Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Lucy & Tom

Lucy & Tom

Koszalin, Poland

Lucy & Tom to duet muzycznych podróżników. Grają stare piosenki z różnych zakątków świata. Szaleją za kawą-zalewajką i lodami o smaku macadamia. W tym roku planują wydać płytę z piosenkami Edith Piaf i jej przyjaciół.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

9041 PLN z 8888 PLN

50 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.11.2017.

Edith Piaf i Przyjaciele - francuskie piosenki

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

Projekt "Edith Piaf Et Ses Amis" (Edith Piaf i Przyjaciele") duetu Lucy & Tom w Radiu Koaszalin obejmuje nagranie i wydanie płyty z piosenkami wykonywanymi przez Edith Piaf i innych artystów, przyjaciół Piaf. Na płycie, obok piosenek, znajdą się fragmenty monodramu "Le Bel Indifferent" ("Piękny obojętny") Jean'a Cocteau wraz z autorską ilustracją muzyczną Lucy & Tom'a. Wewnątrz pudełka, w książeczce dołączonej do wydania, znajdą się fotografie autorstwa Lucy - street art czyli fotografia uliczna, przedstawiająca Paryż widziany oczami żyjącej w tym czasie, w tym mieście artystki (Lucy). Premiera płyty odbędzie się 19 grudnia 2017 w Polskim Radiu Koszalin. Jest to data nieprzypadkowa - 102. urodziny Edith Piaf!

 

 

Na co zbieramy fundusze?

 

Zbieramy na nagranie i wydanie płyty "Edith Piaf Et Ses Amis"

 

Koszty bezpośrednio związane z projektem to:

- sesja nagraniowa

- postprodukcja, tzw. miks

- mastering (przygotowanie płyty do tłoczenia)

- licencje ZAiKS

- przygotowanie graficzne

- tłoczenie płyt, drukowanie 

 

Dzięki uprzejmości Polskiego Radia Koszalin, nagrania w studiu im. Czesława Niemena są współfinansowane przez Radio. Koszty postprodukcji i masteringu, licencji ZAiKS oraz produkcji płyt dają kwotę wyższą niż ta określona na stronie naszego projektu PolakPotrafi. Całość jest dofinansowana również przez nas prywatnie oraz przez sponsorów - firmy i instytucje.

 

 

 

Reportaż TV MAX z koncertu 100 Lat Edith!

Jeżeli przekroczymy 150% celowanej kwoty, wówczas będziemy mogli pozwolić sobie na wydanie ekskluzywnej, limitowanej serii na płytach winylowych!

 

 

Każde zasilenie konta naszego projektu jest wspaniałym gestem, który umożliwia nam zajmowanie się tym, co dla nas najcenniejsze, za który DZIĘKUJEMY!... ...i wysyłamy małe (lub duże) co nieco :o)

 

Jeżeli podoba Wam się nasz projekt i chcecie nam pomóc w jego realizacji, prosimy o udostępnianie!

 

Z góry dziękujemy za wsparcie i zapraszamy do śledzenia naszego profilu na facebooku!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.11.2017 22:10