Dołącz do naszej społeczności!

PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

Kategoria - Wydarzenia

103%

Postęp

2073 zł

Mamy już

Udane!

Status

O projekcie

Projekt PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

To pierwszy taki plenerowy festiwal w Polsce! Podczas trzech dni festiwalu uczestnicy mają możliwość uczestniczenia w prelekcjach podróżniczych na najwyższym poziomie, warsztatach o tematyce podróżniczej, pokazach filmów, wieczornych, energetycznych koncertach, wycieczkach po regionie oraz wielu innych przygotowanych na tę okazję atrakcjach! Organizujemy również konkurs na prelegenta i konkurs fotograficzny, które ogłosimy niebawem.

  Kampania crowdfundingowa PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

Projekt Polak Potrafi ruszył z myślą o finansowaniu naszego projektu. Zachęcamy Was do wsparcia młodego, świeżego projektu, który zagrzewa do zwiedzania i odkrywania świata, a także pomaga zrobić ten pierwszy “krok dalej”!

Fundusze z projektu przeznaczymy na:

  • zaproszenie prelegentów (większość z nich zdecydowała się przyjechać do nas za darmo, jednak ze strony organizatorów potrzebujemy zapewnić im nocleg oraz dojazd),

  • zaproszenie warsztatowców (tutaj oprócz noclegów i dojazdu istotne będą też materiały potrzebne do realizacji warsztatów),

  • zaproszenie zespołów muzycznych (aby uświetnić te dni planujemy 2 koncerty, w piątek oraz w sobotę, które rozgrzeją Was i dadzą mnóstwo energii!).

 Kampania finansowania społecznościowego PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

Dzięki uprzejmości Twierdzy Srebrna Góra zorganizowane mamy większość zaplecza festiwalowego. Twierdza udostępnia nam zarówno cały teren festiwalowy, jak i znaczną część niezbędnych do organizacji imprezy usług (takich jak wynajęcie sceny, zaplecze sanitarne, media czy ochrona festiwalu).

 Projekt PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

Jeśli uzbierana kwota przekroczy nasze potrzeby, będziemy mogli zapewnić naszym najważniejszym gościom - prelegentom, bez których festiwal nie miałby sensu, dodatkowy nocleg oraz wyżywienie. Jest to dla nas niezwykle ważne, aby nasi goście, którzy postanowili nas odwiedzić zrzekając się w większości ze swojego honorarium, zostali przez nas godnie ugoszczeni i wspominali dobrze nasz festiwal oraz żeby mogli w pełni cieszyć się 3-dniowym festiwalem, uczestniczyć w nim, integrować się i bawić przy wieczornym ognisku z Wami, uczestnikami festiwalu!

 Zbiórka PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

Oczekujemy od Festiwalu tego samego, czego oczekują podróżnicy od samych siebie - aby zrobić “krok dalej”. Chcemy rozwijać nasz festiwal z edycji na edycję, nie stać w miejscu (przecież to takie nudne!). Organizując drugą już edycję PodRóżnych, wymagamy od tsiebie i od festiwalu znacznie więcej. Działamy jako Stowarzyszenie Gildia Sztuki. Realizowaliśmy również inne projekty, m.in.
5 edycji Festiwalu Artystycznych Poszukiwań – PRZYSTAŃ (
FAP Przystań).

  Projekt PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

Kampania crowdfundingowa PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

 Projekt “PodRóżni - Festiwal o krok dalej” współtworzymy z Twierdzą Srebrna Góra. To unikatowe miejsce, największa górska twierdza w Europie, przyciąga turystów z całego świata! Z tego miejsca rozciąga się niezwykła panorama na Góry Sowie. Jest to też idealna baza wypadowa na pobliskie trasy turystyczne, MTB, czy piesze wycieczki po okolicznych miasteczkach, które kryją w sobie wiele ciekawych historii!

 Kampania crowdfundingowa PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

Kampania finansowania społecznościowego PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

BARTEK SABELA

Zbiórka PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

Bartek Sabela - zawodowo architekt, a z zamiłowania malarz, fotograf, snowboardzista i przede wszystkim wspinacz. Jako pisarz debiutował w 2013 roku książką „Może (morze) wróci”. Jesienią 2011 odbył podróż po Uzbekistanie, której celem było dotarcie do brzegów wysychającego Morza Aralskiego. Opowieść o Uzbekistanie i ginącym Morzu Aralskim została nagrodzona Bursztynowym Motylem oraz Nagrodą Magellana. Podczas podróży zbierał materiał filmowy, z którego powstał krótki dokument pt. „W poszukiwaniu zaginionego morza”.

Współpracuje z czasopismem „Kontynenty”. W 2014r. zaintrygowany zdjęciem na które trafił w internecie z reporterską ciekawością pojechał do obozów Frontu POLISARIO. „Wszystkie ziarna piasku” to owoc czterech podróży na tereny Sahary Zachodniej – ostatniej afrykańskiej kolonii. To podróż do nieistniejącego kraju – Saharyjskiej Arabskiej Republiki Demokratycznej - zawieszonego w niebycie pośród otchłani saharyjskiej hammady. To spotkanie z ludźmi Sahrawi, mieszkającymi od 40 lat w obozach uchodźców oraz ich rodzinami żyjącymi pod brutalną okupacją sąsiedniego kraju, Maroka. To historia zapomnianej wojny, największego na świecie muru oddzielającego dwa narody oraz mrocznej strony Maroka, kraju, który kojarzy nam się jedynie z kolorowymi targowiskami, pięknymi zabytkami i beztroskimi, egzotycznymi wakacjami.  

STEFAN CZERNIECKI

Kampania crowdfundingowa PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

Nasz tegoroczny prelegent Stefan Czerniecki ma odwagę robić to, o czym większość z nas tylko marzy! I potrafi o tym opowiadać słowem, obrazem i dźwiękiem. PodRóżnych urzekł wyznaniem że „Trzeba pójść dalej o krok, niż się wydaje, że można!”. Reporter, podróżnik, dziennikarz, autor książek „Dalej od Buenos”, „Cisza” oraz „Czekając na Duida - śladem szeptu amazońskiego potoku”, były członek Alpinus Expedition Team. Nie sposób wymienić wszystkie tytuły m.in. „Poznaj Świat”, „Podróże”, „npm”, w których publikowane są teksty jego autorstwa. Wygrana w I edycji memoriału im. Piotra Morawskiego do którego zgłosił „niewykonalny” projekt wyprawy eksploracyjnej w trudno dostępny stan Amazonas na południu Wenezueli pozwoliła Stefanowi Czernieckiemu na eksplorację cudu natury tepui Cerro Duida!

Podczas festiwalu „PodRóżni - festiwal o krok dalej” opowie nam o terenach zakazanych, niedostępnych i schowanych przed gringos. Dzięki współpracy z lokalnymi przewodnikami indiańskimi po kilku dniach podróży łodzią w górę Orinoko, a następnie Rio Cunucunuma Stefan Czerniecki dotarł do skalnego tepui Cerro Duida, gigantycznego ostańca należącego do jednej z najstarszych formacji geologicznych na Ziemi. "Śladem szeptu amazońskiego potoku" to nie tylko zapierająca dech w piersi przyroda, ale także zła sława działających tu karteli narkotykowych, przemytników złota i cyny, obozów kolumbijskiej partyzantki…

Z niecierpliwością czekamy na Stefana Czarneckiego!

Blog: czerniecki.net

WOJTEK "KANION" GRZESIOK

Projekt PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

Z zamiłowania alpinista, podróżnik, poszukiwacz przygód, ratownik WOPR O/M Bytom, żeglarz, maratończyk i nurek, a niegdyś koszykarz Stali Bobrek Bytom, MOSIR Zabrze i Carbo Gliwice. Studiował na Politechnice Śląskiej i w École Nationale Supérieure des Mines de St-Étienne. Laureat programu Młody Ambasador Lyonu i St-Étienne. Wspina się od siedemnastego roku życia w różnych rejonach świata. Zorganizował i poprowadził kilkadziesiąt ekspedycji górskich i ekstremalnych w Europie, Azji, Afryce i obu Amerykach. Współautor pierwszych wejść na przełęcze w Tien-Shan i dziewiczy szczyt Dżakszy w Kirgizji. Jest autorem i współautorem dróg wspinaczkowych na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w rejonie Smolenia. Zdobywca wielu szczytów, w tym jednej z najpiękniejszych gór świata - Fitz Roy w Argentynie (Droga Franco-Argentina w 2008 r. z Magdaleną Fiszer i Jackiem Kantyką – KW Gliwice).

Za cykl wypraw do Kirgizji w latach 2004-2007 wraz z siostrą Martą Grzesiok-Jamróz został dwukrotnie nominowany do prestiżowej nagrody "Kolosy", zaś za pierwszą w historii próbę opłynięcia jeziora Bajkał wpław (wyprawa WOPR Bytom) został nominowany do nagrody „Kolosy 2008”. Podczas wielu podróży odwiedził m.in: Kazachstan, Kirgizję, Albanię, Gruzję, Azerbejdżan, Armenię, Rosję, Malezję, Chile, Argentynę, Meksyk, USA, Tanzanię, Kenię, Maroko. Artykuły  i zdjęcia autorstwa Wojtka ukazały się m.in. w "Górach", "Globtroterze", "Extremium, "Taterniku", "Kurierze Kolejowym", "Gazecie Wyborczej" oraz "Życiu Bytomskim". 

TOMEK OWSIANY

Zbiórka PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

Urodzony w Toruniu, absolwent Wydziału Filologii Romańskiej UJ. Miłośnik przyrody, odpoczywający najpełniej w lesie i na górskich szlakach. Związany z miesięcznikiem „Poznaj Świat”. Laureat Nagrody Dziennikarzy Kolosów za wyprawę „Pod ciemną skórę Filipi” (za „udowodnienie, że o wartości wyprawy nie musi decydować wyczyn, ale może również niesamowita chęć poznania i zrozumienia kawałka świata oraz przekazania tego zrozumienia innym”), wyróżnioną także w kategorii Podróże. W latach 2011/2012 spędził dziewięć miesięcy na Madagaskarze, pracując na prowincji, poznając kraj i opisując jego zaskakującą codzienność. Autor książki „Madagaskar. Tomek na Czerwonej Wyspie” w serii Biblioteka Poznaj Świat, nawiązujacej do serii Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego. Obecnie pracuje nad nową książką w konwencji reportażu literackiego dotyczącą Filipin.

 

W ciągu samotnej ośmiomiesięcznej wyprawy poznawczej Tomasz Owsiany odwiedził sześć plemion i wybrane społeczności Filipin we wszystkich makroregionach kraju. Udało mu się – m.in. za sprawą znajomości języka tagalskiego - zyskać zaufanie przedstawicieli kilku plemion i lokalnych społeczności, dzięki czemu mógł przyglądać się ich codziennym zajęciom, często w nich uczestnicząc. Wspólnie z nimi mieszkał (zdarzyło mu się nawet w kolonii karnej), wyrabiał węgiel, orał ryżowiska, uczestniczył w ceremoniach i celebrował święta. Poznał szamana uprawiającego czarną magię i dotarł do obozu partyzantów na wyspie Mindanao. Przeprowadził też sporo cennych wywiadów i dziesiątki zwykłych, szczerych rozmów z ludźmi, którzy rzadko mają bliski kontakt z przybyszami z zewnątrz. Celem jego wyprawy było doświadczenie próbek z pełnego przekroju Filipin, poznanie nieeksportowanej twarzy kraju oraz znalezienie odpowiedzi na pytanie, jak przeobrażają się tamtejsze rdzenne kultury pod wpływem nowoczesności.

 

MARCIN MORAWSKI

Zbiórka PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

 

Marcin "Perfecto" Morawski urodził się w Nowym Sączu, mieszka w Warszawie. Jest dziennikarzem, pracował w radio, publikował m.in w pismach: Jazz A GoGo, Jazz Forum, Trybunie i Śląskiej.

Uprawia kajakarstwo survivalove, sporty motorowe i kajakarstwo górskie.

Jako pierwszy pokonał kanadyjką rzekę Iderin­gol i dokonał jej szczegółowej dokumentacji GPS. Był też wraz z Bolesławem Urymem i Mirosławem Warszaskim na pustyni Gobi. Podróżnik of road, kanadyjkarz, objechał pół świata. Fotografik i pisarz. Wielokrotny partner podróżniczy wypraw do Mongolii Bolesława Uryma.

 

Bardzo interesujący człowiek o wielkich dokonaniach podróżniczych i niezły gaduła.

 

 

Kampania finansowania społecznościowego PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

https://www.facebook.com/festiwalpodrozni


Kampania crowdfundingowa PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

 Jesteśmy grupą zapaleńców, młodych ludzi, podróżników, którzy swoją pasją chcą zarazić innych! Jest to więc projekt od podróżników dla podróżników, dlatego atmosfera festiwalu jest niepowtarzalna! Miejsce, w którym odbywa się festiwal, wieczorne ogniska, klimatyczne kazamaty, podziemne zakamarki, panorama na Góry Sowie - to wszystko dodają mu kolorytu i atrakcyjności. Czegoś takiego nie spotkanie nigdzie indziej! 

 Projekt PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

 NAGRODY:

Projekt PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna GóraZbiórka PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

martyna.fijolek@gildiasztuki.art.pl

www.festiwalpodrozni.pl

 www.facebook.pl/festiwalpodrozni

 

 PATRONAT MEDIALNY:

motovoyager.net

doba.pl

Kampania crowdfundingowa PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna GóraKampania crowdfundingowa PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna GóraKampania crowdfundingowa PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

 

 

WSPIERAJĄ NAS:

Projekt PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna GóraKampania finansowania społecznościowego PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna GóraKampania finansowania społecznościowego PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna GóraZbiórka PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna GóraZbiórka PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna GóraZbiórka PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna GóraKampania crowdfundingowa PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna GóraProjekt PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna GóraKampania crowdfundingowa PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna GóraProjekt PodRóżni - Festiwal o krok dalej Twierdza Srebrna Góra

46

Wspierający

2073 zł

Z całkowitej kwoty 2000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt udany! Zakończenie: 03.05.2016

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

9 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 5 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb

2 Wspierających
Pozostało: 5 z 6

Nagroda za 9 zł lub więcej!

Wejściówka do Wieży w Siedlęcinie! :)
http://wiezasiedlecin.pl/

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Zdjęcie z organizatorami na festiwalu z podziękowaniem na fb

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 15 zł lub więcej!

Zdjęcie z organizatorami na festiwalu + podziękowanie ze sceny + plakat festiwalowy A3

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 5

Nagroda za 15 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb + Wejściówka do kopalni złota w Złotym Stoku.
http://www.kopalniazlota.pl/pl/

3 Wspierających
Pozostało: 10 z 10

Nagroda za 15 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb + Wejściówka do parku techniki.
http://www.parktechniki.pl/

0 Wspierających
Pozostało: 9 z 10

Nagroda za 17 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb + darmowa wejściówa w unikatowym kształcie!
Wejściówka to ślepy żeton, z którego po przejściu parku można wybić niepowtarzalną monetę pamiątkową!
http://zelaznytygiel.pl/

1 Wspierający
Pozostało: 10 z 10

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Zdjęcie z organizatorami na festiwalu z podziękowaniem na fb + podziękowanie ze sceny festiwalowej + plakat festiwalowy A3

0 Wspierających
Pozostało: 8 z 8

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Zdjęcie z organizatorami na festiwalu z podziękowaniem na fb + możliwość zapowiedzenia dowolnego prelegenta + plakat festiwalowy A3

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb + zwiedzanie Huty Julia w Piechowicach z przewodnikiem
http://crystaljulia.com

1 Wspierający
Pozostało: 8 z 8

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Zdjęcie z organizatorami na festiwalu z podziękowaniem na fb + zarezerwowane miejsce z przodu na prelekcjach + plakat festiwalowy A3

0 Wspierających
Pozostało: 13 z 15

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Wejściówka do wrocławskiego Hydropolis!!
Podziękowanie imienne na fb + festiwalowy kubek + zwiedzanie niesamowicie klimatycznego i fascynującego świata wody na wystawie w Hydropolis.

2 Wspierających
Pozostało: 9 z 10

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb + śniadanie do namiotu od organizatorów

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb + kartka pocztowa z unikalnymi pozdrowieniami i odciskiem ust od dziewczyn ze stowarzyszenia, które odbywają właśnie swoją podróż życia z miejsca, gdzie akurat będą po festiwalu! Pewnie jakaś Azja :)
http://www.whynot-travel.pl/

2 Wspierających
Pozostało: 10 z 10

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb + kartka pocztowa z pozdrowieniami od organizatora z pierwszej podróży zagranicznej, jaką odbędzie po festiwalu

0 Wspierających
Pozostało: 15 z 15

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb + plakat festiwalowy A3 z autografami zaproszonych gości!

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb + kubek festiwalowy

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb + Drewniane kolczyki od Zielony Dzięcioł (seria "Zacieki")
https://www.facebook.com/ZielonyDzieciol/

1 Wspierający
Pozostało: 3 z 4

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Książka od wydawnictwa Helion :)

http://bezdroza.pl/ksiazki/moze-morze-wroci-bartek-sabela,bezamo.htm

Pragniemy dodać, że Bartek Sabela będzie naszym gościem podczas festiwalu, więc będziecie mieli Państwo okazje od razu podpisać książkę.

1 Wspierający
Pozostało: 2 z 6

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb + naturalny 5l sok od "Sady Celmerów"
(jabłkowy, jabłkowo-gruszkow, jabłkowo-wiśniowy, jabłkowo-porzeczkowy, jabłkowo-aroniowy, jabłkowo-brzoskwiniowy, jabłkowo-marchwiowy - po jednym smaku każdego).
www.facebook.com/sadycelmerow/

4 Wspierających
Pozostało: 10 z 10

Nagroda za 35 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb + pamiątka-niespodzianka od organizatora z pierwszej podróży zagranicznej, jaką odbędzie po festiwalu

0 Wspierających
Pozostało: 4 z 4

Nagroda za 35 zł lub więcej!

Wejściówka do Wieży w Siedlęcinie! wraz z książką (link poniżej).

http://tezeusz.pl/346118,kapalczynski-wojciech-zabytki-jeleniej-gory-i-powiatu.html

http://wiezasiedlecin.pl/

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 3

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb + książka “Zielona sukienka” od naszej ubiegłorocznej prelegentki Gosi Szumskiej wraz z autografem i koralikami z podróży

3 Wspierających
Pozostało: 10 z 10

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb + pierwszeństwo w zapisach na warsztaty + kubek festiwalowy

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 4

Nagroda za 45 zł lub więcej!

4 książki od wydawnictwa Helion :)

http://helion.pl/ksiazki/fotograf-w-podrozy-piotr-trybalski,fotpod.htm

3 Wspierających
Pozostało: 4 z 5

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb + Kubek festiwalowy + uczestnictwo w filmiku podsumowującym festiwal

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 55 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb + ręcznie malowana, szara koszulka festiwalowa

2 Wspierających
Pozostało: 10 z 10

Nagroda za 55 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb + śniadanie do namiotu od organizatorów + herbata/kawa z kubkiem festiwalowym!

0 Wspierających
Pozostało: 5 z 5

Nagroda za 70 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb + kubek festiwalowy + weekendowe zwiedzanie Wrocławia z organizatorami

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 80 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb + ręcznie malowana, szara koszulka festiwalowa + kubek festiwalowy

6 Wspierających
Pozostało: 2 z 2

Nagroda za 200 zł lub więcej!

Podziękowanie imienne na fb + Możliwość zorganizowania wystawy fotograficznej (tematyka podróżnicza) na Twierdzy Srebrna Góra podczas festiwalu (format i ilość zdjęć do dogadania).

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 200 zł lub więcej!

OFERTA DLA FIRM
Szeroko rozumiana promocja na festiwalu (do indywidualnego ustalenia z organizatorami)
m.in. logo na stronie www festiwalu, informacja na fp na facebooku, logo na plakacie, baner na terenie festiwalu itp.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 2000 zł lub więcej!

OFERTA DLA FIRM (nie tylko)
(nagrody za 200 oraz 500 zł) + logo partnera na opaskach wstępu (ok. 600 osób przez 3 dni festiwalu)

0 Wspierających

O projektodawcy

Stowarzyszenie Gildia Sztuki

Stowarzyszenie Gildia Sztuki

Wrocław

Stowarzyszenie powstało by promować kulturę i sztukę poprzez organizację koncertów, warsztatów i festiwali. Członkowie Stowarzyszenia dysponują dużym doświadczeniem w działalności animatorskiej. Wielu z nas nabierało wprawy podczas licznych festiwali: od zadań typowo organizacyjnych, poprzez dbanie o wysoki poziom artystyczny, projektowanie materiałów promocyjnych, po pozyskiwanie patronatów i sponsorów. Ostatecznie ten zbiór indywidualności który dotąd sprawnie ze sobą współpracował postanowił na stałe połączyć swoje siły zakładając Stowarzyszenie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: