Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Maciek Gryko

Maciek Gryko

Olsztyn, Polska

Mam na imię Maciej i mieszkam w Olsztynie. Rocznik 79. Zodiakalny, uparty Baran. W wieku 10 lat przeszedłem skomplikowaną operację w szpitalu, jednak nie wszystko ułożyło się dobrze i zapadłem w stan śmierci klinicznej. Po długiej walce udało się mnie odratować jednak całkowicie straciłem słuch. To jednak tylko pomogło mi rozwijać swoje pasje i realizować marzenia.
Zacząłem się angażować w rozmaite projekty kulturalno - artystyczne, oraz w promocję sportu, jako zapalony koszykarz. Osiągnąłem wiele sukcesów, pracowałem przy bardzo ciekawych projektach.
Aktualnie moja uwaga skupiona jest przy projekcie Faces of Burning Man.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

13449 PLN z 12000 PLN

157 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

112%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.08.2018.

Faces of Burning Man - projekt dokumentalny.

Newsy Faces of Burning Man 09.07.2018

Dodano 09.07.2018, godz. 7:59

Kampania trwa w najlepsze. W przygotowaniu ciekawy artykuł do jednej z ogólnopolskich gazet, na dniach powinien się ukazać. Weekendowo zainteresowanie projektem mniejsze, ale odezwały się do mnie fantastyczne osoby z propozycją wsparcia i promocji. Po kilku latach spotkałem swoją wspaniałą przyjaciółkę która po zjechaniu połowy świata wróciła do Olsztyna z ...Australii. Po za tym nadeszły pozytywne głosy z Kanady, USA, Niemiec, Indonezji, Wielkiej Brytanii, Irlandii...W międzyczasie udzielam się lokalnie w akcjach fotograficznych (Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej niesłyszących). Jest pozytywnie.
Powstał profil na Instagram: faces_of_burning_man. Przygotowałem galerię zdjęć, i będę je publikował systematycznie.
Zaangażowało się w akcję sporo artystów, muzyków...
Damy radę!
#facesofburningman #fobm #portrait #photography #burningman #nevada#america

Serdecznie dziękuję za wszelkie wsparcie!
Maciek Gryko "Magic"

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.08.2018 22:10