Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Patryk

Patryk

Grudziądz

Cześć

Nazywam się Patryk i mam 23 lata. Z wykształcenia jestem mechatronikem i mogę budować Megazordy lecz nie w tym czuje się najlepiej. Z zamiłowania jestem fotografem i grafikem. Wykorzystując te zasoby technika-wizjonera i hobbisty-grafika chcę stworzyć własną markę odzieżową. Chcę spełniać własne marzenia i być coraz lepszy :)

\" Nie jest naj­ważniej­sze, byś był lep­szy od in­nych.Naj­ważniej­sze jest, byś był lep­szy od sa­mego siebie z dnia wczorajszego.\" - Mahatma Gandhi

Napisz wiadomość do Projektodawcy

661 PLN z 17000 PLN

13 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.08.2015.

FCHUY Wear

O projekcie

 

Cześć! 

Nazywamy się Piotrek i Patryk, poznaliśmy się około ośmiu lat temu. Od tamtego czasu można nas określić mianem braci. Mamy po 23 lata i pochodzimy z Grudziądza. Okres szkolnictwa już dawno za nami, nastał czas zmagań z codziennymi troskami, problemami, ale tak najbardziej to chyba pogoni za własnymi marzeniami. Dzięki jednemu z nich się tutaj spotykamy. Zrodziło się ono stosunkowo nie dawno, na początku roku gdzie to trzeba było ukierunkować swoje życie na kolejne 365 dni. Tak powstał pomysł wykreowania własnej marki odzieżowej.
             
Co widzisz i czujesz wypowiadając nazwę Fchuy? Jeden dostrzega zlepek pięciu przypadkowych liter, drugi wulgarność, trzeci pomysłową nazwę, a Ty? Jeżeli jest to kreatywność i obraz świetlanej przyszłość to brawo! Możemy sobie przybić piątkę! 

Motto naszej firmy to "Clothes which make you proud" i do tego będziemy dążyć. 
 

 

Marzenia i wizja przyszłości to jedne z pierwszych kroków. Kolejnymi są Wasze wsparcie oraz motywacja. Nie ukrywając, to Wy jesteście potencjalnymi odbiorcami naszych produktów stąd też o ocenę i kredyt zaufania zwracamy się do Was. Im więcej osób wspomoże ten projekt tym bardziej utrwali się w nas siła, że to co robimy ma sens.

Co do produkcji odzieży, wybraliśmy takie materiały (100% bawełny) i opcje nadruków (sitodruk oraz nadruk cyfrowy), które pozwolą cieszyć się ubraniem nie tylko do pierwszego prania.

Uzbierane środki posłużą nam do stworzenia pierwszej serii "#1", która składa się z widocznych już projektów koszulek (2 damskie, 2 męskie) oraz kolejnych, które niebawem trafią na firmowego facebooka i instagram. Dodatkowo powstaną bluzy, po dwa wzory dla niej i dla niego.

Pierwszy nakład przedstawia się następująco:
T-shirty - 4 wzory damskie i 4 męskie w różnych rozmiarach i kolorach (560 szt.)
Bluzy - 2 wzory damskie i 2 męskie w różnych rozmiarach i kolorach (200 szt.)

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne sa detale. Dlatego nasze produkty będą oznakowane metkami Fchuy Wear. Ponadto pracujemy nad estetycznymi opakowaniami oraz niespodziankami do każdej z koszulek.

Co zrobimy jeśli uzbieramy 120%, 140% 160%...

Najważniejsi jesteście Wy. Stąd też przygotujemy kolejne nagrody aby jak najmocniej Wam podziękować za wsparcie.

Zaczniemy pracę nad spodniami oraz skarpetkami.

Stworzymy gadżety firmowe

 

 

Oprócz spełniania naszych marzeń zajęliśmy się również tymi, które należą do naszych znajomych. Bo któż by nie chciał zostać modelem albo modelką?
Pierwszą serię czterdziestu czterech koszulek rozdaliśmy właśnie im. Dzięki temu zebraliśmy pierwsze opinie i odczucia posiadaczy na temat jakości, wykonanych wydruków i samych pomysłów. Uśmiechnięte miny i owoce naszych działań możecie zauważyć na dołączonych zdjęciach, facebooku i instagramie.

 

 

Polub nasze oficjalne profile i bądź na bieżąco. W razie jakichkolwiek pytań, pomocy, współpracy napisz do nas maila na fchuywear@gmail.com

 

         FACEBOOK                        @fchuy_wear                  fchuywear@gmail.com

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.08.2015 18:06