrzebujemy: 17 000 PLN   

 

 

 

   
     
     
     

 

 

Jeśli masz do nas jakiekolwiek inne pytania dotyczące proponowanych nagród i nie tylko, chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Was zagadnienia. Kontaktuj się z nami przez serwis PolakPotrafi.pl lub odwiedź nasz profil FB.

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.08.2015 21:09