Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

jagodzinskaalicja

jagodzinskaalicja

Warszawa, Poland

Kierowniczka produkcji, absolwentka PWSFTvIT oraz Media Business School. Pracowała jako producent wykonawczy, kierownik produkcji czy II reżyser biurowy przy teledyskach, reklamach i krótkometrażowych fabułach. Doświadczenie zdobywała w telewizji, radiu, londyńskim HanWay Films oraz na planach m.in.. “Obcego Nieba”, “Czarnowidzki”, czy”Lokatorkach” – tegorocznego zdobywcy studenckiego Oskara.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10093 PLN z 10000 PLN

100 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.12.2016.

Film JERRY

„Jerry powinien mieć kostium... totalny."

Dodano 18.11.2016, godz. 11:54

„Jerry powinien mieć kostium... totalny. Inny niż pozostali bohaterowie w filmie. Niepasujący do tej filmowej rzeczywistości, a który jednocześnie umiejscowi bohatera w specyficznym miejscu tej opowieści” – tak w poetyckim skrócie narodził się pomysł na najbardziej charakterystyczną część garderoby w filmie „Jerry”.
Harrison Ford miał skórę i kapelusz (który zdaje się ani razu mu nie spada, Jerry też nie zdejmuje swojej bluzy) w „Poszukiwaczach zaginionej arki”, Nicolas Cage kurtkę z wężowej skóry w „Dzikości serca” (była własnością Cage’a, a w filmie nosił ją w ramach hołdu dla Marlona Brando, który w podobnej kurtce grał w filmie „Jak ptaki bez gniazd” z 1959), a Ryan Gosling kurtkę ze złotym skorpionem w „Drive” (tutaj inspiracją był pojechany film „Scorpio Rising” z 1963). Za to Sebastian Łach jako Jerry ma niebieską bluzę z żółtym napisem JERRY RESCUE.
Właśnie ten wyjątkowy kostium, każdy może mieć na własność. Replika bluzy Jerry’ego znalazła się wśród nagród dla tych, którzy wezmą udział w akcji „Pomóżmy Jerry’emu!”. Więcej szczegółów tutaj: https://polakpotrafi.pl/projekt/film-jerry…
A nagród jest więcej i wszystkie elegancko opakowane.

Dodano: 18.11.2016, 11:58
jagodzinskaalicja
jagodzinskaalicja
Zapraszamy również na stronę fb naszego filmu: https://www.facebook.com/jerrythemovieofficial/

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.12.2016 18:06