Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Patryk Klimczak

Patryk Klimczak

Ostrów Wielkopolski, Polska

Jestem człowiekiem który od dawna poszukiwał swojego miejsca na tej ziemi, odnalazłem je właśnie pośród natury i chce to propagować, zdrowe odżywianie, masaże, czy ziołolecznictwo są mi tak bliskie, że mam chęć nieść do ludzi tą wiedzę jak i same umiejętności.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

360 PLN z 45000 PLN

2 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.08.2016.

Etnomedica - miejsce gdzie natura wygrywa

O projekcie

Mamy zamiar stworzyć centrum zdrowia naturalnego w którego skład będzie wchodzić:

Sklep - (internetowy i stacjonarny) Czy wyobrażacie sobie sklep z żywnością zdrową, wegańską, bezglutenową, bezcukrową i naturalnymi suplementami w niskich cenach? 30-50% taniej niź w innych sklepach! Gdzie, zamiast obsługi klienta będziecie witani jak w domu? Sklep w którym będziecie mogli skosztować warzyw i owoców z całego świata? My też przez długi okres czasu myśleliśmy, że te wszystkie diety są synonimem drogich produktów. Dodatkowo, część pieniędzy z utargu przeznaczona będzie na szczytny cel. Olewamy powszechne schematy i tworzymy sklep od ludzi - dla ludzi!

Miejsce ceremonii - Tajemnicza nazwa, a zasada działania tak prosta. Miejsce w którym będziemy robić Wam dobrze. ;)  Będziecie mieć do dyspozycji szereg zabiegów i masaży z całego świata, żeby poprawić swoją energie i nastawić się pozytywnie do życia. Wykorzystujemy do tego świecie do masażu, moksy, pałki, kamienie, misy tybetańskie, kryształowe  i wiele wiele innych cudownych narzędzi. Dodatkowo sala będzie wykorzystywana do ćwiczeń jogi, czy medytacji. 

Zakład drewniarski - Kochamy naturę, kochamy też naturalność, uwielbiamy dźwięki które można uzyskać za pomocą instrumentów, dlatego właśnie drewno jest nam tak bliskie, można z niego tworzyć cuda. Naszym głównym celem jest nauka i tworzenie instrumentów etnicznych i naczyń np. takich jak do yerby. Każdy będzie mógł przyjść i nauczyć się jak z kawałka drewna zrobić co tylko mu w głowie zaświta.

Wykładownia -  Będziemy jeździć niczym nomadzi, od miasta do miasta i wykładać Wam wiedzę i produkty które oferujemy, dlatego nie będziecie musieli przyjeżdżać do nas, a my przyjedziemy do Was. A z czym dokładnie będziemy jeździć? Przede wszystkim chcemy organizować wykłady na które będziemy zapraszać znakomitych gości którzy siedzą w tym po uszy. Tematyka wykładów będzie szeroka, ziołolecznictwo, ajurweda, medycyna chińska, weganizm, zdrowy tryb życia i wszystko co wiąże się z naszymi działami, ale to nie wszystko. Drugą bardzo ważną rzeczą jest to, że będziemy jeżdzić z warsztatami gdzie nauczycie się jak prosto zrobić własne kosmetyki bez chemii, jak smacznie i zdrowo gotować wegańsko, czy witariańsko i wiele, wiele innych.

Praktycznie cała kwota ma być przeznaczona na pozyskanie towaru najlepszej jakości i najniższej ceny. Takie rzeczy niestety kosztują duże pieniądze, jednak dają nam możliwość zbicia ceny jak najniżej się da ;), a da się na prawdę dużo! A dodatkowo za zebraną kwotę chcemy uzbroić się w potrzebny sprzęt, żeby robić Wam dobrze :)

Każdy darczyńca będzie mógł zawsze liczyć nas! Bo dzięki Wam, stworzymy coś razem, coś wielkiego.

 

Jeżeli uda się nam zebrać większą kwotę, to i ceny produktów będą jeszcze mniejsze, dodatkowo zaopatrzymy się w biorezonans i inne urządzenia które będą do dyspozycji na naszych wykładach i zajęciach. Każda dodatkowo złotówka to jeszcze szybszy rozwój naszego centrum!

 

Na samym początku powstanie baza, a po pewnym czasie zaczniemy nasze centrum rozbudowywać. Marzy nam się stworzenie małego azylu wypoczynkowego, gdzie każdy będzie mógł przyjechać pobyć z nami trochę, nauczyć się wielu rzeczy, miło spędzić czas przy masażach, podreperować zdrowie i przede wszystkim naładować baterie :) Wierzymy, że nam się to uda! ;)

 

Bo Polak potrafi ;) Nie chcemy być ograniczani przez żadne instytucje, chcemy robić to na czym się znamy i co kochamy, a dzięki temu, że tworzycie to z nami możecie czuć się, że to jest też Wasz projekt. Bo robimy to przede wszystkim dla Was, żeby zakończyć rezim cenowy i zmienić podejście do "klienta", a dodatkowo szerzyć zdrowie i szczęście!

Jak najszybciej! Po zakończeniu zbiórki jak najszybciej realizujemy prezenty dla naszych współtwórców projektu. Oczywiście, z każdym z osobna porozmawiamy i dogadamy się co do terminu, tak, żeby każdy był szczęśliwy.

Główny pomysłodawca całego projektu, zafascynowany naturą i naturalnymi metodami leczenia. Fanatyk zdrowego odżywiania. Wierzy, że możemy żyć bez chemii i w zgodzie z naturą. Badacz zapomnianej medycyny etnicznej. 

 Bezcukrowa mama weganka, blogerka płodząca kolejne bezmięsne przepisy na blogu Taste Me!. Dla niej najważniejsze, żeby było tanio, bez cukru, wegańsko i pysznie!

Robert I Ola, nasi przyjaciele którzy pomagają nam ogarnąć cały projekt, zajmują się masażami energetycznymi i misami kryształowymi, dodatkowo pracują nad samodoskonaleniem się.

 

I wiele innych osób, które pomagają nam w tworzeniu tego centrum.

Jeżeli chcesz o coś się dopytać, jeżeli coś Cię męczy pisz śmiało!

Znajdziesz mnie na FACEBOOKU 

Możesz zawsze napisać mi list ;) kontakt@etnomedica.pl

Albo po prostu napisać za pomocą Polak Potrafi. ;)

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.08.2016 10:10