Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Festiwal Akademia Gitary

Festiwal Akademia Gitary

Poznań

Akademia Gitary to projekt, który powstał z potrzeby przełamywania barier w dostępie do kultury i organizacji koncertów gitarowych na najwyższym poziomie. Przyciągnął tym samym do wielu miast i mniejszych miejscowości w Wielkopolsce melomanów i miłośników gitary z całej Europy i da też możliwość podróżowania po regionie z festiwalową mapą koncertów. Jako kontynuacja letnich kursów gitary klasycznej z 27-letnią tradycją, które wykształciły 3 pokolenia gitarzystów, umożliwia twórczy dialog muzyków różnych pokoleń oraz narodowości. To jedyny projekt w Polsce, ukazujący pełny zakres możliwości twórczych związanych z gitarą, począwszy od gatunków muzycznych po praktyki wykonawcze.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

320 PLN z 5000 PLN

10 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

6%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 22.08.2019.

Festiwal Akademia Gitary

O projekcie

 

 

BĄDŹ PALIWEM NASZEGO FESTIWALU!

 

Gitara-to nas napędza :)

 

Muzyczna podróż prze Bałkany i Wielkopolskę - tym jest 12. Edycja festiwalu Akademia Gitary. Zawitamy do 30 miast i miasteczek wielkopolski. Wozimy Artystów, wolontariuszy i gitary, czyli wszystko to, co sprawia, że jesteśmy tak wyjąkowi!

 

Żebyśmy mogli do Was zawitać, potrzebujemy jednak Waszego wsparcia. Proponujemy transakcję wiązaną. Wiemy, ile znaczy dla Was nasz festiwal (pewnie tyle samo, co dla nas!), dlatego chcielibyśmy, byście mieli możliwość dostać od nas coś, co będzie miało znaczenie i będzie wspaniałą pamiątką.

 

Każdą Waszą wpłatę przeznaczymy na zasilenie naszych aut (za których udostępnienie dziękujemy naszemu niezastąpionemu Partnerowi KIA LEE MOTORS). Każda złotówka przyczyni się do naszej mobilności i do rozprzestrzeniania się miłości do gitarowego brzmienia po całej Wielkopolsce!

 

Czym jest Festiwal Akademia Gitary?

 

Akademia Gitary to projekt, który powstał z potrzeby przełamywania barier w dostępie do kultury i organizacji koncertów gitarowych na najwyższym poziomie. Przyciągnął tym samym do wielu miast i mniejszych miejscowości w Wielkopolsce melomanów i miłośników gitary z całej Europy i daje też możliwość podróżowania po regionie z festiwalową mapą koncertów. Jako kontynuacja letnich kursów gitary klasycznej z 27-letnią tradycją, które wykształciły 3 pokolenia gitarzystów, umożliwia twórczy dialog muzyków różnych pokoleń oraz narodowości. To jedyny projekt w Polsce, ukazujący pełen zakres możliwości twórczych związanych z gitarą, począwszy od gatunków muzycznych po praktyki wykonawcze.

 

Akademia Gitary posiada też wymiar edukacyjny. Rozbudowany program Kursu Mistrzowskiego Gitary Klasycznej, prowadzonego przez najznakomitszych europejskich gitarzystów czy Otwarte Warsztaty Gitarowe, przygotowujące do wzięcia udziału w Happeningu Gitarowym, to najlepszy dowód na to, jak ważne jest dla Organizatorów wyjście naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom uczestników.

 

Realizacja Festiwalu możliwa jest dzięki przychylności i zaangażowaniu wielu samorządów i instytucji, dlatego wstęp na większość wydarzeń jest bezpłatny.

 

Akademia Gitary ma również wymiar charytatywny - od kilku lat w trakcie wydarzenia prowadzona jest zbiórka publiczna dla dzieci z wielkopolskich hospicjów oraz ich rodzin.

 

Kim jesteśmy?

 

Organizatorem festiwalu jest BONA FIDE Stowarzyszenie Wielkopolan. Nasze stowarzyszenie działa juz 15 lat. Jego członkowie to ludzie, którzy na co dzień zjamują się pracą naukową, prowadzą własne firmy i pracują w instytucjach kultury. Działamy wspólnie na rzecz promocji Poznania i regionu, wspierając przy tym charytatywnie domy dziecka oraz hospicja. Organizujemy i włączamy się w akcje, które wspierają aktywność społeczną dzieci, młodzieży, studentów oraz młodych przedsiębiorców. Wierzymy, że nasza wspólna energia, praca, pomysły i zaangażowanie mogą zmieniać rzeczywistość dookoła nas.

 

Zbiórka i nagrody:

Zebrane pieniądze przeznaczymy na zakup paliwa do samochodów, którymi wozimy sprzęt i artystów podczas trwania festiwalu. Odbiór nagród będzie możliwy po uzgodnieniu w miejscach gdzie odbywają się koncerty.

 

Więcej o nas:

 

www: http://akademiagitary.pl/

fb: https://www.facebook.com/akademiagitary.festiwal/

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 22.08.2019 22:10