Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Między Uszami

Fundacja Między Uszami

Kraków

Dawno, dawno temu ojciec zabierał nas czasami do pracy. Wtedy ojciec przestawał mówić głosem, zaczynał mówić rękami. Mimo, że nie potrafiliśmy tak jak ojciec rozmawiać rękami – tata zwracał się do nas „normalnie”, słowami – nie było w tym dla nas nic specjalnie dziwnego. W naszych małych głowach po prostu byli ludzie i tacy i tacy. Tak samo wiedzieliśmy, że do ojca można mówić lekko podniesionym głosem albo zupełnie bezgłośnie, ale za to wyraźnie – pod warunkiem, że na nas patrzy.
Dopiero dużo, dużo później poznaliśmy takie słowa jak: segregacja, integracja, niepełnosprawność, internat, specjalny, inwalida i wiele innych…

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5816 PLN z 30000 PLN

68 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

19%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.04.2014.

Festiwal Poezji Miganej

10 dni - cała Polska i kawałek Europy ;)

Dodano 24.03.2014, godz. 19:40

Przez 10 dni pracowaliśmy intensywnie nad promocją projektu, w pierwszej kolejności w środowisku osób niesłyszących. Byliśmy bardzo miło zaskoczenie pozytywnym odzewem z całej Polski - od Krakowa, przez Warszawę, po Szczecin. A doszły do nas nawet miłe słowa zza zachodniej granicy;) Dużo osób nas popiera, trzymają za nas kciuki, sporo osób deklaruje chęć pomocy.

Dostaliśmy też komentarze "techniczne". Część osób chciała dowiedzieć się, na jakich zasadach działa zbieranie funduszy na PolakPotrafi.pl, dlatego zamieszczamy dodatkowe filmiki i infografiki na naszym portalu. A dla leniwych linki tutaj ;)

https://www.youtube.com/watch?v=CrWrqtMHm3A

https://www.youtube.com/watch?v=V16Gm4LwuCw

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.04.2014 18:06