Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Festiwal Ludzi z Pasją - WhoMan

Festiwal Ludzi z Pasją - WhoMan

Kraków

Projekt WhoMan wyrósł z zachwytu nad różnorodnością osobowości I błyskiem w oku u osób opowiadających o swojej pasji. Postanowiliśmy uwiecznić ich historie za pomocą obiektywu kamery, by opowiedzieć światu o ich talentach i zainteresowaniach.

Przyjęliśmy w ten sposób rolę medium, które prezentuje twórczość naszych bohaterów i jednocześnie, poprzez organizację szeregu wydarzeń, stwarza przestrzeń ich spotkania, wymiany doświadczeń oraz integracji. To one stanowią fundament budowanej przez nas Społeczności Ludzi z Pasją.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

100 PLN z 6000 PLN

1 Wspierający

19 dni do zakończenia

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 02.11.2019 22:10

Festiwal Ludzi z Pasją - WhoMan

O projekcie

CEL. Prężny rozwój projektu. Pozyskane środki planujemy w całości przeznaczyć na organizację zbliżającego się Festiwalu Ludzi z Pasją (realizację warsztatów, stoisk wystawców, paneli dyskusyjnych, opowieści o pasji). Druga już edycja projektu rozpocznie się w ostatni weekend października (25-26.10) w kompleksie Tytano na ul. Dolnych Młynów 10 w Krakowie. 

 

 

IDEA. Projekt WhoMan wyrósł z zachwytu nad błyskiem w oku u ludzi opowiadających o swojej pasji. Postanowiliśmy uwiecznić ich historie za pomocą obiektywu kamery. Tak powstał wachlarz różnorodnych osobowości i pomysł stworzenia przestrzeni. Miejsca dla Ludzi z Pasją. Gdzie będzie możliwość poznania. Gdzie ludzie będą się wzajemnie inspirować, dzielić talentami i zainteresowaniami. Tak narodziła się pierwsza edycja Festiwalu Ludzi z Pasją. Dotarliśmy do osób, które o swoich talentach na co dzień nie mówią zbyt głośno. Chowają się za drzwiami swoich pracowni i warsztatów. Postanowiliśmy pokazać ich światu. Na nowo.

 

KIM JESTEŚMY? Grupą znajomych - operatorów, grafików, fotografów, prawników, dziennikarzy - których połączyła wrażliwość na drugiego człowieka i potrzeba odkrywania tego, co piękne, inspirujące, wyjątkowe. Otwarte umysły, ambicja, kreatywność oraz upór pozwoliły stworzyć zgrany zespół, z przyjemnością podejmujący kolejne wyzwania.

 

CO ROBIMY? Już po raz II organizujemy Festiwal Ludzi z Pasją. Wydarzenie, które zgromadzi twórców, artystów, działaczy i członków środowiska kreatywnego z całej Polski. Co czeka tych, którzy nas odwiedzą? Warsztaty, panele dyskusyjne i stosika wystawców. Niekończące się rozmowy, unikatowe doświadczenia, smaczna kawa i surowa przestrzeń Tytano. Wypełnią ją kojące, akustyczne brzmienia instrumentów i głosy pełne emocji. A to wszystko zadzieje się w stolicy kultury, w Krakowie. 

 

SPOŁECZNOŚĆ. Pierwszy filar naszej społeczności tworzą artyści, rzemieślnicy i działacze społeczni - ludzie z pomysłami i umiejętnościami, poszukujący kanałów promocji oraz przestrzeni, w której mogliby się realizować. WhoMan nie tylko integruje twórców, ale również buduje platformę spotkania z odbiorcami ich twórczości. 

Drugi filar tworzą odbiorcy naszych filmów i uczestnicy wydarzeń. Jest to grupa zróżnicowana pod wieloma względami, jednak przede wszystkim tworzą ją studenci i młodzi, pracujący ludzie - ciekawi świata, otwarci na nowe doświadczenia, chcący rozwijać swoje zainteresowania oraz doskonalić umiejętności, niejednokrotnie poszukujący alternatywnej ścieżki zawodowej. 

 

KONTAKT. Wszystkich Pasjonatów, darczyńców i/lub osoby chcące się czegoś o nas dowiedzieć, zapraszamy do kontaktu pod adresem: team@whoman.pl lub www.facebook.com/whomanproject

 

Wspierającym serdecznie dziękujemy i obiecujemy w ciągu trzech tygodni po zakończeniu wydarzenia, wręczyć lub przesłać nagrody w ramach podziękowania.  

Media o Twoim projekcie:

Festiwal Ludzi z Pasją

ujot.fm | 2018-11-15

Halo, halo! Ludzie zakochani w pasji! Mamy coś dla Was! Ostatnio w poranku Natalii Krzywoń i Agnieszki Skibińskiej mogliście usłyszeć niesamowitą ekipę WhoMan!