Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Maciek Gryko

Maciek Gryko

Olsztyn, Polska

Mam na imię Maciej i mieszkam w Olsztynie. Rocznik 79. Zodiakalny, uparty Baran. W wieku 10 lat przeszedłem skomplikowaną operację w szpitalu, jednak nie wszystko ułożyło się dobrze i zapadłem w stan śmierci klinicznej. Po długiej walce udało się mnie odratować jednak całkowicie straciłem słuch. To jednak tylko pomogło mi rozwijać swoje pasje i realizować marzenia.
Zacząłem się angażować w rozmaite projekty kulturalno - artystyczne, oraz w promocję sportu, jako zapalony koszykarz. Osiągnąłem wiele sukcesów, pracowałem przy bardzo ciekawych projektach.
Aktualnie moja uwaga skupiona jest przy projekcie Faces of Burning Man.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

13449 PLN z 12000 PLN

157 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

112%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.08.2018.

Faces of Burning Man - projekt dokumentalny.

Poniedziałek 16.07.2018

Dodano 16.07.2018, godz. 8:28

Witajcie Przyjaciele.

Wkrótce półmetek kampanii, jesteśmy na dobrej drodze, jeszcze mnóstwo spraw do zrobienia ale jest pozytywnie. Przede wszystkim jak i wczesniej wspaniali ludzie pojawiają się przy kampanii. Wczorajszy dzień zaowocował wywiadem w Radiu Olsztyn (ukaże się w środę 18.07.2018 o czym będę informował). Jest też zaproszenie do TVP3 na wywiad w telewizji śniadaniowej. Bardzo ciekawa sprawa jednak i stresująca. Ustalamy terminy i formułę programu, abym mógł łatwiej sobie poradzić. Szykuje sie jeszcze kilka ciekawych spraw w tym ukaże się coś specjalnego na ostatni tydzień kampanii. Oj, to będzie hit!
Serdecznie pozdrawiam Was wsztystkich.

Zapraszam na Instagram - faces_of_burning_man

Maciej "Magic" Gryko

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.08.2018 22:10