Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Maciek Gryko

Maciek Gryko

Olsztyn, Polska

Mam na imię Maciej i mieszkam w Olsztynie. Rocznik 79. Zodiakalny, uparty Baran. W wieku 10 lat przeszedłem skomplikowaną operację w szpitalu, jednak nie wszystko ułożyło się dobrze i zapadłem w stan śmierci klinicznej. Po długiej walce udało się mnie odratować jednak całkowicie straciłem słuch. To jednak tylko pomogło mi rozwijać swoje pasje i realizować marzenia.
Zacząłem się angażować w rozmaite projekty kulturalno - artystyczne, oraz w promocję sportu, jako zapalony koszykarz. Osiągnąłem wiele sukcesów, pracowałem przy bardzo ciekawych projektach.
Aktualnie moja uwaga skupiona jest przy projekcie Faces of Burning Man.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

13449 PLN z 12000 PLN

157 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

112%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.08.2018.

Faces of Burning Man - projekt dokumentalny.

Ostatnie 24 godziny! Mamy TO!!! :)

Dodano 31.07.2018, godz. 18:24

Witajcie. Po miesiącu dobiega końca nasza kampania FACES OF BURNING MAN. Projekt był ambitny, kosztował masę pracy, ślęczenia po nocach, przygotowywania grafik, planów, pilnowania wszystkiego. Bezinteresownie zaangażowała się Iławska ekipa organizująca #BROKENBALL, z Tomasz Woźniak na czele, zaangażowała się Doris McLevska, spec od zagadnień social media, Natalia Siwiec wraz z przyjaciółmi, Urząd Miasta w Olsztynie, Prezydent Miasta Olsztyna Piotr Grzymowicz, drukarnia Wektor77, firma Szopex, właściciel wielu sklepów sportowych w całej Polsce, Media w postaci Onet.pl, WP.pl, Gazeta Olsztyńska, Gazeta Wyborcza Olsztyn, Radio Olsztyn, POLSKI FM z Chicago, Dziennik Związkowy z Chicago, Ekipa Olsztyn Lakers, firma Adach z Morąga, mój przyjaciel trener Dawid Mazur i wielu wielu innych...

Osobne podziękowania kieruję do wszystkich zaangażowanych w projekt DOC Team na Burning Man. To wspaniałe móc być częścią tej organizacji, to wspaniale uczestniczyć w video meetingach...

Kampania pokazała na jak wiele osób można liczyć, wszystkich, którzy zaangażowali się ciężko wyliczyć, dosyć wymienić, że samych wpłat dokonało ponad 150 osób. Wszyscy zainteresowani zostaną po zakończeniu kampanii wymienieni w oficjalnym podziękowaniu, wraz z firmą Szopex, planujemy prezentację kilkunastu zdjęć, oraz po zakończeniu podróży specjalny event, spotkanie przy pokazach video, prezentacji zdjęć, rozdaniu nagród i muzyce na żywo. Mam nadzieję, że większość z WAS, znajdzie chwilkę, aby spotkać się wspólnie na Starym Mieście w Olsztynie. Informacje pojawiać się będą na bieżąco.

Kilka osób które wsparły kampanię, pragnie pozostać anonimowych. Szanuję tę prośbę i dostosuję się.

Miłym akcentem jest wsparcie zza granicy, Od Pana Wiesława z Kanady, Nicka z USA, Jacquesa i Charlesa z Francji z którymi będziemy podróżować, oraz wypróbowanych przyjaciół z Niemiec, Anglii i wielu zakątków świata.

Bez Was projekt by nie powstał, osiągnęliśmy wspólnie ogromny sukces, te setki godzin rozmów, odnowienie kontaktów, wreszcie spotkania na żywo...to jest ponad wszystko piękne! Dziękuję Wam Przyjaciele! :)

Projekt trwa ostatnie 24 godziny. LET'S GO!

Maciej "Magic" Maciek Gryko

#facesofburningman #FOBM #burningman #nevada #portrait #photography#journey #passion #travels

https://www.facebook.com/ScaraClassics/
INSTAGRAM: faces_of_burning_man

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.08.2018 22:10