Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

casoooss

casoooss

Kraków, Polska

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1740 PLN z 17000 PLN

16 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 03.04.2019 22:10

Jubileuszowa Gala 50. Festiwalu Małych Form Teatralnych

O projekcie

 

Jubileuszowa Gala 50. Festiwalu Małych Form Teatralnych odbędzie się 8. kwietnia 2019 roku w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie tego przedsięwzięcia, aby móc wykorzystać w pełni możliwości techniczne i profesjonalną oprawę muzyczną tego wydarzenia.

Festiwal Małych Form Teatralnych to wydarzenie niezwykłe, dzięki któremu od 50 lat młodzi muzycy, scenarzyści, reżyserowie, aktorzy, piosenkarze i poeci mogą realizować swoje pasje. Festiwal to przegląd sztuk, filmów oraz przesłuchania poezji i piosenki, trwające w sumie 3 dni (6,7 i 8 marca), oraz Koncert Laureatów (15 marca) i Jubileuszowa Gala (8 kwietnia).

Z Festiwalem związani byli i często dalej są liczni artyści znani obecnie szerokiej publiczności. Wśród nich wymienić możemy między innymi: Dorotę Segdę, Macieja Stuhra, Andrzeja Sikorowskiego, Rafała Jędrzejczyka, czy Grzegorza Turnaua.

 

Z okazji 50- lecia Festiwalu pragniemy zorganizować niezapomniane wydarzenie, Jubileuszową Galę w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, która odbędzie się 8. Kwietnia 2019 roku. W gali wezmą udział na scenie liczne gwiazdy wywodzące się z II Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie, jak i nauczyciele i absolwenci. Chcemy by wszyscy obecni goście zapamiętali to wydarzenie na długo, oraz, by uroczyste 50-lecie stanowiło nowe otwarcie w historii Festiwalu Małych Form Tatralnych, tak, by w kolejnych latach w wydarzeniu wzięło udział jeszcze więcej młodych twórców stawiając w ten sposób kolejne kroki w swojej karierze.

 

Nad projektem czuwa zespół organizacyjny w składzie:

 

Odpowiedzialni za koordynację całości projektu Festiwalu:

 

Irena Augustyńska (związana z Festiwalem od 1993 roku) i

Leszek Mrugalski (organizujący Festiwal od roku 2000)

oraz

Filip Krupa – dyrektor artystyczny Jubileuszowej Gali, który związany jest z Festiwalem od roku 1999

 

 

 

Dzięki Waszym wpłatom i osiągnięciu 17.000 PLN będziemy w stanie:

- zapewnić odpowiednią oprawę muzyczną Jubileuszowej Gali.

- wykonać profesjonalną aranżację wybranych utworów wykonywanych podczas gali

- w pełni wykorzystać możliwości techniczne teatru w warstwie wizualnej

- zorganizować obsługę techniczną wydarzenia

 

Jeśli zbierzemy dodatkowe 10.000 PLN. Będziemy w stanie zapewnić odpowiedni poziom materiałów graficznych i zarejestrować całe wydarzenie w formie cyfrowej na DVD.

Będziemy wdzięczni za wsparcie naszego projektu! Z góry dziekujemy!