Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

casoooss

casoooss

Kraków, Polska

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1740 PLN z 17000 PLN

16 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

10%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 03.04.2019.

Jubileuszowa Gala 50. Festiwalu Małych Form Teatralnych

O projekcie

 

Jubileuszowa Gala 50. Festiwalu Małych Form Teatralnych odbędzie się 8. kwietnia 2019 roku w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie tego przedsięwzięcia, aby móc wykorzystać w pełni możliwości techniczne i profesjonalną oprawę muzyczną tego wydarzenia.

Festiwal Małych Form Teatralnych to wydarzenie niezwykłe, dzięki któremu od 50 lat młodzi muzycy, scenarzyści, reżyserowie, aktorzy, piosenkarze i poeci mogą realizować swoje pasje. Festiwal to przegląd sztuk, filmów oraz przesłuchania poezji i piosenki, trwające w sumie 3 dni (6,7 i 8 marca), oraz Koncert Laureatów (15 marca) i Jubileuszowa Gala (8 kwietnia).

Z Festiwalem związani byli i często dalej są liczni artyści znani obecnie szerokiej publiczności. Wśród nich wymienić możemy między innymi: Dorotę Segdę, Macieja Stuhra, Andrzeja Sikorowskiego, Rafała Jędrzejczyka, czy Grzegorza Turnaua.

 

Z okazji 50- lecia Festiwalu pragniemy zorganizować niezapomniane wydarzenie, Jubileuszową Galę w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, która odbędzie się 8. Kwietnia 2019 roku. W gali wezmą udział na scenie liczne gwiazdy wywodzące się z II Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie, jak i nauczyciele i absolwenci. Chcemy by wszyscy obecni goście zapamiętali to wydarzenie na długo, oraz, by uroczyste 50-lecie stanowiło nowe otwarcie w historii Festiwalu Małych Form Tatralnych, tak, by w kolejnych latach w wydarzeniu wzięło udział jeszcze więcej młodych twórców stawiając w ten sposób kolejne kroki w swojej karierze.

 

Nad projektem czuwa zespół organizacyjny w składzie:

 

Odpowiedzialni za koordynację całości projektu Festiwalu:

 

Irena Augustyńska (związana z Festiwalem od 1993 roku) i

Leszek Mrugalski (organizujący Festiwal od roku 2000)

oraz

Filip Krupa – dyrektor artystyczny Jubileuszowej Gali, który związany jest z Festiwalem od roku 1999

 

 

 

Dzięki Waszym wpłatom i osiągnięciu 17.000 PLN będziemy w stanie:

- zapewnić odpowiednią oprawę muzyczną Jubileuszowej Gali.

- wykonać profesjonalną aranżację wybranych utworów wykonywanych podczas gali

- w pełni wykorzystać możliwości techniczne teatru w warstwie wizualnej

- zorganizować obsługę techniczną wydarzenia

 

Jeśli zbierzemy dodatkowe 10.000 PLN. Będziemy w stanie zapewnić odpowiedni poziom materiałów graficznych i zarejestrować całe wydarzenie w formie cyfrowej na DVD.

Będziemy wdzięczni za wsparcie naszego projektu! Z góry dziekujemy!

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 03.04.2019 22:10