Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Maciek Gryko

Maciek Gryko

Olsztyn, Polska

Mam na imię Maciej i mieszkam w Olsztynie. Rocznik 79. Zodiakalny, uparty Baran. W wieku 10 lat przeszedłem skomplikowaną operację w szpitalu, jednak nie wszystko ułożyło się dobrze i zapadłem w stan śmierci klinicznej. Po długiej walce udało się mnie odratować jednak całkowicie straciłem słuch. To jednak tylko pomogło mi rozwijać swoje pasje i realizować marzenia.
Zacząłem się angażować w rozmaite projekty kulturalno - artystyczne, oraz w promocję sportu, jako zapalony koszykarz. Osiągnąłem wiele sukcesów, pracowałem przy bardzo ciekawych projektach.
Aktualnie moja uwaga skupiona jest przy projekcie Faces of Burning Man.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

13449 PLN z 12000 PLN

157 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

112%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.08.2018.

Faces of Burning Man - projekt dokumentalny.

8 sierpnia, dziś czas na wystawę :)

Dodano 08.08.2018, godz. 6:51

Niesłyszący artysta malarz i fotograf Maciek Gryko "Magic" został oficjalnym dokumentalistą Burning Man, dorocznego festiwalu na pustyni w Nevadzie. Jako pierwsza osoba z Polski otrzymał nominację na członka zespołu wolontariuszy rejestrującego niezwykłe wydarzenie. Znajdzie się w gronie fotografów, filmowców i artystów o światowej sławie utrwalających kolejną edycję niezwykłego widowiska.

Rokrocznie od prawie 30 lat na pustyni Black Rock w stanie Nevada wyrasta miasto pełne futurystycznych instalacji artystycznych, które po ośmiu dniach, na zakończenie festiwalu, zostają rytualnie spalone wraz z gigantyczna kukłą tytułowym Burning Man. W wielkim happeningu bierze udział kilkadziesiąt tysięcy żądnych wrażeń osób z USA i z całego świata. 
Od dnia 8 sierpnia przez tydzień będzie można obejrzeć fotograficzną zapowiedź wyprawy "Magica" w naszym sklepie przy ul. Prostej w Olsztynie. Jest to również zapowiedź wydarzenia, które powstanie wczesną jesienią, po powrocie Maćka z USA. Dodać trzeba, że Maciek wielokrotnie udzielał się jako artysta i współorganizator w wielu imprezach sportowych, artystycznych i kulturalnych. Jego zaangażowanie zachęciło naszą firmę do udzielania mu wsparcia. 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszym sklepie oraz do zakupu pamiątkowych koszulek z projektem przygotowanym przez Maćka.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.08.2018 22:10