Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ks. Przemek KAWA Kawecki SDB

Ks. Przemek KAWA Kawecki SDB

Czerwińsk nad Wisłą, Polska

Salezjanin, dziennikarz, wychowawca. Organizator i kierownik Festiwalu Campo Bosco oraz spotkań konferencyjno-warsztatowych ProVOCATIO. Pracował w TVP, realizując i prowadząc programy „Słowo na niedzielę” oraz „Mam przepis na pielgrzymowanie”. W stacji Religia.tv prowadził „Rozmównicę”, a w TVR program „Z wiarą”. Autor bestsellerowych książek „KAWA Z BOGIEM”, „Coś do kochania i frytki na wynos”, „Siła serca kontra siła pięści”. Pomysłodawca i twórca magazynu DRAKKA – Pismo dla grzeszników oraz licznych projektów CD i DVD („Młot i kowadło”, „Hip-hop Dekalog”, „Osiem błogosławieństw”). Prowadzi Ośrodek Młodzieżowo-Powołaniowy EMAUS w Czerwińsku nad Wisłą. Działa w ramach Salezjańskiego Ruchu Ewangelizacyjnego SARUEL.
Kontakt: festiwal.campo2018@wp.pl

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1750 PLN z 20000 PLN

23 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

8%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.07.2018.

Festiwal Campo Bosco 2018 - FreeDOM Wolność jest w nas!

O projekcie

 

O PROJEKCIE:

Campo Bosco to czterodniowy festiwal młodzieżowy zorganizowany w kluczu: Duch – Kultura – Muzyka. Poprzez festiwal próbujemy wspierać młodzież, inspirując uczestników imprezy do fajnego, ciekawego, wolnego od nałogów życia. Impreza odbywa się w cieniu średniowiecznych murów klasztoru w Czerwińsku nad Wisłą i bierze w niej udział około 500 młodych ludzi. Na Campo zapraszamy młodzież, która ukończyła 16. rok życia. W ramach festiwalu funkcjonuje również specjalna strefa STREFA 18+ dedykowana ludziom, którzy zaczynają dorosłe życie.

 

Hymn Festiwalu Campo Bosco 2018

 

W organizacji, jak i prowadzeniu festiwalu, pomagały dotychczas takie osoby jak: Patryk Vega, Agata Kulesza, Peja, Firma, Kaen, Tomek Oświeciński, Misiek Koterski, Paweł Domagała i sporo innych – mniej i bardziej znanych – postaci, które dzieliły się z młodzieżą doświadczeniem życia i swoją twórczością.

 

 

 

W tym roku impreza odbędzie się pod hasłem FreeDOM Wolność jest w nas!, które jest nawiązaniem do stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, a także do ewangelicznego przesłania: Poznacie prawdę, a prawda Was wyzwoli (J 8,32). W ramach festiwalu zaplanowaliśmy wiele ciekawych wydarzeń duchowych, artystycznych oraz warsztatowych. Oprócz ponad trzydziestu warsztatów z różnych dziedzin i umiejętności, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w ciekawych konferencjach, koncertach i spotkaniach autorskich.

 

 

 

 

Do ciekawszych wydarzeń tegorocznej edycji należą m.in.:

  • Spotkanie z Jerzym Górskim, bohaterem filmu „Najlepszy”

  • Videoblog – spektakl w wykonaniu Łukasza „Szampanka” Szymanka

  • Koncert Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn

  • Spotkania autorskie: m.in. z podróżniczką Moniką Rogozińską, dziennikarzami – Grzegorzem Kasjaniukiem (Radio Olsztyn) i Piotrem Zworskim (TVN)

  • Występ zespołu ANOTHER

KTO STOI ZA PROJEKTEM, CZYLI KIEROWNIK FESTIWALOWEGO ZAMIESZANIA ;)

 

Ks. Przemek KAWA Kawecki - salezjanin, dziennikarz, wychowawca. Organizator i kierownik Festiwalu Campo Bosco oraz spotkań konferencyjno-warsztatowych ProVOCATIO. Pracował w TVP, realizując i prowadząc programy „Słowo na niedzielę” oraz „Mam przepis na pielgrzymowanie”. W stacji Religia.tv prowadził „Rozmównicę”, a w TVR program „Z wiarą”. Autor bestsellerowych książek „KAWA Z BOGIEM”, „Coś do kochania i frytki na wynos”, „Siła serca kontra siła pięści”. Pomysłodawca i twórca magazynu DRAKKA – Pismo dla grzeszników oraz licznych projektów CD i DVD („Młot i kowadło”, „Hip-hop Dekalog”, „Osiem błogosławieństw”). Pomysłodawca i gospodarz programu internetowego "Mazurskie tajemnice". Prowadzi Ośrodek Młodzieżowo-Powołaniowy EMAUS w Czerwińsku nad Wisłą. Działa w ramach Salezjańskiego Ruchu Ewangelizacyjnego SARUEL.

Kontakt: festiwal.campo2018@wp.pl

 

PATRONAT MEDIALNY:

BUSINESS MISJA

 

 

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Niedziela

 Płońszczak

 Bosko.pl

 

 

NA CO PRZEZNACZYMY ZEBRANE OD WAS ŚRODKI?

 

Zabrane środki pokryją honoraria poszczególnych artystów i koszty przejazdu zaproszonych gości, którzy będą prowadzić warsztaty oraz konferencje. Cały festiwal organizujemy od 25 lat dzięki życzliwości i dobroci wielu osób. Mamy nadzieję, że w tym roku dołączysz do tej grupy również Ty!

 

Nagrody zostaną zrealizowane i dostarczone do dwóch tygodni po zrealizowaniu projektu. W przypadku nadwyżki budżetu pieniądze przeznaczymy na opłacenie profesjonalnej sceny z nagłośnieniem i oświetleniem oraz zaplecze sanitarne festiwalu.

 

Oto niektóre z nagród w projekcie:

 

Płyta "Spacer po linie":

 

 

Książka "KAWA Z BOGIEM" kierownika Festiwalu ks. Przemka KAWY Kaweckiego, opatrzona dedykacją:

 

Płyta "Rachunek sumienia":

 

Koszulka Campo Bosco 2018:

 

Pamiątkowa smycz Campo Bosco 2018 z logo festiwalu:

DO DZIEŁA! ;)

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.07.2018 22:10