Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Eva Navrot

Eva Navrot

Poznań, Polska

EVA NAVROT- „ wokalistka o niezwykle charakterystycznym czarnym głosie, wprowadzająca słuchaczy w świat orientalnych brzmień i barw, głos o wyjątkowej ekspresji, a zarazem delikatności…”(GAZETA WYBORCZA)
Wokalistka, muzyk, współpracująca od wielu lat z muzykami jazzowymi oraz dj- mi, nagrała gościnnie swoje kompozycje na płytach takich artystów polskiej sceny klubowej, jak: Envee& Niewinni Czarodzieje (Kayax), Novika ( Kayax) oraz z nowatorami berlińskiej sceny klubowej, tj.: Slope ( Sonar Kollektiv, Jazzanova). Współpracująca niegdyś z teatrami poznańskimi- Teatrem Nowym w charakterze aktora- wokalisty, jak również z Teatrem Tańca grając i śpiewając w spektaklu „ CV” oraz teatrem alternatywnym Usta- Usta w Poznaniu; pomysłodawczyni i koordynator autorskich działań edukacyjno- artystycznych, takich jak m.in. Art Of Voice Studio czy Open Mic, które kształcą i promują utalentowanych wokalistów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10597 PLN z 10000 PLN

84 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 10.09.2017 22:10

Wydanie płyty autorskiej 'GOING HOME'

\"Going home\" przedpremierowo w Radio Poznań

Dodano 29.07.2017, godz. 20:44

Jutro o płycie "Going home" i trochę o kampanii jej wydania na Polak Potrafi będę rozmawiać z Wandą Wasilewską w programie "Piosenka ładnie napisana" o godz.15.00 w Radiu Poznań!
Będziecie mogli usłyszeć również przedpremierowo... po raz pierwszy... kilka utworów z płyty... !!!
Jestem bardzo podekscytowana tą sytuacją i ciekawa Waszych opinii na temat klimatu i energii dźwięków, które usłyszycie jako przedsmak albumu "Going home"!!!

Zapraszam zatem przed radioodbiorniki, do wyrażania swoich emocji, piszcie do mnie, komentujcie wywiad, potrzebuję Waszego feedback'u!!!!