Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

mariusz.dcky

mariusz.dcky

Warszawa

Mariusz Długołęcki - aplikant notarialny, mieszkający i pracujący w Warszawie. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Uniwersytetu Las Palmas de Gran Canaria w Hiszpanii.
Zapalony motocyklista i domorosły mechanik-majsterkowicz.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16 PLN z 66000 PLN

3 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 19.05.2019 22:10

ELECTRO FSO 125p ELEKTRYCZNE AUTO MADE IN PL

O projekcie

Witam wszystkich!

Na wstępie chciałem się przedstawić i powiedzieć kim jestem. Nazywam się Mariusz Długołęcki, jestem aplikantem notarialnym, pracuję i mieszkam w Warszawie. Motoryzacja pasjonuje mnie od najmłodszych lat i postanowiłem wyjść z poniższą inicjatywą. Jeśli się uda - będzie super :)

Dużo mówi się o polskim aucie elektrycznym, które powstaje już kilka ładnych lat. Nasze Polskie FSO powstanie w 1 miesiąc.

Bazą projektu jest już gotowe FSO 125p, w miarę ładnie pospawane i pomalowane. Zdjęcia poniżej.

Celem projektu jest przerobienie tego auta na elektryczne o dużej mocy. Mam zamiar uczynić to we współpracy z firmami specjalizującymi się w tego typu przeróbkach, aby cała operacja zakończyła się w ciągu 1 miesiąca. Będę robić wszystko jak najtaniej i jak najlepiej.

Krótko zwięźle i na temat:

- zakup i montaż silnika o mocy co najmniej 150 KW  wraz z osprzętem

- zastąpienie skrzyni biegów przekładnią

- montaż baterii

- opcjonalnie osadzenie wszystkiego na wyspawanej ramie, ponieważ seryjna buda nie da rady

- montaż baterii, które mam zamiar zaimportować prywatnie z Chin ponieważ są najdroższe ( z pomocą przyjdzie priority line ;) )

- dostosowanie zawieszenia pod ramę

- klimy nie będzie :)

Otrzymane pieniądze pójdą na zakup i montaż wszystkich rzeczy wymienionych powyżej. Na wszystko będą rachunki. Jeśli będzie nadwyżka - zostanie wykorzystana na poprawę strony wizualnej.

Bez crowdfundingu takie projekty nie mają szans realizacji, ponieważ wielu ludzi ma pomysły ale nie ma środków na ich realizację - dlatego wybrałem polakpotrafi.pl 

Realizacja nagród przewidzianych w projekcie następować będzie niezwłocznie po jego ukończeniu. Będę osobiście kontaktować się aby ustalać dogodne terminy na ich realizację.

Jeśli zbiórka zakończy się sukcesem, to zapraszam wszystkie firmy i osoby, które siedzą w temacie do przesyłania ofert, podpowiedzi i sugestii.

Dzięki!