Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Paweł Kobielus

Paweł Kobielus

Opolnica , Wieprz

Rolnik i ogrodnik ekologiczny. 25 lat temu założył gospodarstwo ekologiczne Brzozowy Gaj, a obecnie współtworzy Ekoosadę Bardo. Zajmuje się uprawą, przetwarzaniem warzyw, owoców i zbóż w jakości bio. Propaguje na co dzień samowystarczalność i zdrowy styl życia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

35564 PLN z 35000 PLN

278 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.12.2014.

EKOOSADA - odbudowa domu

Wspiera nas Cohabitat

Dodano 06.12.2014, godz. 17:08

Serdeczne dzięki za cenne wsparcie od organizacji "Cohabitat", która na swoim fanpage'u https://www.facebook.com/CohabitatGroup zamieściła poniższy post. A nasza akcja osiąga zawrotne przyspieszenie - dziś wsparły nas już 32 osoby i mamy blisko 14,5 tys. zł! Dziękujemy wszystkim Świętym Mikołajom Zostało 5 dni, przyłączcie się koniecznie! Pamiętajcie, Paweł dostanie wszystko (35 tys. zł) albo nic.

Drodzy fani,

jest człowiek w potrzebie, pionier samowystarczalności, zdrowego rolnictwa, budowania naturalnego, jeden z inicjatorów ruchu ekowioskowego i samodzielnego konstruowania.

Paweł stracił w pożarze dom będący w trakcie budowy. Mimo iż budynki naturalne ze słomy nie płoną jeśli są ukończone (http://esbg2015.eu/straw-bale-firetests/) to jest krótki moment kiedy trzeba zachować szczególną ostrożność, jest to chwila przed otynkowaniem. Paweł niestety popełnił błąd. Jest to błąd wylewający kubeł zimnej wody tak naprawdę na całe środowisko. Wydaje nam się, że wobec braku czujności na większości budów w Polsce, wszędzie mogło się to zdarzyć. Padło na Pawła. Jako duża społeczność możemy się teraz wykazać solidarnością i czerpać mądrość z cudzych błędów.

http://polakpotrafi.pl/projekt/ekoosada

Niech ten przypadek będzie nauczką nie tylko dla Pawła, ale dla wszystkich, którzy marzą o pięknym naturalnym domu budowanym samodzielnie. Pomóżmy Pawłowi odbudować nie tylko dom, ale również wiarę w to, że warto być pionierem.

Od Cohabitatu właśnie wysyłamy wsparcie. Napisz w komentarzu jeśli również wysyłasz. Zostało ostatnie 5 dni. Jest nas tutaj aż 42 tysiące i mamy wspólnie moc zmieniania rzeczywistości. Udostępnij dalej, zróbmy Pawłowi kolektywny prezent od fanów budowania naturalnego. Jeśli stać Cię tylko na złotówkę - będzie to bardzo cenne.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.12.2014 09:09