Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Festiwal Ludzi z Pasją - WhoMan

Festiwal Ludzi z Pasją - WhoMan

Kraków

Projekt WhoMan wyrósł z zachwytu nad różnorodnością osobowości I błyskiem w oku u osób opowiadających o swojej pasji. Postanowiliśmy uwiecznić ich historie za pomocą obiektywu kamery, by opowiedzieć światu o ich talentach i zainteresowaniach.

Przyjęliśmy w ten sposób rolę medium, które prezentuje twórczość naszych bohaterów i jednocześnie, poprzez organizację szeregu wydarzeń, stwarza przestrzeń ich spotkania, wymiany doświadczeń oraz integracji. To one stanowią fundament budowanej przez nas Społeczności Ludzi z Pasją.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4085 PLN z 6000 PLN

40 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 02.11.2019 17:05

Festiwal Ludzi z Pasją - WhoMan

O projekcie

CEL. Prężny rozwój projektu. Pozyskane środki planujemy w całości przeznaczyć na organizację zbliżającego się Festiwalu Ludzi z Pasją (realizację warsztatów, stoisk wystawców, paneli dyskusyjnych, opowieści o pasji). Druga już edycja projektu rozpocznie się w ostatni weekend października (25-26.10) w kompleksie Tytano na ul. Dolnych Młynów 10 w Krakowie. 

 

 

IDEA. Projekt WhoMan wyrósł z zachwytu nad błyskiem w oku u ludzi opowiadających o swojej pasji. Postanowiliśmy uwiecznić ich historie za pomocą obiektywu kamery. Tak powstał wachlarz różnorodnych osobowości i pomysł stworzenia przestrzeni. Miejsca dla Ludzi z Pasją. Gdzie będzie możliwość poznania. Gdzie ludzie będą się wzajemnie inspirować, dzielić talentami i zainteresowaniami. Tak narodziła się pierwsza edycja Festiwalu Ludzi z Pasją. Dotarliśmy do osób, które o swoich talentach na co dzień nie mówią zbyt głośno. Chowają się za drzwiami swoich pracowni i warsztatów. Postanowiliśmy pokazać ich światu. Na nowo.

 

KIM JESTEŚMY? Grupą znajomych - operatorów, grafików, fotografów, prawników, dziennikarzy - których połączyła wrażliwość na drugiego człowieka i potrzeba odkrywania tego, co piękne, inspirujące, wyjątkowe. Otwarte umysły, ambicja, kreatywność oraz upór pozwoliły stworzyć zgrany zespół, z przyjemnością podejmujący kolejne wyzwania.

 

CO ROBIMY? Już po raz II organizujemy Festiwal Ludzi z Pasją. Wydarzenie, które zgromadzi twórców, artystów, działaczy i członków środowiska kreatywnego z całej Polski. Co czeka tych, którzy nas odwiedzą? Warsztaty, panele dyskusyjne i stosika wystawców. Niekończące się rozmowy, unikatowe doświadczenia, smaczna kawa i surowa przestrzeń Tytano. Wypełnią ją kojące, akustyczne brzmienia instrumentów i głosy pełne emocji. A to wszystko zadzieje się w stolicy kultury, w Krakowie. 

 

SPOŁECZNOŚĆ. Pierwszy filar naszej społeczności tworzą artyści, rzemieślnicy i działacze społeczni - ludzie z pomysłami i umiejętnościami, poszukujący kanałów promocji oraz przestrzeni, w której mogliby się realizować. WhoMan nie tylko integruje twórców, ale również buduje platformę spotkania z odbiorcami ich twórczości. 

Drugi filar tworzą odbiorcy naszych filmów i uczestnicy wydarzeń. Jest to grupa zróżnicowana pod wieloma względami, jednak przede wszystkim tworzą ją studenci i młodzi, pracujący ludzie - ciekawi świata, otwarci na nowe doświadczenia, chcący rozwijać swoje zainteresowania oraz doskonalić umiejętności, niejednokrotnie poszukujący alternatywnej ścieżki zawodowej. 

 

KONTAKT. Wszystkich Pasjonatów, darczyńców i/lub osoby chcące się czegoś o nas dowiedzieć, zapraszamy do kontaktu pod adresem: team@whoman.pl lub www.facebook.com/whomanproject

 

Wspierającym serdecznie dziękujemy i obiecujemy w ciągu trzech tygodni po zakończeniu wydarzenia, wręczyć lub przesłać nagrody w ramach podziękowania.  

Media o Twoim projekcie:

Festiwal Ludzi z Pasją

ujot.fm | 2018-11-15

Halo, halo! Ludzie zakochani w pasji! Mamy coś dla Was! Ostatnio w poranku Natalii Krzywoń i Agnieszki Skibińskiej mogliście usłyszeć niesamowitą ekipę WhoMan!