Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Magda Siuta

Magda Siuta

Ludźmierz

Magdalena Siuta 25lat
od 14 lat gram w unihokeja. Ukończyłam studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach na kierunku fizjoterapia. Marzy mi się praca ze sportowcami.
Interesuje się różnego rodzaju sportem, muzyką oraz fotografią. Uwielbiam chodzić po górach, czasem brakuje czasu ale kilka razy do roku staram się gdzieś wyjść ;)

Wyjazd do Norwegii na Puchar Europy będzie napewno uwieńczeniem tych wszystkich sportowych lat.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10442 PLN z 8000 PLN

82 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

130%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.10.2014.

Finał Pucharu Europy - Norwegia. Realizujemy marzenia.

O projekcie

ZAJAWKA

MMKS „Podhale” Nowy Targ w finale Klubowego Pucharu Europy w UnihokejuNorwegia 2014. Pomóżcie nam w sfinansowaniu wyjazdu na turniej finałowy, dzięki które mu będziemy mogły promować nasz kraj, a także propagować tę wyjątkową dyscyplinę sportu.

CEL ?

Naszym celem jest wyjazd na finały Klubowego Pucharu Europy 2014, który odbędzie się w dniach  8-12 października 2014 r. w Norwegii w mieście Fredrikstad. Jest to dla nas po pierwsze udziału w tak prestiżowej imprezie, ogrania się z najlepszymi klubami. Do tej pory większość kosztów związanych z wyjazdami na turnieje, a także na mecze ligowe pokrywałyśmy z własnych środków. Jednak tym razem koszty znacząco przekraczają nasze możliwości. Być może nasza ciężka praca i marzenia zostaną przekreślone. Puchar Europy (EFC) to coroczny turniej, w którym uczestniczą najlepsze kluby z całej Europy. Podczas turnieju wyłoniony zostaje najlepszy klubowy zespół w Europie.

KIM JESTEŚMY ?

 

PRZEDE WSZYSTKIM DRUŻYNĄ!

 

Jesteśmy zawodniczkami Klubu Sportowego MMKS „Podhale” Nowy Targ. Unihokej trenujemy już od wielu – są wśród nas dziewczyny, które trenują i grają nawet 15 lat. Dla nas unihokej to nie tylko zwykła gra. Dla nas to nauczyciel wytrwałości, dyscypliny i cierpliwości. Uczy nas szacunku do siebie, do przeciwnika oraz pokory. To nie tylko sport, to styl życia, dzięki któremu mamy miliardy wspomnień. To coś, co daje nam ogromne szczęście. To chwile niesamowitej euforii, ale także smutku, to również miliony błędów i pomyłek, które działają na nas motywując.

Nasz drużyna podzielona jest na kilka kategorii: seniorki, juniorki, młodziczki. Kategoria seniorek liczy 20 zawodniczek. Każda z nas uczy się lub pracuje, lub łączy jedno i drugie. Trenujemy 3 razy w tygodniu. Oprócz tego większość z nas trenuje jeszcze indywidualnie poprzez bieganie, jazdę na rowerze czy pływanie. W naszej drużynie jest 5 dziewczyn, które występują w Reprezentacji Polski Kobiet Seniorek. Podczas ostatnich Mistrzostw Świata Kobiet rozgrywanych w 2013 w Czechach zajęły 7 miejsce a dwa lata wcześniej 6 miejsce. Pośród nas są również zawodniczki, które są w składzie Reprezentacji Polski  Kobiet U-19.

CZYM JEST UNIHOKEJ ?

Unihokej to sport drużynowy, podobny do hokeja w którym gra się za pomocą kija i plastikowej piłeczki. Mecze rozgrywane są na twardej nawierzchni najczęściej na hali sportowej. W grze uczestniczą bezpośrednio dwie drużyny, składające się z 5 zawodników w polu + bramkarz. Celem jest zdobycie jak największej liczby bramek. Czas gry wynosi 3 x 20 minut. Po każdej tercji następuje 10 minut przerwy. Jest to sport niezwykle dynamiczny, który zaliczyć można do dyscyplin o charakterze szybkościowo-wytrzymałościowym. Wymaga od nas głównie umiejętności działań zespołowych. Warunkiem do odniesienia zwycięstwa jest nie tylko technika, precyzja, szybkość i umiejętności, ale także, a może przede wszystkim, współpraca całego zespołu. Załączamy filmik, który przybliży Wam nasz sport. Najlepsze druzyny Świata: Szwecja i Finlandia podczas Mistrzostw Świata 2013 w Czechach.

NA CO NAM PIENIĄDZE ?

Pieniądze potrzebne są nam na spełnienie swoich marzeń. Zebrane pieniądze przeznaczymy na opłacenie noclegów. Norwegia jest dosyć drogim krajem dlatego kwoty są wysokie, dlatego w pierwszej kolejności chcemy zebrać pieniądze na wyjazd 15 dziewczyn. Jeżeli uda nam się uzbierać więcej pieniędzy to chciałybyśmy, aby na turniej jechały wszystkie zawodniczy drużyny seniorskiej.

 

Za cel stawiamy sobie 8tys złotych, które przeznaczymy na zakwaterowanie na cały tydzień pobytu.
To tylko częśc naszych wydatków(bilety, wyżywienie, komunikacja) jednak jeśli uda nam się zebrać to 8 tys będziemy bardzo wdzięczne.

NA CO NADWYŻKA ?

Ewentualną nadwyżkę przeznaczymy na jedzenie. Koszty są tak wysokie, że do Norwegii zabieramy własne jedzenie, wiadomo, że sportowcy muszą dobrze się odżywiać, jeśli uda nam się uzbierać większą kwotę przeznaczymy ją  w pierwszej kolejności na wykupienie obiadów, jeśli nadwyżka pozwoli nam na "szaleństwa" to po prostu wykupimy całodniowe wyżywienie dla całej drużyny co jest równoznaczne z tym, że mniej zapłacimy za dodatkowy bagaż.

 Pozwól nam spełnić nasze marzenia! :)

 

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o drużynie, klubie czy też turnieju, zamieszczamy kilka linków.


Profil MMKS Podhale na facebooku

Strona internetowa klubu

Strona Polskiego Związku Unihokeja

Strona Międzynarodowej Federacji Unihokeja 1

Strona Międzynarodowej Federacji Unihokeja 2

Strona Turnieju: Finał  Pucharu Europy

Piszą o nas:

Podhale Region

Sportowe Podhale

Sportowe Podhale (kolejna publikacja) 

Międzynarodowa Federacja Unihokeja

 

 WIZUALIZACJA NAGRÓD:


Twoje logo na spodenkach meczowych.

Twoje LOGO na koszulce meczowej.

Twoje logo na bluzie.

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Finał Pucharu Europy - Norwegia. Realizujemy marzenia

florbalki.pl | 2014-09-19

MMKS Podhale Nowy Targ w finale Klubowego Pucharu Europy w Unihokeju – Norwegia 2014. Pomóżcie nam w sfinansowaniu wyjazdu na turniej finałowy, dzięki które mu będziemy mogły promować nasz kraj, a także propagować tę wyjątkową dyscyplinę sportu - tak brzmi zajawka projektu jaki realizują nowotarżanie.

NOWOTARŻANKI ZAGRAJĄ W FINALE PUCHARU EUROPY?

tvpodhale.info | 2014-09-18

Organizujemy zbiórkę pieniędzy, aby móc lecieć do Norwegi na Finał Pucharu Europy w unihokeju - piszą do naszej redakcji zawodniczki MMKS Podhale Nowy Targ.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.10.2014 18:06