Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Echoe

Echoe

Wrocław

Zespół ECHOE powstał w 2008 roku we Wrocławiu. Od tamtej pory zagrał kilkadziesiąt koncertów na terenie Polski (support The Flower Kings w Warszawie, support przed Dżem i TSA w Hali Orbita we Wrocławiu, koncert na Muzycznych ProgGnozach w Krakowie). Po kilku znaczących sukcesach na festiwalach, takich jak Łykend Promo Festiwal, Rock In Mińsk, Muzyczna Jesień, Krakowskie Juwenalia czy Fama Wrocław postanowił przygotować debiutancki album, który trafił na rynek późną wiosną 2012. Jednym z elementów promocji płyty jest nakręcony nieco wcześniej teledysk do utworu „Indiana Jones”, który podobnie jak pozostałe dziesięć kompozycji jest rozbudowaną opowieścią muzyczną, w której fabuła nasiąknięta jest emocjami i nieoczekiwanymi zwrotami akcji.
W roku 2012 ECHOE rozpoczęło współpracę z agencją Fantom Media. Nowa płyta zatytułowana \"Spot for us\" ukaże się na początku 2014 roku.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3006 PLN z 2500 PLN

43 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

120%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.04.2014.

Drugi album zespołu Echoe!

O projekcie

 termin rozpoczęcia projektu: 17.03.14

Cześć!

 

Wita Was zespół Echoe! Jesteśmy grupą przyjaciół z Wrocławia, od pięciu lat tworzących razem muzykę. W roku 2010 nagraliśmy debiutancką płytę, z której utwory prezentowaliśmy następnie na festiwalach i koncertach w całej Polsce. Nigdy nie baliśmy się muzycznych eksperymentów, szukaliśmy wciąż własnej drogi, co pozwoliło nam w pełni cieszyć się tym, co robimy i działać naturalnie, bez pośpiechu, w zgodzie ze sobą.  Efektem tych poszukiwań i radości tworzenia jest nowy album - "Spot for us", który zawiera sześć energetycznych, rockowych kawałków, esencję tego, gdzie aktualnie się znajdujemy. To nasze miejsce w muzyce, do którego Was zapraszamy. Temat dźwięków i oprawy graficznej na "Spot for us" mamy już dopieszczony i zamknięty. Teraz z niecierpliwością czekamy na to, żeby się nimi podzielić...

Potrzebujemy Waszej pomocy - tłoczenie płyt jest kosztowne, chcemy aby płyta była doskonała - dla Was, więc półśrodki nie wchodzą w grę. Liczymy, że pomysł crowd-fundingu pozwoli nam zrealizować ten plan. Oczywiście nie ma nic za darmo! ;) Przygotowaliśmy dla Was fantastyczne podziękowanie. W zamian za Wasze wsparcie proponujemy świeżutkie digipacki z tekstami i świetną oprawą graficzną oraz gadżety (t-shirty, torby, naklejki)!

Będziemy bardzo wdzięczni za Waszą pomoc i udział w akcji. Serdecznie zapraszamy! ;)

Fragment utworu "Twisted little lives":

 

Zapytaliśmy przypadkowego przechodnia czy słyszał o akcji Echoe. ;)

To szokujące co odpowiedział!

 

Poniżej znajdują się okładka płyty, zdjęcia gadżetów oraz linki do naszej dotychczasowej twórczości.

 

Okładka

Projekt okładki: Kamila Kozłowska (behance.net/ugle)

Lista utworów:

1. Lucky Bastard

2. Locomotive

3. Twisted little lives

4. Where's the spot for us

5. Fantasmagorian

6. Gone for a second

 

T-shirt

Rozmiary:

S

R

 

Torba

Torba w wersji czarnej, brązowej i granatowej. 

 

Naklejka

Naklejka (szer. 8 cm)

Projekt: Tomek  Łaszkiewicz, Monika Brząkała

 

Czas oczekiwania na prezenty to 2-3 tyg od ukończenia zbiórki. Tyle czasu potrzebujemy na tłoczenie płyt oraz produkcję gadżetów.

Kwota 2500 zł jest absolutnym minimum. Tak naprawdę dopiero od 3200 zł będziemy mogli pokryć koszty tłoczenia płyt i produkcji gadżetów.

 

 

TROCHĘ DOTYCHCZASOWEJ TWÓRCZOŚCI:

"Indiana Jones", 2010 

 

"Lose yourself", cover Eminema, 2013 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.04.2014 18:06