Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Echo

Echo

Myślenice, Polska

Zespół Echo aktywnie działa na lokalnej scenie rockowej od października 2013r. Połączyła nas wspólna pasja, przyjaźń, chęć zaistnienia w świecie muzyki. Na koncertach napełniamy ludzi dawką pozytywnej energii, przekazujemy to co najważniejsze w muzyce - duszę. Nasza działalność nie może skończyć się "dzisiaj", mamy nadzieję odbić się "Echem"!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6186 PLN z 6000 PLN

51 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.08.2016.

ECHO - Debiutancka płyta EP

O projekcie

Cel projektu

Celem projektu jest zebranie funduszy na wydanie debiutanckiej płyty EP. Będzie ona dla nas jednym z pierwszych poważnych kroków do spełnienia marzeń o karierze muzycznej oraz przepustką do zaprezentowania swojej twórczości szerszemu gronu odbiorców.

Jako próg realizacji projektu wybraliśmy 6000 zł - po odliczeniu podatków, prowizji i kosztów nagród zostaje nam z tego ok. 3000 zł - tyle kosztuje minimalny nakład - 500 sztuk uwzględniający koszt tłoczenia płyty i wyprodukowania okładki. Koszty nagrań w studiu, miksu i masteringu jesteśmy w stanie pokryć z naszych własnych oszczędności :)

O zespole

Echo to zespół grający rocka najbardziej zbliżonego do alternatywnego.

Cały czas staramy się eksperymentować i wzbogacać naszą muzykę o coraz ciekawsze elementy. Czerpiemy inspiracje między innymi od takich zespołów jak Muse, Linkin Park, Tides from Nebula czy Paramore od którego coverów zaczynaliśmy naszą przygodę. Do tej pory stworzyliśmy 16 utworów co daje nam możliwość grania 1,5 godzinnych koncertów.

Cały czas stawiamy na rozwój i osiąganie kolejnych celów. Jednym z nich jest wydanie debiutanckiej EP’ki - będziemy wdzięczni za waszą pomoc :)

Skład zespołu:

O płycie

Płyta stanowi podsumowanie dotychczasowej twórczości zespołu.

Zawierać będzie pięć pełnych utworów oraz jeden krótki instrumentalny wstęp.

Dlaczego 00:01? - Tytuł nawiązuje do zegara zagłady, wskazuje na minutę 'po' - na początek czegoś nowego.

Na płycie znajdą się następujące utwory:

Niedawno nagraliśmy na próbie fragmenty 3 utworów które znajdą się na płycie. Niestety w naszym interfejsie audio brakło 1 wejścia i gitary są nagrane przez wspólny mikrofon, stąd słaba jakość audio. Mamy jednak nadzieję, że pozostawi to w was pewien niedosyt i że będziecie chcieli usłyszeć te utwory w jakości studyjnej :)

Dlaczego crowdfunding

W naszej dotychczasowej działalności najbardziej dumni jesteśmy z organizacji koncertu charytatywnego dla chorego na raka oczu Ksawerego. Podczas zbiórki zebrano 30 tyś. złotych. Nie udałoby się to przede wszystkim bez hojności wszystkich zgromadzonych na tym wydarzeniu. Nie udałoby się to również bez zaangażowania wielu ludzi, którzy pomagali nam w organizacji. Dlatego właśnie wierzymy, że grupa ludzi których łączy wspólny cel może osiągnąć to, co wydaje się niemożliwe dla jednego człowieka.

Pieniądze nie są naszą motywacją - często gramy za darmo albo za symboliczne piwo. Niestety czasem bez nich nie da się zrobić kroku dalej. To co daje nam motywację do działania to reakcja ludzi na naszą twórczość. Zarówno pochwały jak i konstruktywna krytyka. Dlatego każde udostępnienie, każda złotówka, każdy komentarz dodaje nam siły i motywacji, sprawia że nie ustajemy mimo wielu przeciwności.

Zdecydowaliśmy się ruszyć z tym projektem wierząc że gdzieś w naszym kraju (a może i za granicą) są osoby które chcą pomagać młodym ludziom spełniać ich muzyczne marzenia. Mamy również nadzieję że uda nam się chociaż część z was zarazić naszą twórczością.

To co możemy wam zaoferować to współudział w tworzeniu debiutanckiego albumu zespołu, który mierzy wysoko. Mamy nadzieję że kiedyś będziecie mogli się pochwalić że znaliście Echo zanim stali się sławni i że jesteście współtwórcami ich pierwszej płyty :)

Nagrody

Stworzyliśmy dla Was wiele zestawów, postawiliśmy na różnorodność oraz praktyczność. Pragnęliśmy by kwota wsparcia i otrzymana za nie nagroda były proporcjonalne.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie :)

Oto przygotowana dla Was wizualizacja:

Kontakt

Facebook: facebook.com/EchoOfficialPL
Email: echobandpl@gmail.com
YouTube: youtube.com/Echoband
Instagram: instagram.com/echoofficialpl

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.08.2016 21:09