Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Stowarzyszenie Nad Białką

Stowarzyszenie Nad Białką

Wisła

Grupa nauczycieli i pracowników administracji Szkoły Podstawowej nr 2 w Wiśle Czarnem powołała do życia stowarzyszenie Nad Białką. Zadaniem stowarzyszenia jest wspieranie rozwoju placówki i poszerzanie oferty edukacyjnej szkoły. W ramach działalności stowarzyszenia w naszej szkole odbyło się już wiele warsztatów przeznaczonych dla naszych podopiecznych. Stowarzyszenie nie boi się nowych wyzwań i dlatego podejmuje coraz to ciekawsze i odważne przedsięwzięcia, poszerzając tym samym ofertę edukacyjną dla uczniów szkoły i mieszkańców Wisły Czarne.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy:


108 Wspierający

117% Postęp

12941 PLN z 11000 PLN

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania, model "wszystko albo nic", zbiórka będzie aktywna do 30.01.2014

FabLab Wisła Czarne - zbudujemy drukarkę 3D

O projekcie

 

facebook strona news

    projekt tygodnia

nadwyzkazajawkaprojektmiejsce dlaczego pomóc

kontakt

 

Media o Twoim projekcie:

Uczniowie i super technologie

www.radio.katowice.pl | 2014-02-05

Drukarka 3D powstaje w Wiśle Czarnem, a wszystko to, nie w super naukowym laboratorium, tylko w szkole podstawowej, w której uczniowie nauczą się obsługiwać i budować maszyny sterowane cyfrowo.

Polska szkoła chce zbudować drukarkę 3D

tech.pb.pl | 2014-01-29

W malowniczej Wiśle grupa młodych pasjonatów chce udowodnić, że jak się czegoś chce, to wszystko jest możliwe - nawet skonstruowanie w szkole drukarki 3D.

W polskiej szkole podstawowej powstanie drukarka 3D, a uczniowie będą uczyć się jej obsługi

www.spidersweb.pl | 2014-01-28

Niewielka, licząca zaledwie kilkadziesiąt osób szkoła podstawowa w południowej Polsce. Co robią uczniowie w ramach zajęć dodatkowych? Drukarkę 3D, która najpierw zostanie w ramach nowego projektu stworzona na miejscu, a następnie młodzi entuzjaści nowych technologii poznają tajniki jej obsługi.

FabLab w Wiśle Czarnem

wiadomosci.ox.pl | 2014-01-18

W Wiśle Czarnem powstawać będzie drukarka 3D, a uczniowie nauczą się obsługiwać i budować maszyny sterowane cyfrowo CNC. Wszystko w ramach projektu FabLab(Fabrication Laboratory).

Uczniowie z Wisły chcą zbudować drukarkę 3D. Potrzebują wsparcia

gazetacodzienna.pl | 2014-01-09

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Wiśle Czarnem biorą udział w projekcie, którego celem jest zbudowanie drukarki 3D, ale żeby tak się stało potrzebne jest wsparcie. Do 30 stycznia w serwisie Polakpotrafi.pl trwa zbiórka na ten cel.
Drukarka 3D ma zostać zbudowana w ramach powstającej w szkole pracowni FabLab'u, czyli swego rodzaju małego laboratorium, w której można zmienić swoje projekty w realne, namacalne rzeczy. W pracowni, która powstała w dawnym szkolnym archiwum, mają się odbywać różnego rodzaju warsztaty nakierowane na naukę nowych technologii, cyfrowego wytwarzania i samodzielnego budowania różnych urządzeń. Pomieszczenie zostało przystosowane przez samych uczniów. Pod nadzorem dorosłych najpierw je posprzątali, a potem pomalowali.

Pomóżmy w realizacji ciekawego projektu!

www.wisla.pl | 2014-01-09

Szkoła Podstawowa nr 2 w Wiśle Czarnem poszerza coraz bardziej propozycje skierowane do dzieci. Od pewnego czasu w szkole powstaje pracownia technologiczna FabLab. Będzie to miejsce gdzie odbywać się będą różnego rodzaju warsztaty nakierowane na naukę nowych technologii, cyfrowego wytwarzania i samodzielnego budowania różnych urządzeń. Przygotowaliśmy w związku z tym specjalny projekt na portalu finansowania społecznościowego polakpotrafi.pl.

108

Wspierających

12941 zł

Z całkowitej kwoty 11000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany 30.01.2014

Wesprzyj projekt

Wpłać 1 zł lub więcej!

Dziękujemy bardzo!!!

1 Wspierający
 

Wpłać 2 zł lub więcej!

BARDZO bardzo dziękujemy!!!

1 Wspierający
 

Wpłać 5 zł lub więcej!

Podziękowania e-mailem napisane przez naszych podopiecznych

7 Wspierających
 

Wpłać 10 zł lub więcej!

Podziękowanie w formie "Certyfikat FABLAB" przesłane jako PDF na adres mailowy

10 Wspierających
 

Wpłać 25 zł lub więcej!

Podziękowania "Certyfikat FABLAB" jako PDF, dostęp do dokumentacji fotograficznej z przeprowadzonych warsztatów

12 Wspierających
 

Wpłać 50 zł lub więcej!

Brelok z logo FABLAB wydrukowany na wybudowanej drukarce + podziękowania w formie "Certyfikatu FABLAB" z oryginalną woskową pieczęcią przesłane na adres pocztowy

16 Wspierających
 

Wpłać 75 zł lub więcej!

Dwie sztuki (różne kolory) breloków z logo FABLAB wydrukowane na wybudowanej drukarce + podziękowania w formie "Certyfikatu FABLAB" z oryginalną woskową pieczęcią przesłane na adres pocztowy

1 Wspierający
 

Wpłać 100 zł lub więcej!

Brelok wydrukowany na wybudowanej drukarce (Logo FABLAB z jednej strony, z drugiej strony Twój napis), "Certyfikat FABLAB" z oryginalną pieczęcią woskową przesłany na twój adres pocztowy oraz twoje imię i nazwisko zostaną umieszczone na tablicy darczyńców w naszym FABLAB

14 Wspierających
 

Wpłać 200 zł lub więcej!

Brelok wydrukowany na wybudowanej drukarce (Logo FABLAB z jednej strony, z drugiej strony Twój napis), dodatkowo "Certyfikat FABLAB" z oryginalną pieczęcią woskową przesłany na twój adres pocztowy, twoje imię i nazwisko zostaną umieszczone na tablicy darczyńców w naszym FABLAB, stajesz się członkiem "wspierającym" Stowarzyszenia "Nad Białką"

3 Wspierających
 

Wpłać 500 zł lub więcej!

Brelok wydrukowany na wybudowanej drukarce (Logo FABLAB z jednej strony, z drugiej strony Twój napis), dodatkowo "Certyfikat FABLAB" z oryginalną pieczęcią woskową przesłany na twój adres pocztowy, twoje imię i nazwisko zostaną umieszczone na tablicy darczyńców w naszym FABLAB, stajesz się członkiem "wspierającym" Stowarzyszenia "Nad Białką" oraz Twoje imię i nazwisko lub logo Twojej firmy umieścimy na stronie naszej szkoły w zakładce o darczyńcach FABLAB-u

6 Wspierających
 
Pozostało: 10

Wpłać 750 zł lub więcej!

Otrzymasz wydrukowane na naszej drukarce elementy plastikowe do wybudowania takiej drukarki jak nasza + Brelok wydrukowany na wybudowanej drukarce (Logo FABLAB z jednej strony, z drugiej strony Twój napis), dodatkowo "Certyfikat FABLAB" z oryginalną pieczęcią woskową przesłany na twój adres pocztowy, twoje imię i nazwisko zostaną umieszczone na tablicy darczyńców w naszym FABLAB, stajesz się członkiem "wspierającym" Stowarzyszenia "Nad Białką" oraz Twoje imię i nazwisko lub logo Twojej firmy umieścimy na stronie naszej szkoły w zakładce o darczyńcach FABLAB-u

0 Wspierających
 

Wpłać 1000 zł lub więcej!

Brelok wydrukowany na wybudowanej drukarce (Logo FABLAB z jednej strony, z drugiej strony Twój napis), dodatkowo "Certyfikat FABLAB" z oryginalną pieczęcią woskową przesłany na twój adres pocztowy, twoje imię i nazwisko zostaną umieszczone na tablicy darczyńców w naszym FABLAB, stajesz się członkiem "wspierającym" Stowarzyszenia "Nad Białką" i Twoje imię i nazwisko lub logo Twojej firmy umieścimy na stronie naszej szkoły w zakładce o darczyńcach FABLAB-u oraz stajesz się członkiem "Honorowym" Stowarzyszenia "Nad Białką"

3 Wspierających
 

Wpłać 2000 zł lub więcej!

Brelok wydrukowany na wybudowanej drukarce (Logo FABLAB z jednej strony, z drugiej strony Twój napis), dodatkowo "Certyfikat FABLAB" z oryginalną pieczęcią woskową przesłany na twój adres pocztowy, twoje imię i nazwisko zostaną umieszczone na tablicy darczyńców w naszym FABLAB, stajesz się członkiem "wspierającym" Stowarzyszenia "Nad Białką" i Twoje imię i nazwisko lub logo Twojej firmy umieścimy na stronie naszej szkoły w zakładce o darczyńcach FABLAB-u, stajesz się członkiem "Honorowym" Stowarzyszenia "Nad Białką" oraz otrzymasz wydruk z drukarki wg Twojego projektu (konieczny kontakt) oraz specjalne zaproszenie do udziału w warsztatach.

0 Wspierających
 
Pozostało: 2

Wpłać 5001 zł lub więcej!

Brelok wydrukowany na wybudowanej drukarce (Logo FABLAB z jednej strony, z drugiej strony Twój napis), dodatkowo "Certyfikat FABLAB" z oryginalną pieczęcią woskową przesłany na twój adres pocztowy, twoje imię i nazwisko zostaną umieszczone na tablicy darczyńców w naszym FABLAB, stajesz się członkiem "wspierającym" Stowarzyszenia "Nad Białką" i Twoje imię i nazwisko lub logo Twojej firmy umieścimy na stronie naszej szkoły w zakładce o darczyńcach FABLAB-u, stajesz się członkiem "Honorowym" Stowarzyszenia "Nad Białką" oraz otrzymasz wydruk z drukarki wg Twojego projektu (konieczny kontakt) oraz specjalne zaproszenie do udziału w warsztatach. JEDYNY BONUS - pierwsze "dziewicze" wydruki z wybudowanej drukarki, którym będzie Twoje imię i nazwisko lub logo oraz specjalne podziękowania na apelach szkolnych i imprezach szkolnych.

0 Wspierających

O autorze

Stowarzyszenie Nad Białką

Stowarzyszenie Nad Białką

Wisła

Grupa nauczycieli i pracowników administracji Szkoły Podstawowej nr 2 w Wiśle Czarnem powołała do życia stowarzyszenie Nad Białką. Zadaniem stowarzyszenia jest wspieranie rozwoju placówki i poszerzanie oferty edukacyjnej szkoły. W ramach działalności stowarzyszenia w naszej szkole odbyło się już wiele warsztatów przeznaczonych dla naszych podopiecznych. Stowarzyszenie nie boi się nowych wyzwań i dlatego podejmuje coraz to ciekawsze i odważne przedsięwzięcia, poszerzając tym samym ofertę edukacyjną dla uczniów szkoły i mieszkańców Wisły Czarne.

Napisz wiadomość

Zgłoś patronat/mecenat

Aby zostać patronem lub mecenasem tego projektu, wyślij zgłoszenie korzystając z poniższego przycisku.