Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Edilson Sanchez

Edilson Sanchez

Katowice

Urodził się 11 maja 1972r w Bogocie. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach ( Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, gitara basowa). Basista, wokalista, pedagog. Od 2005 roku mieszkający w Polsce. Założyciel i lider dwóch zespołów: Edi Sanchez Qurtet i The Latin Lovers. Projekt Edi Sanchez Quartet doczekał się swojej płyty z autorskimi aranżacjami (2010 r.), utrzymanej w stylistyce latin jazz. Natomiast The Latin Lovers to typowo salsowy projekt.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

9152 PLN z 8888 PLN

59 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.03.2015.

Teledysk Salsa Silesia

O projekcie

 

EDI SANCHEZWitam Was!

 

Nazywam się Edi Sanchez, pochodzę z Kolumbii, od dziewięciu lat jestem w Polsce. Znalazłem tu swoją rodzinę, dom, przyjaciół - swoje miejsce na ziemi, a moja muzyka zabierze Was w gorącą podróż po Kolumbii. Poznajcie mój Świat.

 

 
 
CEL PROJEKTU

 

 Amigos jesteście Wielcy!

Mamy ponad 100 %

 

 

Ci którzy nie zdążyli mają jeszcze kilka godzin by stać się współproducentami teledysku. Możemy osiągnąć kolejny próg: 10 000 zł i zamiast 1 filmu zrobić 2!!!

 Wtedy płytę DVD wzbogaciłby kilkuminutowy dodatek "making off"

 Do Dzieła !

Edi

 

 

Wierzę, że każdemu z nas należy się szansa. Szansa na spełnienie swojego marzenia. Moim jest nakręcenie profesjonalnego autorskiego teledysku do muzyki w ukochanym gatunku muzycznym, jakim jest salsa.

Sam nie jestem w stanie tego zrobić dlatego zwracam się z prośbą do Was, bo od Was tak naprawdę zależy wszytsko. Zebrane pieniądze pozwolą zrealizować klip profesjonalnie.

Wybrałem ten sposób finansowania, bo jestem muzykiem, nie umiem załatwiać, kredytów, pożyczek, ale umiem grać pomóżcie mi robić to co umiem najlepiej, dla większej publiczności, to kolejne wyzwanie w moim życiu. Wierzę, że serca Polaków, bywają tak gorące jak rytmy muzyki latynoskiej. Liczę na Was!

 

O EDIM..

 


Edi Sánchez urodził się 11 maja 1972 roku w Bogocie. Swój pierwszy instrument muzyczny otrzymał od ojca, który zakochany w rytmach meksykańskich, z myślą o nauce syna, podarował mu gitarę akustyczną. Jednak, wbrew intencjom taty, to nie muzyka mariachich pochłonęła młodego Kolumbijczyka...

 

 

DLACZEGO SALSA?

 

 

Salsa od początu była mi szczególnie bliska, od dnia kiedy ze zdumieniem słuchałem pierwszy raz piosenek Richie Ray & Bobby Cruz i traktując ich jako przykład zawsze byłem blisko języka, który wyłania się z poczucia “Clave”– czegoś co zawsze mi towarzyszyło w zabawie i profesjonalnym graniu; do tego stopnia, że trudno było znaleźć różnicę między tymi dwoma aspektami.

 

 

Niezliczone spotkania rodzinne, towarzyskie upływające w rytmach muzyki popularnej i oczywiście salsy, były więlką inspiracją do realizacji tak długo oczekiwanego projektu, który drzemał od dawna głęboko we mnie...Wówczas jako nastolatek akompaniowałem na instrumentach perkusyjnych, które zresztą są kolejną moją pasją :) Moim marzeniem wtedy było założenie mojego własnego zespołu salsowego. 

 

CO ROBI W POLSCE?
 

 

W 2005 roku los skierował moje kroki do Polski. Z daleka od mojego kraju mogłem spojrzeć na jego problemy i zalety z większą dojrzałością. Pobyt w Polsce pokazał mi moją nową tożsamość i pozwolił wyrazić siebie poprzez muzykę, tworząc różne projekty dzięki którym zdobyłem doświadczenie w kwestii zawodowej jak i w życiu.

Każdy krok w kierunku spełnienia marzeń niesie ze sobą doświadczenia, które nas wzbogacają – dla mnie jednym z nich było spotkanie z jazzem, w którym odkyłem język ekspresji, tak ważny, że stał się dominującym gatunkiem na moim pierwszym albumie pt. “Domingo” (2010 r.). Poczujecie to...sami...zapraszam...

 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom polskiej publiczność w stosunku do ewentualnej produkcji z moim imieniem, który przedstawiałaby materiał salsowy, jestem tu i chcę z Waszą pomocą zrealizować teledysk.

 

 

Edi

 

 

Odkąd zacząłem koncertować w Polsce oczekiwanie to było jeszcze większe i tak w 2006 roku powstał zespół “The Latin Lovers”, którego głównym celem było upowszechnianie kultury latynoskiej, oczywiście nie zapominając przy tym o tańczących! Jest to zespół, który przeszedł wiele zmian od czasu jego powstania, rozwijając sie jako jedna z najważniejszych propozycji muzyki latynoskiej na Śląsku. Śląsk? Tak Śląsk, chociaż trudno uwierzyć w to, że na Śląsku podoba się salsa; może dlatego tak jest, że powszechnym zjawiskiem jest fakt, że salsa to język który łączy ciało i muzykę.

 

 

 

Repertuar “The Latin Lovers” obecnie opiera się na utworach salsowych lat 70’ i 80’ , które nie są najpopularniejsze jednak oddają klimat i elegancję tamtych czasów, przedstawione w nowych aranżacjach opartych na rytmach takich jak mambo, cha-cha, montuno i innych, nie zapominając przy tym o tańczących. Wymaga to pogłebiania wiedzy w zakresie wymienionych stylów muzycznych i zastosowania ich w różnych kontekstach. Połączenie tradycji i eksperymentowania jest tym co napędza zespół do stworzenia przystępnego dla publiczności polskiej repertuaru wyrażonego przez język muzyki latynoskiej.

Chcę zrealizować ten projekt głównie z dwóch powodów:

  • zwiększenie popularności pracy zespołu i wejście w świat salsy poprzez nagranie własnego teledysku
  • oddanie hołdu salsie lat 70’ i 80’ i podkreślenie jej znaczenia w rozpowszechnieniu tego gatunku.

 

 

WASZE WSPARCIE

 

Zebrane pieniądze pomągą sfinansować :

  • Nagranie teledysku przez profesjonalną ekipę filmową, a to niestety trochę kosztuje.
  • Opłatę tantiem dla kolumbijskich współtwórców utworu wykorzystanego w teledysku.
  • Wynajęcie przestrzeni i sprzętu filmowego, potrzebnego do nagrania teledysku.
  • Niezbędni będą również profesjonalni tancerze, scenografia i oczywiście kostiumy. 
 
 
NAGRODY
 
     

PŁYTY

  Mamy dla Ciebie płyty CD z moją muzyką oraz jeśli uda nam się zrealizować cel (w co wierzę!) DVD z teledyskiem i moim autografem.

LEKCJE SALSY

  Zapraszam Was na parkiet!

HISZPAŃSKI

  Zapraszam Was  na lekcje Hiszpańskiego, któe będą mogły odbyć się w dowolnym miescu na Gónym Śląsku.

WDZIĘCZNOŚĆ

  Moja dozgonna wzdzięczność! Plus podziękowania na fejsbuku ;-)
     
CO JEŚLI ZBIERZEMY WIĘCEJ?
   

10 000 zł

Za tę kwotę dodatkowo powstanie 2-3 minutowy "making off",  który stanie się dodatkiem na płycie DVD.

12 000 zł

Wzbogacimy zdjęcia filmowe o ujęcia realizowane z lotu ptaka  (dronem)!
 
 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.03.2015 21:09