Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Krzysztof Kalarus

Krzysztof Kalarus

Gorzów Wlkp./Poznań

Student Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, miłośnik gór oraz rowerowych podróży. Próbuje swych sił w dziedzinie fotografii oraz wspinaczki, lubi dobrą książkę i oryginalną muzykę. Obecnie większość czasu spędza myślami na Bałkanach;)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy:


13 Wspierający

21% Postęp

536 PLN z 2500 PLN

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania, model "wszystko albo nic", zbiórka będzie aktywna do 29.05.2013

Europa na dwóch kółkach. Bałkany

O projekcie

 eundk

Europa na dwóch kółkach. Bałkany” to projekt, który na pierwszy rzut oka nie wydaje się skomplikowany: 6 000 kilometrów, 19 państw, 2 miesiące i 1 człowiek, który chcę przejechać tę trasę na rowerze.
Moja pasja do podróżowania rowerem rozwijała się od najmłodszych lat. Na początku pojechałem do sąsiedniej miejscowości, później odwiedziłem sąsiednie województwa, a następnie kilkudniowe wyjazdy nad morze czy w góry. W poprzednim roku narodziła się nowa idea aby przejechać rowerem przez wszystkie bałkańskie państwa.
Całodniowa jazda w najtrudniejszych warunkach, spanie pod gołym niebem tam gdzie zastanie noc to rzeczy, których już doświadczałem podczas poprzednich wyjazdów. Tak daleka wyprawa to wielkie wyzwanie ale nie boję się go podjąć, ponieważ wiem,że to będzie podróż, która na pewno pozostanie w mojej pamięci na całe życie.
Żadna wycieczka wykupiona w biurze podróży nie zapewnia tak wielu atrakcji, tylu nowych doświadczeń i widoku tylu ciekawych oryginalnych miejsc.

Mój środek transportu

Chociaż ma już swoje lata, na pewno mnie nie zawiedzie.

zdjęcie do opisu

Trasa

Mam zamiar wyruszyć z Międzylesia w Dolinie Kłodzkiej ,gdzie dotrę koleją. Podczas 60-dniowego wyprawy odwiedzę następujące kraje:
- Czechy
- Austria
- Węgry
- Słowenia
- Włochy
- Chorwacja
- Bośnia i Hercegowina
- Serbia
- Czarnogóra
- Kosowo
- Albania
- Macedonia
- Grecja
- Turcja
- Bułgaria
- Rumunia
- Mołdawia
- Ukraina
- Słowacja
Podróż planuję zakończyć pod naszymi pięknymi wierchami, w Zakopanem.

Na mapie przedstawiam przybliżoną drogę mojej wyprawy. Przebieg tak długich wypraw nie jest do końca przewidywalny, dlatego w trakcie może on ulec niewielkim zmianom.

mapa do opisu

Cel projektu

Pragnę odkrywać nowe miejsca, poznawać różnorodność kulturową Bałkanów, spotkać wielu ciekawych ludzi i zrobić mnóstwo wyjątkowych zdjęć. Chciałbym również zachęcać młodych ludzi do aktywnego spędzania czasu oraz alternatywnych sposobów podróżowania. Mam nadzieję zainspirować innych do podróży w miejsca mniej popularne i jeszcze niedocenione. Moim celem jest także zmotywowanie jak największej liczby osób do realizowania swoich marzeń i rozwijania pasji.

Wsparcie finansowe

Zebrane fundusze chciałbym przeznaczyć na :
- kamera (aby moje filmiki z podróży mogły być w lepszej jakości)
- akcesoria rowerowe
- mapy/przewodniki
- koszty podróży

Aby projekt mógł zostać zrealizowany muszę uzbierać minimum 2,5 tys. zł.
Każda, nawet najdrobniejsza wpłata przybliży mnie do urzeczywistnienia mojego marzenia!

Dzięki wsparciu mojego projektu otrzymujesz:
- możliwość stania się częścią nietypowej i ciekawej inicjatywy,
- zdjęcia z Twoim logo w nietypowych miejscach,
- logo Twoje lub Twojej firmy na mojej koszulce i namiocie lub sakwach,
- promocję Twojej firmy na portalach społecznościowych

Pojedź ze mną

Co kilka dni będę umieszczać na facebook'u krótką relację i zdjęcia z kolejnych etapów podróży. Dzięki temu, na bieżąco będzie można śledzić postępy wyprawy.

Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/EuropaNDK

 

 

 

 

 

13

Wspierających

536 zł

Z całkowitej kwoty 2500 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany jeśli do 00:00 29.05.2013 otrzyma co najmniej 2500 zł wsparcia

Wesprzyj projekt

Wpłać 1 zł lub więcej!

Dozgonna wdzięczność dla osób wspierających mój projekt.

1 Wspierający
 

Wpłać 5 zł lub więcej!

Nagroda przewidziana w poprzednim progu + imienne podziękowania na portalach społecznościowych

1 Wspierający
 

Wpłać 10 zł lub więcej!

Podziękowanie w napisach końcowych krótkometrażowego filmiku z wyprawy + najciekawsze zdjęcia przesłane w formie online + udział w losowaniu dwóch koszulek z logo wyprawy.

3 Wspierających
 

Wpłać 30 zł lub więcej!

Nagroda przewidziana w poprzednim progu + pocztówka wysłana z wybranego przez wspierającego kraju + dodatkowo w drodze losowania zostanie wybrana jedna osoba z tego progu, która otrzyma unikatowy kubek z logo wyprawy

1 Wspierający
 
Pozostało: 40

Wpłać 50 zł lub więcej!

Podziękowanie w napisach końcowych krótkometrażowego filmiku z wyprawy + najciekawsze zdjęcia przesłane w formie online + 2 pocztówki wysłane z wybranego przez wspierającego kraju + muszelka przywieziona z jednego z czterech mórz (Adriatyckiego, Egejskiego, Marmara, Czarnego) wybranego przez wspierającego + udział w losowaniu dwóch koszulek z logo wyprawy.

0 Wspierających
 
Pozostało: 19

Wpłać 100 zł lub więcej!

Podziękowanie w napisach końcowych krótkometrażowego filmiku z wyprawy + najciekawsze zdjęcia na płycie CD + 3 pocztówki wysłane z wybranych przez wspierającego krajów + 4 muszelki przywiezione z czterech mórz (Adriatyckiego, Egejskiego, Marmara, Czarnego) + udział w losowaniu dwóch koszulek z logo wyprawy.

1 Wspierający
 
Pozostało: 19

Wpłać 250 zł lub więcej!

Podziękowanie w napisach końcowych krótkometrażowego filmiku z wyprawy + informacja o wsparciu przez osobę/ firmę na portalu społecznościowym oraz w podsumowaniu wyprawy + możliwość zamieszczenia swojego logo na bagażu rowerowym (4x4cm) + najciekawsze zdjęcia i filmik krótkometrażowy na płycie CD + 4 pocztówki wysłane z wybranych przez wspierającego krajów + 4 muszelki przywiezione z czterech mórz (Adriatyckiego, Egejskiego, Marmara, Czarnego) + unikatowy kubek z logo wyprawy + udział w losowaniu dwóch koszulek z logo wyprawy.


1 Wspierający
 
Pozostało: 1

Wpłać 333 zł lub więcej!

Podziękowanie w napisach końcowych krótkometrażowego filmiku z wyprawy + informacja o wsparciu przez osobę/ firmę na portalu społecznościowym, w podsumowaniu wyprawy + możliwość zamieszczenia swojego logo na bagażu rowerowym (6x6cm) + najciekawsze zdjęcia i filmik krótkometrażowy na płycie CD + 4 pocztówki wysłane z wybranych przez wspierającego krajów + unikatowy kubek z logo wyprawy + udział w losowaniu dwóch koszulek z logo wyprawy. + jedyna w swoim rodzaju mapa Bałkanów (91 x 75cm) stworzona specjalnie do zaplanowania wyprawy

0 Wspierających
 
Pozostało: 5

Wpłać 500 zł lub więcej!

Podziękowanie w napisach końcowych krótkometrażowego filmiku z wyprawy + informacja o wsparciu przez osobę/ firmę na portalu społecznościowym, w podsumowaniu wyprawy + możliwość zamieszczenia swojego logo na bagażu rowerowym (6x6cm) + najciekawsze zdjęcia i filmik krótkometrażowy na płycie CD + 4 pocztówki wysłane z wybranych przez wspierającego krajów + unikatowy kubek z logo wyprawy + wyjątkowa koszulka z logo wyprawy + upominek niespodzianka przywieziony z wyprawy + możliwość wykonania specjalnych zdjęć (konieczność akceptacji przez uczestnika wyprawy) z wybranych przez wspierającego krajów

0 Wspierających
 
Pozostało: 2

Wpłać 1000 zł lub więcej!

Możliwość umieszczenia dowolnego loga na sakwach o wymiarach 27cm x 21cm + najlepsze zdjęcia z wyprawy i filmik krótkometrażowy na płycie CD + możliwość wykonania specjalnych zdjęć (konieczność akceptacji przez uczestnika wyprawy) z wybranych przez wspierającego krajów + szczególne podziękowania w krótkometrażowego filmiku z wyprawy oraz w mediach+ informacja o wsparciu przez osobę/ firmę w podsumowaniu wyprawy.


0 Wspierających
 
Pozostało: 1

Wpłać 1500 zł lub więcej!

Możliwość umieszczenia dowolnego loga na koszulkach kolarskich uczestnika wyprawy + możliwość umieszczenia dowolnego loga na wyprawowym namiocie + najlepsze zdjęcia z wyprawy i filmik krótkometrażowy na płycie CD + możliwość wykonania specjalnych zdjęć (konieczność akceptacji przez uczestnika wyprawy) z wybranych przez wspierającego krajów + szczególne podziękowania w krótkometrażowego filmiku z wyprawy oraz w mediach + informacja o wsparciu przez osobę/ firmę w podsumowaniu wyprawy.


0 Wspierających

O autorze

Krzysztof Kalarus

Krzysztof Kalarus

Gorzów Wlkp./Poznań

Student Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, miłośnik gór oraz rowerowych podróży. Próbuje swych sił w dziedzinie fotografii oraz wspinaczki, lubi dobrą książkę i oryginalną muzykę. Obecnie większość czasu spędza myślami na Bałkanach;)

Napisz wiadomość

Zgłoś patronat/mecenat

Aby zostać patronem lub mecenasem tego projektu, wyślij zgłoszenie korzystając z poniższego przycisku.