Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Eva Navrot

Eva Navrot

Poznań, Polska

EVA NAVROT- „ wokalistka o niezwykle charakterystycznym czarnym głosie, wprowadzająca słuchaczy w świat orientalnych brzmień i barw, głos o wyjątkowej ekspresji, a zarazem delikatności…”(GAZETA WYBORCZA)
Wokalistka, muzyk, współpracująca od wielu lat z muzykami jazzowymi oraz dj- mi, nagrała gościnnie swoje kompozycje na płytach takich artystów polskiej sceny klubowej, jak: Envee& Niewinni Czarodzieje (Kayax), Novika ( Kayax) oraz z nowatorami berlińskiej sceny klubowej, tj.: Slope ( Sonar Kollektiv, Jazzanova). Współpracująca niegdyś z teatrami poznańskimi- Teatrem Nowym w charakterze aktora- wokalisty, jak również z Teatrem Tańca grając i śpiewając w spektaklu „ CV” oraz teatrem alternatywnym Usta- Usta w Poznaniu; pomysłodawczyni i koordynator autorskich działań edukacyjno- artystycznych, takich jak m.in. Art Of Voice Studio czy Open Mic, które kształcą i promują utalentowanych wokalistów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10597 PLN z 10000 PLN

84 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

105%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.09.2017.

Wydanie płyty autorskiej 'GOING HOME'

O projekcie

Kochani!!!

Po latach tworzenia i muzykowania spełnia się moje marzenie- nagranie i wydanie pierwszego autorskiego albumu pod tytułem "Going Home".To wyjątkowo ważna i intymna muzyczna opowieść o mnie, o moich pragnieniach i tęsknotach, którymi mogę nareszcie podzielić się z Wami.

Ta historia dojrzewała we mnie wiele lat i teraz, kiedy może ujrzeć światło dzienne, potrzeba mi wsparcia:

- tych, którzy na nią czekali i czekają…

- tych, którzy chcą poznać mnie bliżej…

- tych, którym bliska jest moja muzyczna wrażliwość...

- tych, którzy lubią wspierać ciekawe projekty…

- tych, którzy chcą być nie tylko odbiorcami, ale częścią projektu, a nawet więcej- jego ambasadorami!

Celem tego projektu jest pomoc w uzbieraniu funduszy na wydanie autorskiej płyty. Sesje nagraniowe w studio Splendor i Sława w Poznaniu dobiegają już końca, pozostanie mix i mastering materiału, zadbanie o projekt graficzny, redakcję i produkcję okładki oraz książeczki do płyty, wytłoczenie odpowiedniej ilości egzemplarzy płyt CD z nadrukiem i koszty ZAiKS-u.

Dużo jeszcze działań przede mną, ale będę walczyć o ich realizację, tak skutecznie, by ta płyta trafiła do Waszych domów.

Dlatego też bardzo liczę na Wasze wsparcie i pomoc!!!

 

O PROJEKCIE

Pod koniec grudnia ‘2016 podczas spontanicznych oraz zorganizowanych spotkań z wyjątkowo utalentowanymi muzykami zaczęliśmy tworzyć aranże do moich piosenek, które powstawały przez kilka ostatnich lat.

Pojawiły się niespotykane współbrzmienia, ciekawe pomysły aranżacyjno-interpretacyjne i interakcje głosu z instrumentami. Harmonijne zestawienie instrumentarium akustycznego i elektronicznego (przy czym elektronika potraktowana jest bardzo organicznie) i minimalizm, który tworzy swego rodzaju trans, mogą mocno oddziaływać na słuchacza.

Materiał na płytę jest zbiorem bardzo zróżnicowanych futurystycznych opowieści muzycznych zabierających słuchacza w zaskakujące obszary dźwiękowe, to eklektyczna mieszanka brzmień analogowych, ciepłych, przestrzennych, jak i nowoczesnych, zdecydowanych, których bogata kolorystyka kontrastuje z minimalnymi środkami wykonawczymi.

"Poezja niedopowiedzeń, nieoczywista, frapująca, nowatorska, inspirująca..." Maciej Flaczyński ( kompozytor, gitarzysta Gentle Jazz Trio, Holofony, d-j Konik Morski)

"Tego materiału trzeba wysłuchać od początku do końca, wtedy podróżujący wysiądzie w docelowym miejscu, w które zabiera nas wokalistka. Podróż ta nie będzie zawsze taka sama. Tajemniczy charakter muzyki może wywoływać w przypadku kilkukrotnego słuchania całkiem różny odbiór. Skutkiem tego, płyta nieprędko się znudzi i za każdym razem będzie ją można odkrywać na nowo." Paweł Rogoża (kompozytor, twórca muzyki do spektakli teatralnych, saksofonista Light Coorporation)

 EVA NAVROT- „ wokalistka o niezwykle charakterystycznym czarnym głosie, wprowadzająca słuchaczy w świat orientalnych brzmień i barw, głos o wyjątkowej ekspresji, a zarazem delikatności…”(GAZETA WYBORCZA)

Wokalistka od wielu lat współpracująca z artystami polskiej i berlińskiej sceny muzycznej, muzykami jazzowymi oraz dj- mi, tj.: Mietek Szcześniak, Marysia Sadowska, Jacek Piskorz, Rebeka, Daniel Paul Hoffmann, Hans Schlaf, Novika, Envee; nagrała swoje kompozycje na płytach takich artystów polskiej sceny klubowej, jak: Envee & Niewinni Czarodzieje (Kayax), Novika "Polskie leniwe serwuje Novika" (Kayax) oraz z nowatorami berlińskiej sceny klubowej, tj.: Slope "Komputa Groove" (Sonar Kollektiv, Jazzanova), support'owała koncert Grażyny Auguścik (Porsche Open Music ‘2007), wystąpiła na festiwalu Jazz nad Odrą (‘2013); pojawiła się na jednej z Edytą Górniak, Mietkiem Szcześniakiem, Kubą Badachem, Marysią Sadowską, Kasią Wilk, Hanią Stach, Kasią Rościńską; współpracująca niegdyś z teatrami poznańskimi- Teatrem Nowym w charakterze aktora- wokalisty, jak również z Teatrem Tańca grając i śpiewając w spektaklu „ CV” oraz teatrem alternatywnym Usta- Usta w Poznaniu; pomysłodawczyni i koordynator autorskich działań edukacyjno- artystycznych, takich jak m.in. Art Of Voice Studio czy Open Mic, które kształcą i promują utalentowanych wokalistów.

https://www.youtube.com/watch?v=GDfcP9WmKm8

https://www.youtube.com/watch?v=cku9yP5yKTQ

https://open.spotify.com/album/7fkykFtsVSHw5kguBcvslu

https://www.youtube.com/watch?v=OrKdeA94qtU

BUDŻET PROJEKTU:

Całkowity koszt wydania płyty to około 30.000 zł.

Tak więc kwota 10.000 zł, którą będę chciała z Waszą pomocą zebrać nie pokryje wszystkich koniecznych wydatków, jednak pomoże mi zbliżyć się do spełnienia marzenia o mojej pierwszej autorskiej płycie!

Będę chciała ją przeznaczyć na:

1.Sesje nagraniowe w studio Splendor i Sława w Poznaniu.

2.Miksy utworów w studio Splendor i Sława w Poznaniu.

3.Mastering płyty.

Jeśli uda się zebrać 120% funduszy przeznaczę je na projekt graficzny okładki i książeczki albumu "Going home"!

Jeśli uda się zebrać 130% funduszy przeznaczę je na sesję fotograficzną do książeczki albumu "Going home"!

Jeśli uda się zebrać 150% funduszy przeznaczę je na realizację teledysku do utworu promującego album "Going home"!

 

 DLACZEGO CROWDFUNDING

Od zawsze najważniejsi dla mnie byli i są moi odbiorcy, to dzięki Wam funkcjonuję na rynku muzycznym tyle lat, mogę czerpać radość i satysfakcję z tworzenia oraz muzykowania, to Wy dajecie mi nadzieję, że to, co robię ma sens, a nawet Wam się podoba i to Wy jesteście celem moich wszystkich działań muzycznych.

Dlatego pragnę zaprosić Was do współtworzenia i wsparcia wydania mojego debiutanckiego krążka, ponieważ to będzie Wasza płyta, na której ja zaśpiewam!!!

 NAGRODY

Przygotowałam dla Was garść atrakcyjnych niespodzianek i prezentów będących w zasięgu Waszej ręki, które otrzymacie za wsparcie mojego projektu!!!

PARTNERZY, PATRONI, MECENASI PROJEKTU:

STUDIO NAGRAŃ SPLENDOR I SŁAWA http://www.splendorislawa.pl/

MATBET http://matbet.pl/

DAVE STUDIO http://davestudio.pl/index.html

MANDALAS TO ENJOY https://www.facebook.com/mandalastoenjoy/

CZESANKA http://czesanka.com/

GAZETA WYBORCZA http://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,21996322,wokalistka-ewa-nawrot-sobote-spedzi-w-studiu-nagran-cykl-co.html

TERMIN REALIZACJI: Sierpień '2017

KONTAKT:

Email: eva.navrot@o2.pl

Facebook: https://www.facebook.com/ewa.nawrot.31

https://www.facebook.com/Eva-Navrot-Fanpage-140176879385982/

 

Media o Twoim projekcie:

Wokalistka Ewa Nawrot sobotę spędzi w studiu nagrań [CYKL: Co pani robi w weekend]

poznan.wyborcza.pl | 2017-06-23

W sobotę jestem umówiona z muzykami i producentem w studiu nagrań. Będziemy słuchać materiału, który przygotowałam na moją pierwszą autorską płytę, będącą efektem wielu lat pracy. Przedyskutujemy go, dokonamy ostatnich szlifów.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.09.2017 22:10