Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Między Uszami

Fundacja Między Uszami

Kraków

Dawno, dawno temu ojciec zabierał nas czasami do pracy. Wtedy ojciec przestawał mówić głosem, zaczynał mówić rękami. Mimo, że nie potrafiliśmy tak jak ojciec rozmawiać rękami – tata zwracał się do nas „normalnie”, słowami – nie było w tym dla nas nic specjalnie dziwnego. W naszych małych głowach po prostu byli ludzie i tacy i tacy. Tak samo wiedzieliśmy, że do ojca można mówić lekko podniesionym głosem albo zupełnie bezgłośnie, ale za to wyraźnie – pod warunkiem, że na nas patrzy.
Dopiero dużo, dużo później poznaliśmy takie słowa jak: segregacja, integracja, niepełnosprawność, internat, specjalny, inwalida i wiele innych…

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5816 PLN z 30000 PLN

68 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

19%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.04.2014.

Festiwal Poezji Miganej

Rozstrzygnięcie konkursu

Dodano 30.04.2014, godz. 13:00

Wczoraj komisja konkursowa debatowała nad waszymi propozycjami. Wybraliśmy trzy propozycje spośród haseł, które do 27-go kwietnia do godziny 18.00 pojawiły się w komentarzach, a do 28-go kwietnia do godziny 18.00 uzyskały najwięcej lajków. Ostatecznie zwyciężyło hasło „liryczne poruszenie” autorstwa Kamili Bubrowieckiej. Serdecznie gratulujemy! Skontaktujemy się ze zwycięzcą w celu przekazania nagrody.
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i ciekawe propozycje. Dzięki Wam Kultura Głuchych zyskuje coraz większe rzesze sympatyków!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.04.2014 18:06