Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Paweł Kobielus

Paweł Kobielus

Opolnica , Wieprz

Rolnik i ogrodnik ekologiczny. 25 lat temu założył gospodarstwo ekologiczne Brzozowy Gaj, a obecnie współtworzy Ekoosadę Bardo. Zajmuje się uprawą, przetwarzaniem warzyw, owoców i zbóż w jakości bio. Propaguje na co dzień samowystarczalność i zdrowy styl życia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

35564 PLN z 35000 PLN

278 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.12.2014.

EKOOSADA - odbudowa domu

Wsparcie od OSBN

Dodano 08.12.2014, godz. 14:12

OSBN - Ogólnopolskie Stowarzyszenie Budownictwa Naturalnego wsparło nas po raz kolejny rozpowszechniając informację o naszej akcji na swoim fanpage'u. Serdecznie za Wasz apel dziękujemy!

"Drodzy przyjaciele zachęcamy was do solidarnego wsparcia kampanii odbudowy domu w Eko Osadzie Bardo na portalu http://polakpotrafi.pl/projekt/ekoosada ZOSTAŁY 3 DNI i jeszcze sporo do uzbierania. Więcej o przyczynach pożaru dowiecie się ze strony. My dla uspokojenia przesyłamy wam link o tym że nie tak łatwo spalić wykończony dom.
Straw Bale Firetests http://esbg2015.eu/straw-bale-firetests/
Paweł mimo tej tragedii nadal chce odbudować dom w technologi straw bele co świadczy o jego całkowitym zaufaniu że to właściwa technologia."

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.12.2014 09:09