Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Agata Stanisz

Agata Stanisz

Poznań

dr, antropolożka, fotografka, bloggerka i fieldrecordist. Adiunkt w Instytucie Etnologii i Antropologii UAM w Poznaniu, członkini The Freesound Project koordynowanego przez MTG przy Universitat Pompeu Fabra w Barcelonie oraz platformy fieldrecordingu Sounds of Europe. Badaczka terenowa w nurcie antropologii na miejscu. Autorka wieloletnich projektów internetowych takich jak: Miasto Dźwięków, Palimpsest Maps, Transportodrone czy Antropofon. Propagatorka wolnego dostępu, wolnej kultury oraz działań uwalniających naukę ze świata akademickiego.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6888 PLN z 5000 PLN

101 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

137%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.07.2014.

Etnografowie w terenie: wystawa

SUKCES! ETNOGRAF POTRAFI!

Dodano 07.07.2014, godz. 20:36

Jesteśmy niewiarygodnie szczęśliwi, że nasz projekt na portalu Polak Potrafi zakończył się sukcesem. Kończymy z 135% normy, co oznacza, że uzbieraliśmy nieco więcej zakładanej sumy o 1888 złotych! Udało nam się także "uzbierać" 101 darczyńców i zgodnie z obietnicą, każdy z nich zostanie oficjalnym patronem jednej z fotografii, które zostaną pokazane w czasie listopadowej wystawy. Informacja o patronacie znajdzie się w towarzyszącej wystawie publikacji. Każde zdjęcie zostanie podpisane imieniem i nazwiskiem patrona.

Chcemy złożyć Wam ogromne podziękowania za Wasze wsparcie. Bez Was, w większości nasi przyjaciele, znajomi, studenci, nie udałoby się. Uważamy, że jest to bardzo pozytywny sygnał, zielone światełko, które pozwoli rozkręcić się pozornie hermetycznym projektom etnograficznym czy antropologicznym. Sądzimy też, że przez ostatnie 35 dni (trwania projektu) udowodniliśmy coś sobie - jesteśmy solidarni i z pewnością możemy na siebie liczyć!

Ściskamy Was: Agata Stanisz i Anna Weronika Brzezińska

Dodano: 08.07.2014, 8:38
  justynasn
justynasn
jesteście bombowe!!!!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.07.2014 18:06