Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Paulina Łabuda / FLO

Paulina Łabuda / FLO

Warszawa

Piszę - własne kawałki, gram - w serialu tworzę - wciąż nowe projekty.
Poza tym studiuję i żyję na codzień w Warszawie. Muza, czytanie, tworzenie i spotkania z ludźmi dają mi życiowego kopa ;)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4212 PLN z 45000 PLN

61 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

9%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 01.11.2019.

FLO zbiera na teledysk marzeń

O projekcie

 

PROJEKT. To teledysk marzeń do utworu FLO - treasure. Najpierw powstał tekst, potem muza, a gdy już wszystko ze sobą idealnie współbrzmiało, w mojej głowie zaczęły malować się obrazy. 

 


Jestem aktorką i na co dzień gram w serialu, a po pracy uciekam do swojego ulubionego świata - świata muzyki. Komponuję i śpiewam własne kawałki.

 

Realizowanie swoich pasji w towarzystwie ludzi, równie zajawionych na tworzenie, to dla mnie skarb. Poza tym cenię sobie ciszę i spokój i coraz poważniej rozmyślam nad wyprowadzką na wieś i romantycznym studio nagrań w stodole... ale zanim zagalopuję się w marzeniach to… chciałabym Wam opowiedzieć o moim nowym projekcie!

 

 

MUZYKA. Pisząc swoje kawałki stawiam na emocjonalność i intymny klimat. Utwór treasure opowiada o trudzie jakim jest akceptacja samego siebie. O tym, że każdego dnia próbujemy sprostać oczekiwaniom innych i zatracamy się w tym. W pewnym momencie nadchodzi chwila, w której budzimy się i orientujemy, że żyjemy cudzym życiem, i nie ma “w tym” nas. Czujemy tylko pustkę, popadamy ze skrajności w skrajność. Treasure, to opowieść o szukaniu drogi do samego siebie, powrocie do korzeni, równowadze i szacunku. 

 

źródła: photo1 photo2 photo3 photo4

 

HISTORIA, KTÓRĄ CHCĘ CI OPOWIEDZIEĆ.
Dwie kobiety - dwa symbole. Pierwsza - człowiek żyjący "na zewnątrz", druga - odzwierciedlenie wnętrza tej pierwszej (energia, emocje). Za pomocą tańca - tej drugiej - opowiadamy historię człowieka, który na pewnym etapie swojego życia zatracił projekcję samego siebie i się pogubił. Żyje oczekiwaniami innych, dostosowuje się, bierze udział w pędzie, który przeraża, nie ma sensu i męczy. To opowieść o człowieku, który pędzi, aby spełnić cudzy “wielki” plan. Pierwsza (FLO) podpowiada - tej drugiej - co zrobić, aby ponownie się spotkać i zostać już na zawsze razem. Koniec jest oczywiście happy endem. Zależy mi na tym, aby odbiorca miał szansę przeżywać te skrajne emocje wraz z bohaterkami klipu. Od niepokoju, przez pewność siebie, złość, bezsilność, aż w końcu pokorę, poddanie się i spełnienie. Ten teledysk, poza warstwą wizualną i historią, ma też pełnić funkcję tych przysłowiowych “kilku minut dla siebie”. Oglądając go w ciszy i spokoju, koncentrując się tylko na nim, chciałabym, aby widz skupił się również na sobie i zadał sobie ten trud wsłuchania się w samego siebie. Zatrzymał się i wysiadł na chwilę z tego życiowego rollercoastera, aby spojrzeć na siebie i na świat z dystansu.

 

 

 

Przede wszystkim dla ludzi. Dla tych, którzy będą mieli szansę zatrzymać się przez chwilę i być może czerpać z tego projektu korzyści w postaci - refleksji, doznań estetycznych, czy chociażby dlatego, żeby posłuchać muzy z przyjemnym dla oka obrazkiem. Poza tym, to jedno z marzeń na mojej liście - dlaczego by go nie spełnić? :)

 

 

LUDZIE. Dla mnie, to podstawa każdego projektu. Nie ma szans wyprodukować SAMEMU tak dużej rzeczy jak teledysk. Każda żywa dusza, specjalista, pomoc, pomysł, sugestia, czy nawet krytyka jest na wagę złota. Dlatego cieszę się, że mam wokół siebie (i wokół tego projektu) tak wiele dobrych w swojej dziedzinie osób, chętnych do wspólnej pracy. Mam nadzieję, że również Tobie przypadnie do gustu ten pomysł i zechcesz się w niego zaangażować. 

 

 

 

BUDŻET.
Aby zrealizować ten projekt, potrzebuję 45 000 zł. Uzbierane pieniądze przeznaczę na produkcję i postprodukcję:
- zasoby ludzkie - autor zdjęć, reżyser obrazu, oświetleniowcy, kierownik planu, tancerka, makeup i kostiumy, rekwizyty, dyżur planu, efekty specjalne na planie (maping)
- sprzęt (kamery, oświetlenie)
- inne (lokacja, rekwizyty)
- postprodukcja (montaż, kolor, efekty specjalne)

 

 

 

A ZA WSPARCIE PROJEKTU, BĘDĄ...

 

 

 

 

 

 

 

AKTUALIZACJE.

Będę do Was powracać z aktualizacjami i nowinkami odnośnie tego projektu. Zdjęcia planuję na listopad/grudzień, także jeszcze troszkę czasu na updaty mam :)

 

 

 

 

 

 

Pierwszym newsem jest Agnieszka Latała, która wystąpi w teledysku i będzie moją "drugą połówką" sceniczną. Bardzo się cieszę, bo Aga jest świetną aktorką, tancerką i jest generalnie cudownym człowiekiem. To przyjemność pracować z kimś takim.

 

A poza tym... powoli szykuję dla Was kolejne info odnośnie budującej się wciąż ekipy :)

 

 

 link do poprzedniej EPkihttps://www.youtube.com/playlist?list=PLkuAD9b8Hkl6Uvzvqr1ieQP8vBejXzMlA

 

 

TRZYMAJCIE SIĘ - JESTEŚMY W KONTAKCIE!

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 01.11.2019 22:10